Slider

OOTD: KOL KAS PASKUTINIS TOKS

7/15/2017

Labas! Aš šiek tiek įsiaudrinau su tokiais aptemptais, sportiniais kostiumėliais. Turiu rožinį, juodą, o dabar dar ir raudoną. Visi trys skirtingoms nuotaikoms. 😀 Taigi dabar kol kas kostiumėlių nebereikia, o paskutintą skubu parodyti. 


💃KOSTIUMĖLIS: https://goo.gl/qYRFjV
🎩KEPURĖ: https://goo.gl/R1DFVR

Kadangi juodas kostiumėlis iš sheino man labai patiko, kai pamačiau šitą, iš karto pasigriebiau. Šis raudonas, jo rankovės ilgos, o raištukai ties juosmeniu yra ne tik dėl grožio, o galima susirišt ir suvežt kelnes. Kokybė medžiagos gera, bet susiuvimai - ne patys stipriausi. Maudamasi kelnes kelias  vietas jau praardžiau. Arba aš per agresyviai rengiuos, arba tikrai siūlas naudojamas ne pats stipriausias. Kas man labai patinka iš PINKBASIS tai batai. Visad paimu po porą ir niekad neteko dar nusivilt - kokybė nereali, dydžiai atitinka. Iš čia turiu jau 4 poras batų ir visi mylimi bei nešiojami.

5 komentarai:

 1. Namuose manau žiaaauriai patogu su tokiu, bet į miestą kaip man, tai gal per daug kelnės aprtemptos :D, bet ant tavęs atrodo tikrai wow *_*, labai tokio užsinorėjau namaams :P

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ziauriai patogus, kaip antra oda. ir atrodo kaip antra oda... nes nieko nenuslepsi kai toki apsirengi...:DD

   Panaikinti
 2. Did you know you can create short links with Shortest and get money for every click on your shortened urls.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015