Slider

KODĖL TURĖTUMĖTE NAUDOTI ŠEŠĖLIŲ BAZĘ? | SMASHBOX

8/07/2017

Labas! Šiandien įrašas - visom akių šešėlių mylėtojoms, šiek tiek mylėtojoms ir šiaip prijaučiančioms. 😀 Net ir toms, kurios jau nuleido rankas, nes negali jų niekaip prisijaukinti! Papasakosiu apie savo atradimą ir pasakysiu, kodėl vis gi yra verta naudoti šešėlių bazę (ir ne tik, kad ilgiau laikytųsi šešėliai). Skaitom, sužinom, taisom klaidas! 😊


Aš niekada nenaudojau šešėlių bazės, nes man tai atrodė nereikalingas dalykas. Juk užtepi ant vokų maskuoklio + makiažo pagrindo ir aplikuoji, viskas gerai. Tačiau kai SMASHBOX siuntinuke radau ją, buvo tikrai žiauriai įdomu išmėginti ir koks gi tas skirtumas, kai naudoji bazę ir kai jos nenaudoji. O jis yra, ir net keliuose aspektuose. 

Visų pirma, man labai pasisekė, nes pirmą kartą mėginu šešėlių bazę ir ji yra gera. Negavau kažkokio niekam tikusio dalykėlio, kuris atbaidytų mane nuo bazių visam laikui. 


Bazės naudojimas paprastas - aplikuoti mažą kiekį ant akių vokų, ištepti, palaukti vieną minutę ir tada dirbti su šešėliais. Tiek kiek matote išspausta iš pakuotės nuotraukoje viršuje, pakanka abiems akių vokams ir apatinei blakstienų linijai patepti (nes šešėlius aplikuoju ir ten). Konsistencija nei per kieta, nei per skysta, labai gerai išsiblendina, malonu dirbti. 

Taigi parodyti koks didžiulis skirtumas aplikuoti šešėlius be ir su baze, užtepiau šiek tiek bazės ant rankos vienoje vietoje, tada uždėjau vienodą kiekį akių šešėlių tos pačios spalvos


Tiek kur su baze, tiek kur be jos, aplikuota tuo pačiu šepetėliu ir, kaip minėjau, vienodas kiekis akių šešėlių tos pačios spalvos (žalios). Ėmiau tamsią spalvą tik todėl, kad būtų lengviau užfiksuoti skirtumus nuotraukose. Su šviesiomis spalvomis sunkiau, nes kamera pas mane jas "sunkiau mato". Taigi. Ką pirmiausia pastebėjau aš ir galit pastebėti jūs - skiriasi spalvos. Aha, nors ir aplikuotas tos pačios spalvos šešėlis, su baze jo atspalvis atsiskleidžia daug labiau, matosi, kad yra žalsvas. Be bazės atspalvis rudesnis,jam atsiskleisti reikėtų aplikuoti dar daugiau šešėlių. 

Kitas pastebėjimas - be bazės didesnis fallout'as (byrėjimas), pažymėjau A raide nuotraukoje viršuje. Dedant šešėlį ten, kur bazė, jis tiesiog prilimpa ir sklaidosi toje vietoje, kur reikia. O tuo tarpu be bazės, šešėlį sklaidant jis skrajoja visur, kur nereikia ir tik ne ten, kur reik. Kai šitaip yra, šešėliai paprastai tik stumdomi iš vienos voko vietos į kitą, kol galų gale viskas nubyra ir nelieka nieko - jokios spalvos. 


Na, ir taip - bazė tikrai padeda išsilaikyti šešėliams ilgiau, nei kad jie sugebėtų paprastai vieni. Man šešėliai su baze atlaikė visą mielą dieną, žada 24 valandas, bet aš tiek neturiu kur vaikščiot su jais, kad patikrint ar tikrai. 😀 Taip pat su baze šešėliai mažiau bijo vandens, o gal netgi išdrįsiu pasakyt, kad nelabai ir bijo, nes visiškai nuplaut vien vandeniu nepasisekė nei nuo rankos, nei nuo akių. 

Beje, beje, vartydama pakuotę radau štai tokį patarimą: 


Man žiauriai faina, kai kosmetikos gamintojai taip mielai sužaidžia, nors kartais tie patarimai ir yra tokie akivaizdūs, būna net nepagalvoji, o va čia bam ir primena. 😀 Tai kai perskaičiau šitą (iš anglų k. išvertus sako, kad jei nori daryti akių pervedimą, nepamiršt išorinius akių kampučius pasitept baze), pasiėmiau ir akių pravedimą pažaist. 


