Slider

OOTD: NESPORTUOJU BET PERKU SPORTINIUS KOSTIUMĖLIUS

7/06/2017

Labas, labas, labas! Kaip gyvenat, kaip nuotaikos, kaip oras? Aš pastebėjau, kad vos ne visus įrašus pradedu nuo oro. 😀 Nieko nepadarysi, jeigu jis būtų nepriekaištingas, aš prie jo ir nesikabinėčiau. Na, o šiandien noriu jums parodyti sportinį kostiumėlį. Dar vieną ir tikrai ne paskutinį. Kodėl aš juos įsigiju, nors net nesportuoju? Na, nes o GAL KADA sportuosiu. 😄 Ne, šiaip tai dėl to, kad labai patogūs jie. 


💟ROŽINIS KOSTIUMĖLIS: https://goo.gl/MpxDKU
💨BALTI KEDUKAI: https://goo.gl/ThqYta

Kostiumėlio kokybė gera, labai tamprus, tai jei norit labiau aptempto, galite sakytis dydžiu mažesnį. Medžiaga slidi tokia, nežinau kaip ji vadinas, man ji visad bus "maudymkės medžiaga". 😀Tad nesugeria prakaito ir šiaip skysčių. Labai plonas, tad matosi viskas, ką apsirengėt apačioje. Tai jei nemėgstat, kai matosi apatinių linijos, geriau tokio neimkit. Beje, su tamsesniais apatiniais, jie persišvies, aš užsidėjau rožinius, todėl nieko nesimato. Aš protinga. 😀 BATAI. Pasiėmiau baltus kedukus, nes manieji turėti jau baigia susidėvėt, nes jie tinka visiškai prie visko. Tai labai reikėjo naujos poros. Šį kartą pasiėmiau su raištukais. Dydis atitinka, ėmiau 8 - kas atitinka 39 dydį mums labiau įprastą. Tinka kaip tik, kokybė super, patogumas - 10 balų. Nešiosiu ir juos, matyt, iki kol nudrengsiu visiškai. 💖

11 komentarų:

 1. Aš irgi noriuuu!!!!! Gal tada sportuot pradesiu? :DD labai graziai ant taves atrodo, taip tinka prie tavo plauku😄🔥.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. as irgi jau viliojuos eit ir pasportuot su tais kostiumėliai :DDDD
   ACIU, LABAI GRAZIAI SUSILIEJA, JO :DD

   Panaikinti
 2. Atėjau pakomentuot vien dėl plaukų (aš didelė rožinių ir visokių kitokių neįprastų plaukų spalvų gerbėja) Žiauriaii fainai atrodo!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai norėčiau tokio - tik turkio spalvos. Iš nuotraukų tavo figūra labai graži ir nereikia to sporto tau, nuostabiai atrodai ;)
  Ir plaukų spalva yra nereali.

  AtsakytiPanaikinti
 4. nu plaukai nerealiaii atrodo ♥♥

  AtsakytiPanaikinti
 5. Koks gražus kostiumėlis😍😍 Mano mėgstamiausios spalvos😌 gaila, kad ir aš nesportuoju, tad nematau reikalo pirkti tokio kostiumėlio :/ o šiaip atrodai nuostabiai💕

  AtsakytiPanaikinti
 6. Did you know that you can shorten your links with AdFly and get dollars for every visit to your short urls.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015