Slider

KAS BŪNA, KAI PAMIRŠTI PANAUDOTI PLAUKŲ KONDICIONIERIŲ

8/06/2017

Sveikos, merginos! Savaitgalis jau praeityje, kaip jį praleidot? Aš jį užbaiginėju su blynais, kava ir sugrįžimu į darbus. Tai parašiau jums straipsnį labai intriguojančiu pavadinimu. Tai kas gi būna, kai plaudama plaukus po šampūno, pamiršti panaudoti plaukų kondicionierių? 😊


Atsakymas labai paprastas - atrandi gerą šampūną. 😁 Viskas buvo taip, kad gavau iš Klipshop.lt išmėginti NEUMA duetą - drėkinančius šampūną ir plaukų kondiškę. Atsitiko taip, kad išvykau pas draugę su nakvyne ir pasigriebiau šitą duetą, sakau reik išmėgint, ilgokai stovi jau neliesti. Galiu prisiekti, kad dėjau abu butelius, bet kažkaip nutiko, kad įsidėjau tik vieną - šampūną. 

Nu ir nieko, galvoju, pasitaiko. Bet aš kai išsiploviau su tuo šampūnu plaukus, pamiršau ir draugės kondiškės paprašyt, nes tiesiog nereikėjo. Neturėjau, nenaudojau dar tokio šampūno, po kurio plaukai tokie glotnūs, švelnūs. Paprastai kai gerai išplaunu, mano plaukai labai susivėlę būna ir šiurkštūs, tai be kondicionieriaus niekaip negaliu apsieit, reikia krūvos jo, kad sutvarkyčiau plaukus. 


Tai aš buvau apakus, ką šitas šampūnas padarė su plaukais. Beje, labai LABAI putoja. Aš įpratus, kad ant mano riebaluotų plaukų šampūnai to nedaro, tai labai didelį kiekį įsispaudžiau. Kol išploviau visas putas. 😀 Čia su šituo šampūnu kaip su Fairy - užtenka vieno mažo lašelio. 😀 Tai to pasekoje šampūno užteks ilgai ilgai. Atsižvelgus į jo kainą, tai tik pliusas. Nes 28.60 EU už šampūną verčia apsvarstyt visus minusus ir pliusus. 

Beje, tiek šampūnas, tiek kondicionierius kvepia labai keistai. Mišku, sakais, bet turi ir saldumo tas kvapas, tai nepermanau ir neturiu su kuo palyginti. Tikrai nėra įprastas kvapas šampūnams, tai čia vėl gi gali būti skonio reikalas.


Kondicionierius manęs nenustebino, nėra kažkuo labai ypatingas, po šampūno, atrodo, kad jis tik maišo visą reikalą. 😁 Tai nežinau, ir nerekomenduosiu tada, nes stebuklingas nėra. Nu bet šampūną tai aš tikrai labai rekomenduoju. Visai kitoks plaukas, visai kita priežiūra. 

Čia, jeigu įdomu, produktų sudėtys. Šį kartą aš prieš jas užsimerkiu ir nenagrinėju, nes man labai patinka ką šampūnas daro su mano plaukais, bet ir žvilgtelėjus daug blogio nematau. 


Taigi. Šampūnas - didelis patinka, kondicionierius kaip kondicionierius, negaišiu laiko ieškodama jam vietos jūsų plaukų priežiūros rutinoje. 

👩KUR ĮSIGYTI: klipshop.lt 
☝ŠAMPŪNAS: čia (28,60 eu)
💧KONDICIONIERIUS: čia (28,60 eu) 

7 komentarai:

 1. Tikrai likau juo susidomėjus😮Tik truputį kaina kandžiojas(bent jau man😄)Mano plaukai linke riebaluotis ir tenka gan dažnia plaut😑 O tau ar pamažėjo plaukų riebalingumas naudojant šį šampūna?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jis šios problemos nesprendžia, nes nėra tam sukurtas, bet kad plaukai šiek tiek ilgiau būną švarūs ir purūs - taip :)

   Panaikinti
 2. Paprastai būtent kondicionierius taiso visa ko nepadaro šampūnas :D, net savo mylimiausio dueto iš L'oreal elvital paris (to oranžinio :D) negaliu naudoti vien šampūno, nes būtent kondicionierius tuos plaukus švelnučius padaro :P, o čia matai kaip :DD norėčiau išbandyti, bet kaina.... ouch.... :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nu tai man lygiai toks pat nustebimas. :D nu gyvenime nesu tokio šampūno turėjus.. :D
   kaina tikrai OHO, ne mano studentiškai ir ne jūsų paaugliškai kišenei, bet o gal kada nors? :)

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 3. Aš su mama naudojame šitą, tik žalia spalva tai turbūt kažkoks kitoks. Pritariu dėl stebuklingumo. Išplovus plaukai lengvi lengvi ir svarbiausia švarūs!!! Kadangi maniškis tiesinantis tai garbonos lieka ant paskutinių cm. Kas dar nuostabu 😀😀😀😀😀 mėtų kvapas plaukuose. Man išliko gan ilgai. O dėl to pūtojimo - aš visada prisivaeau daugiau nes plaukai riebaluoti. Konduškės net nebandžiau ir iš tavo apžvalgos net nebandysiu pirkti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ATRADIMAS😊
   jo, man ji nėr kažkas tokio, kas verta tokio pinigo.

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015