Tai netgi tą netikusį lainerį iš avono bazė paverčia kažkuo, ką galima naudoti ir kentėti. Mat šitas laineris labai išsilieja į odą, yra kažkoks per skystas ir vandeningas, todėl aš jį numečiau ir pamiršau. O kai griebiau lainerį ir pagriebiau jį atsitiktinai. Pačios matot - su baze ten niekas neišsilieja, o jei ir išsilieja, tai taip minimaliai, kad jau ir nebe erzina. 

Niu tai ką, atsakymas į klausimą įrašiuko, kodėl gi visgi bazės reikia - paprastas. Ji daro skirtumą. Ji lengvina darbą su šešėliais. Gera bazė priverčia meh šešėlius veikti (o kaip pamačiau net ir lainerį). Ji pailgina šešėlių išbuvimo laiką ir atsparumą vandeniui. Tai jei vis dar sunku su tais šešėliais, linkiu pabandyt įsigyt gerą šešėlių bazę. O nuo savęs aš labai šitą rekomenduoju. Nors ir mano pirma, nesunku pastebėti, kad gera. Tik, kandžiojasi kaina. Už tokį kiekį produkto ji yra gan didelė. 

❤BAZĖ ORIGINALIAME PUSLAPYJE: https://goo.gl/8LPgGd
💣ĮSIGYTI GALITE ČIA: https://goo.gl/szXxum
👍KAINA: 22,95 EU

AR DRAUGAUJAT SU AKIŲ ŠEŠĖLIAIS AR NELABAI? 😁

13 komentarų:

 1. Pačoų akių šešėlių aš nelabai naudoju, tai ir bazės kaip ir nereikia :D, o jei kada darausi ir akių makiažą - užsitepu pudros - gal būt veikia ne taip stipriai kaip bazė, bet užtektinai kaip man - tai kuri vietoj gražaus akių makiažo tik pasiteplioja akies voką :D. Bet jo, ji tikrai reikalinga, nes jei net mano essense šešėlius padaro nuoširdžiai kažko vertus :))))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man tai žiauru, aš nagrinėjau ją ir žiūrėjau kaip į kokį stebuklą. :DDDDD galvoju nu blemba negi dar yra dalykų kurie mane 21 amžiuj gali nustebint. :D pasirodo yra :D

   Panaikinti
 2. jei dažausi, tai pasižaidžiu ir su akių šešėliais, nes nu, aš negaliu be jų :D bent jau kūno ar rausva spalva turiu būtinai pasidažyti :D kažkaip vien tušo man neužtenka :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man irgi neužtenka. bent jau blizgiuką kokį užsidedu :DDD VISADA :D

   Panaikinti
 3. Aš irgi mėginu su šešėliais susidraugaut. Geriausiais draugais dar nesame, bet jau jau jau... :D Aš, dažydama akis, užtepu concealer'į (jis pakankamai tirštos konsistencijos), tada sutvirtinu su kūno spalvos šešėliais ir užtepu sluoksnelį pigutės šešėlių bazės iš BH Cosmetics, man kol kas toks būdas pasirodė veiksmingiausias.

  Kaip norėčiau šią bazę išbandyt, uhhh... Gal kada. :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. NU BLEMBA AŠ KIEKVIENĄ TAVO ĮRAŠĄ KOMENTUOJU, BET TAIP IR NEPASKELBUS KOMENTARO ĮSIJUNGIA TAS POKALBIŲ LANGAS IR TENKA VĖL RAŠYT IŠ NAUJO. NET ŠITĄ 3 KART RAŠAU. NEŽINAU GAL AŠ VIENA TOKIA ŽIOPLA. NU BET VELNIAS KAIP UŽKNISO NEGALIU 😢😢 GAL ĮMANOMĄ KAIP NORS SUTVARKYT ŠITĄ REIKALĄ?😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gabriele,man lygiai tas pats kiekvieną kartą :D

   Panaikinti
  2. koks langas? čia kaip suprantu problema telefoninėj versijoj?

   Panaikinti
 5. Oho😮Tikrai skirias šešeliai su baze ir be bazės😱O šiaip pati tai nenaudoju beveik tų šešelių,tik per šventes ir tai mama padažo akis,nes gražiai jai išeina😄

  AtsakytiPanaikinti
 6. Beveik niekada nenaudoju nebent per kokia šventę tai blizgūs ir kūno spalvos. Nes tada saulei palietus akis jos taip gražiai blizga 😊😊😊😊. Pastebėjau kad pradėjai įvairius testus ir dar labiau tobulėji. Sveikinimai !!! Beje ar įstojai?

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015