Slider

ROSEGAL PIRKINIAI: NAGAI, AUSKARAI, BATAI

8/15/2017


Sveikos! Šiandien skelbiu tokį trumpą įrašiuką apie iš ROSEGAL.COM gautus dalykėlius. Čia viena iš tų parduotuvių, kur viskas "papigiai". 😁 Tai aš pirkausi 3 dalykus, kurių tik vienas patiko iki galo. Tai jei įdomūs mano įspūdžiai, skaitykite toliau. 

Tiesa ta, kad su tokiom parduotuvėm, kur viskas pigu ir greitai padaryta dideliais kiekiais, galima apsipirkt ir nusipirkt niekam tikusių dalykų. Bet kai kainuoja nedaug, vis rizikuoji, susižavi, o gal pavyks ką nors gero rast? Man tokios parduotuvės atitinka padėvėtų drabužių ir dalykų parduotuves, nes knisi knisi kol randi kažką tokio. Tai ir aš šį kartą pasiknaisiojau.

Pirmasis dalykas, kuris patraukė mano akį: priklijuojamų nagų rinkinukas. Aš tokius mėgstu, tai buvo įdomu turėt ir tokį labai fancy, puošnų rinkinuką.

Rinkinuką galite rasti paspaudę štai čia

Man patiko dizainas, niekas nuo nagų nebyrėjo ir puikiai laikėsi, bet jie atkeliavo ištepti kažkokiais klijais, kurie: pirma, tai nelaikė taip, kad galėčiau su tais nagais gyvent; antra - trukdė mano stipriems ir normaliems klijams sulipdyt tipsus su manaisiais nagais. Tai žodžiu, prasikeikiau ir tiek, nekartočiau. 

Kitas pirkinys - vasarinės basutės. Žiauriai gražios, kai pamačiau, tai iš karto įsimylėjau. Tinka prie visko - sijono, suknelės, šortų, džinsų, kelnių, timpų, žodžiu, pasirinkimas begalinis. 


Basutes galite rasti paspaudę štai čia.
Daugiau basučių rasite štai čia.

Labai gaila, kad pabijojau ir nepasiėmiau 40 dydžio. O gal jo ir nebuvo, kuomet jas sakiausi. Bet jos man šiek tiek mažokos. Bet tik šiek tiek, nešioti tai netrukdė, tai buvau jas užsidėjus kelionei į Vilnių. Ten aš visą mielą dieną pravaikščiojau, man ištino kojos ir neatlaikė basutės... 😁 Be to, nutrynė tie dirželiai. Gal dėl to, kad nekokybiškos, gal dėl to, kad per mažos. Jas atidaviau mamai, dar pabaigs sunešiot, nes jai kaip tik. Žiauriai gaila buvo atiduot, nes ant kojos jos atrodo nerealiai. 

Na ir paskutintas, bet labiausiai patikęs ir nenuvylęs dalykas - auskarai. Tokių dar niekur nebuvau mačius, todėl kai pamačiau parduotuvėje, nė negalvodama įsimečiau į pirkinių krepšelį. 


Auskarus rasite paspaudę štai čia

Nors tėtis ir juokavo, kad iš  vielutės jis man tokių gali belekiek prilankstyt, man vistiek labai patinka. Tokie maži aksesuarai kaip neįprasti aksesuarai suteikia labai daug charizmos. ROSEGAL parduotuvėje yra labai daug fainų auskariukų, aš jau esu nusižiūrėjus ir daugiau jų. Žiūrėkit į šituos, šituos, ŠITUOS ir dar šituos - nu šitie tai tikrai kažkas tokio. Kuo daugiau žiūriu, tuo daugiau reikia. 😁 Beje, dar turėjau parodyt "smailiuko" formos auskarus prie ausies, bet jie sulūžo + nebėra pardavime, tai tiek to, tegul ilsisi šiukšlių dėžėje. 😃

Man iš tokių parduotuvių labai smagu aksesuarų prisirinkt. Nes Lietuvoje perkant tokio pat niekam tikusio metalo papuošaliukus tikrai permoki. O čia prisirenki po eurą, du, tinka netinka, užsidedi kažkiek kartų, nutrūksta ar kas, tai net negaila. Iš vienos papuošaliukų parduotuvės esu nusipirkus žiedą už 15 eurų, o toks pat čia kainuoja 2 su trupučių. Tai aš mėgstu taupyt, mėgstu kasdien vis kitą papuošaliuką užsidėt, tai žiauriai praverčia apsišopint čia. Ir dar siuntimas nemokamas, visai super. Be to, jei ieškot pigių makiažo šepetėlių ar priklijuojamų blakstienų - jų čia taip pat yra ir pigiai. 

Praėjau pro rankinių ir kuprinių skyrių, nusižiūrėjau šitą mini rankinuką, bet labai nekenčiu, kai būna daug spalvų pasirinkimų, ir dar tokių gražių, nes tada visų norisi. 😀 Šitą su žiedu esu jau daug kur mačiusi, taip pat norėčiau. Bet va šita... šita perspjauna abi, kurias ką tik rodžiau. 😁 Nu man kaip gražu, negaliu. O ši... žodžiu, kažkada visai neseniai nemėgau jokių rankinių, o dabar negaliu išlįst iš čia. 

Kadangi jau neužilgo išsikraustysiu iš namų į kitą miestą dėl mokslų, norisi ten įsikurt kuo jaukiau. Būtent todėl užsukau ir į namų skyrių. Pirmiausia, pamačiau šitą kilimėlį! Koks gerulis, ane? Toks organaizeris, manau, irgi būtų geras dalykas. Na, žiūrėsim ką čia pasiimsim, ko ne. 

10 komentarų:

 1. Auskarai tai labai faini! ♥.♥ O tas kilimėlis tai manau, kad puikiai tiks! Jo, su rankinėm/kuprinėm ir man visada taip... Randu kažką gražaus tada dešimt spalvų ir visos tobulos ir jau žinau kur kokia spalva taikyčiau, bet bet... :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš sakau! ❤

   bet bet, nėra galimybių visų pasiimt, o kai reikia rinktis vieną, tai atrodo ai iš viso tada nereikia. 😃😃

   Panaikinti
 2. Ooo, šepetelių tai tikrai reikės pasižiūrėti! 😃 O auskariukai tai žiauriai faini, tokie paprasti, bet visiškai neprasta derinuko detalė! 👍❤

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš pirkau kažkokį rinkinį, tai iki dabar dar naudoju juos. 😃

   Panaikinti
 3. Tas paskitinis rankinukas tai išvis kažkas tokio😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai mėgstu skaityti tokio tipo įrašus. tokie jaukūs, parašyti kasdiene kalba, aaa - tokių kuo daugiau!

  man labiausiai tas paskutinis rankinukas patiko - tokį labai mielai nešiočiau ir džiaugčiausi. <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man patinka jaukiai rašyt, nepaisau taisyklių ir vartotinas žodis ar ne... žodžiu, mano blogas, mano tekstai, mano taisyklės. 😃

   AŠ TAU PRITARIU DĖL RANKINUKO

   Panaikinti
 5. Labai gaila, kad basutės netiko :/, nu nes labai gražios ir tokios basic, jog derinti visur įmanoma.
  Visiškai su tavimi sutinku, kad tokius aksesuarus geriausia pirkti tokiose parduotuvėse :) !

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tai va, man visad su tais batais taip, per didelė pėda... 😃😃

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015