Slider

LABAI DRĖKINANTI PLAUKŲ KAUKĖ | ELEVITA.LT

8/13/2017


Sveikos! Ar jūsų nenupūtė vakarykštė audra? 😁 Nes pas mane sodą šiek tiek nusiaubė, bet nieko, viskas jau sutvarkyta. Šiandien sekmadienis, šiandien kalbėsime apie plaukus. Ir ta tema kalbant tiksliau - apie drėkinančią ir atstatančią Dr. Konopka's kaukę plaukams iš ELEVITOS. 

Aš jums jau daug kartų minėjau, bet paminėsiu ir dar kartą - mano plaukai nesveiki, labai sužaloti ir vis dar žalojami. 😀 Bet! Turiu tokių produktų plaukams, kurie man palengvina šukavimą, sustabdo siaubingą plaukų lūžinėjimą. Tai dabar ir noriu pakalbėti apie vieną iš tokių produktų. 98% natūralios sudėties atkuriamoji plaukų kaukė savo sudėtyje turi daug glicerino, kuris drėkina. Į sudėti pasižiūrėjus tiek ir užtenka, plaukų kaukė tikrai drėkins plaukus. Toliau seka begalė visokių aliejų (alyvuogių, šaltalankių, avokado, argano, makadamijos riešutų, jojobų ir kt.). 


Konsistencija tikrai labai maloni, primena tirštesnį kondicionierių, todėl labai lengva paskirstyti po plaukus. Ir pirmą kartą naudoju rožinės spalvos kaukę, tai toks malonus jausmas, kai prispaudi į delną, nes rožinė viena mėgstamų mano spalvų. 😀 Kvapas natūralus, žolelių. Plaukuose neužsilieka. 

Patinka šios kaukės savybė, kad lengvai išsiplauna iš plaukų. Nes su kai kuriomis kaukėmis tenka pavargt, kol viską švariai išplauni iš plaukų. Pakuotė labai didelė, net 200 ml, naudojasi taupiai, o kainuoja juokingai. Produktas tikrai geras, puiki drėkinanti kaukė už prieinamą kiekvienai kainą. 

Kaukę jau įpusėjau naudoti, gal liko net mažiau nei pusė, plaukams labai patinka, jie juntamai ir matomai sudrėkinti, mažiau lūžinėja, lengva iššukuoti. Daugiau kaip ir nieko neturiu pridurti, labai patiko man šitas produktas, tad tikiuosi, kad patiks ir jums, jei nuspręsite įsigyti. 

O įsigyti galite internetu: http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/1538-dr-konopkas-atstatanti-kauke.html arba fizinėse ELEVITA parduotuvėse. 
Kaina: 3.90 EU, dabar su akcija - 2.73 EU
Taip pat siūlau išmėgintiMAITINANČIĄ bei STIPRINANČIĄ plaukų kaukes iš šitos pačios linijos. 

5 komentarai:

 1. Labas😊Labai sudomino ši kaukė. Manau reikės išbandyti. Ir šiaip ką nors kito reikės įsigyti iš šios parduotuvės,nes kaip matau tu ir nevieną daiktą esi užsisakiusi ir gyrusi,tad manau,kad aš sau ir kažką pasiimsiu iš šios parduotuvės😄Beje jei siuntiesi,tai per kiek maždaug laiko atsiunčia?😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. sveika, drauge 😊
   2-3 dienas. jei ant savaitgalio papuoli ir ilgiau tenka palaukt, bet tikrai greit!

   Panaikinti
 2. Man tokios kaukės šiuo metu trūks plyš reikia - mano plaukai gan sausoki, o dabar nusikirpus pasižadėjau sau prižiūrėti ir auginti. :D Kaina tikrai juokinga, gaila, Airijoj niekur nesu tokios mačius... Reikės visgi prasisukt po online parduotuves. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai tikiuos, kad gal rasi. o jei ne, tai linkiu rast kokią veiksmingą, kad ir kitokią😊😊😊

   Panaikinti
 3. Iš tiesų esu išbandžiusi labai daug įvairių plaukų kaukių, nes mano plaukai tikrai labai labai sausi. Bandžiau ir šitą KONAPKA'S prekes, tai iš tikro iš visų bandytų produktų šitas paliko geriausią įspūdį. O labiausiai mėgstu save palepinti, ir karts nuo karto nueinu į kokią procedūra. Va praeitą savaitę buvau šioje: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/plauku-prieziura-silkas-grozio-perlai. Iš ties plaukai atrodė atsigavę ir švelnūs. Gal kas galit parekomenduoti savo mėgstamas vietas, kur darotes plaukų stiprininimo, švelninimo procedūras? Ačiū visoms labai :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015