Slider

NATURA SIBERICA KELIONINIS RINKINYS PRAUSIMUISI

8/01/2017

Labas! Vasara - tas sezonas, kuomet mes dažniausiai keliaujame. Kad ir netoli, bet iš namų kiekvienas kažkur išvyksta, jei tik turi tam galimybę. Tai toks magiškas laikas, kad tokie dalykai kaip prausimasis neturėtų kelti didelių problemų. Būtent dėl to kampanijos turi sukūrę kelioninius rinkinukus - mažos talpos pakuotes, kuriose yra reikiami produktai. Šiandien noriu šiek tiek pakalbėti apie tokį rinkinuką iš NATURA SIBERICA, kurį galite rasti parduotuvėse DROGAS. 😊

NATURA SIBERICA man patinka. Kiek ko esu mėginusi, tai nenuvylė, patinka ir patogūs įpakavimai, ir pakuočių dizainas ir tai, kas yra tose pakuotėse. Tik šį kartą aptardama jų produktus, aš pradėsiu nuo minusų.


Rinkinuką sudaro keturi buteliukai, kuriuose galima rasti - šampūną, kondicionierių, dušo želę ir pienelį kūnui. Viskas, ko reikia ritualui duše ar vonioje, ar ne? Žiauriai faina, kad nereikia tempti didelių šampūno ar losjono pakuočių ar ieškoti tuščių indelių, buteliukų, tinkamų ir patogių viską susikraut. Kaip ir sakiau, pradėsiu nuo minusų, kuriuos ir įžvelgiu būtent įpakavime. Jis privalo būti patogus, bet nėra. Kompaktiška - o taip. Bet. Buteliukai labai kietos plastmasės, aš negaliu jų suspaust ir pasiimt produkto. 😁 Reikia turėt nemažai sveikatos, kad tą padaryt. Beje, nežinau kodėl, bet pastebiu, kad kampanijos pamėgo dozatorių, kuris neatsikemša, o pasispaudžia vienoj pusėj, o kitoj išsižioja, kad išbėgtų produktas. Žiauriai nesaugus, ne vien kad keliaujant pas mane, šitas rinkinukas pavedė ir gavau su atsikimšusiu dangteliu ir pilna dėžute šampūno. 😃 Tai jei kur jau imu, man baisu, kad atsikimš, vis reikia papildomai užsiklijuot kokios juostelės, kad tik nebūtų problemų.

Ir dar - visų priemonių yra specifiškas rūgštokas šaltalankių kvapas, tai manau, kad ne kiekvienai jis patiks ir jos norės šaltalankiais kvepėt (kadangi kvapai laikosi ir gan gerai). 


Labiausiai iš viso rinkinio man patiko kūno pienelis. Labai maloni "liesa" konsistencija, kuri greitai įsigeria, nedaug reikia visam kūnui padengti, labai drėkina, oda būna švelni švelni. Visai norėčiau kitokio kvapo, bet jis niekis, palyginus, kokia oda dėkinga, kad šiuo dalyku išsitepliojau. 

Šampūnas man nelabai prilipo, ypač dar nervina tas sunkus dozavimas, aš literaliai negaliu jo išsispaust, norisi atsisukt ir įsikrėst į saują šiek tiek. 😁Kondicionierius šiaip sau, aš jo kai daug ant plaukų kraunu, man jis pasirodė labai neskalsus ir sunku plaukuose paskirstyt. Dušo želė - okay, prausia, nesausina, putoja kiek reikia, bet kvapas man irgi jau kiek per stiprokas. 


Tai ar imčiau šį rinkinį į kelionę? Ne. 
Nu nepatogus įpakavimas, nesu šitų priemonių kvapo fanė, kai jo per daug ir mieliau susikraučiau į indelius savo mėgstamų priemonių. Na, iš šito rinkinio gal tik kūno pienelį pasiimčiau, patiko jis man. 

🙆KUR RASTI: parduotuvėse DROGAS
💚KAINA: bijau sumeluot, bet gali būti nuo 10 iki 15 EU, tiksliai nežinau

6 komentarai:

  1. Nieoo nebandžiau, tačiau norėčiau išbandyti jų aliejų plaukams ( tu apue jį rašei ) . Bettt nerandu fizinėse parduotuvėse ): . Manau viskas būtų ok , ne kelionėje. Žinant mus vonioje pilna produktų ir tokios mažos pakuotės sutaupytų vietos. Pasitikiu tavo nuomonę, tad paeiškosiu lasjono, nes man toks kvapas patinka. Ypač žiemos laikotarpiu. Tik gaila kad kitų turinys nėra labai geras.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Susidomėjau visai tuo kūno pieneliu,būt įdomu išbandyt😏
    O aš iš šios linijos (Natura Siberica Oblepikha) naudoju plaukų aliejų,tai labai patiko😌

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015