Slider

NATŪRALI VEGANIŠKA PLAUKŲ KAUKĖ | GROŽIO DRAUGAS

7/13/2017

Labas! Seniai nesimatėm. Bet per tą laiką pas mane įvyko tikrai mažai dalykų ir visai neįvyko tokių, kuriuos būtų verta papasakoti. Būtent todėl per tą nuobodų laiką išbandinėjau naujus produktus. Vienas iš jų - plaukų kaukė iš BOMB COSMETICS (įsigyti galima groziodraugas.lt online shop'e). Žada ši kaukė minkštinti ir atgaivinti. Kaip yra iš tiesų? 


Žinau, kad egzistuoja tokia tendencija - sakyt nuomonę apie kaukes (nesvarbu veido, plaukų ar kitas), kurias išmėginai daugiausia tris kartus. Kai kurioms priemonėms atsiskleisti reikia daugiau laiko, tad dažnai būna ir tokių "iš pradžių nepatiko, o vėliau bam kaip gerai buvo". Todėl nuomonę apie šią kaukę rašau jau beveik ją išbaigusi. 

Ką pastebėjau pirmiausia, tai įpakuota į man asmeniškai pačią nepatogiausią pakuotę. 😀 Čia mano asmeninis kabliukas, nes aš tokias pakuotes VISADA išmetu iš rankų, kuomet prausiuosi/plaunu galvą ar šiaip imu drėgnomis rankomis. 😁 Ne išimtis ir su šita, išdrėbiau patį pirmą kartą paėmus, gerai, kad nespėjau atidengt, o pakuotė ne iš aukštai griuvo, tai nesulūžo. 


Sudėtis: aqua (water), cetearyl alcohol (tačiau gali erzinti odą, kimšti poras), brassicamidopropyl dimethylamine, trimethylolpropane tricaprylate/tricaprate, aspartic acid, phenoxyethanol (galimai toksiškas, netinkamas naudoti aplink burną), EDTA, Aaleurites moluccana nut oil, cananga odorata flower oil, ethylhexylglycerin, linalool (dažnas dirgiklis ir alergenas), benzyl benzoate.

Aš vis pykstu ant produktų plaukams, kurie turi tą linoleumą. 😂😂😂 Kalbu apie linalool ingredientą. Aš noriu tikėt, kad yra tikrai saugesnių, kad šitą pakeist. Šiaip kaukės sudėtis nėra įspūdinga ar kažkokia vau, ko nesu mačius. Yra pora aliejų, yra glicerino šiek tiek, kuris drėkina ir kondicionuoja. Bet šiaip nieko ypatingo, matote pačios. Na, bet neilga sudėtis tik užtikrina, kad visko yra daugiau ir tikiuosi, kad tų aliejų ten normaliai. 


Konsistencija įprasta, nei per skysta, nei per tiršta, lengvai pasiskristo ant plaukų. Taip, po kaukės lengviau išsišukuoja plaukai ir atrodo sudrėkinti, nepavargę. Bet kas labiausiai nustebino tai ne poveikis, o kiek ilgai išlieka kvapas ir koks jis intensyvus. 😀 Bent jau šitos medaus ir pieno kvapo kaukės kvapas man ne prie širdies, tai ir tas išsilaikymas man automatiškai virsta minusu. Bet šitos serijos mačiau yra ir vanilės kvapo kaukė, tai tą būtinai pasiimsiu, kad plaukai vanile kvepėtų, nes kvapas tikrai tikrai išlieka labai ilgai. Kažkada dar kondiškę dėjau ant plaukų, kuri irgi parfumuota labai, bet kaukė ją perspjovė. 😁 Taigi jeigu jums patinka kai plaukai ilgai ir intensyviai kvepia, siūlau išmėgint. Tik įvertinkit ar norit medumi ar vanile kvepėt, nes aš medum nebenoriu, ne mano kvapas visai.  

Pats poveikis plaukams nėra stebuklingas, bent jau maniškiem. Aš jaučiu, kad maniškiem jau niekas nepadės, bet. 😀 Nesakau, kad ji visiškai neveikia, bet aš turiu plaukų kaukių, kurios man asmeniškai labiau patinka, nei ši. be kita ko, buvo įdomu kažką naujo išmėgint ir... griebsiu vanilinę. 

Ačiū, grožiodraugas.lt už galimybę išmėginti šį produktą. 
Nepriklausomai nuo to, kad gavau prekę testavimui, mano nuomonė yra nuoširdi ir tokia, kokia iš tiesų yra. 

Abiejų kaukių kaina: 10.70 €

5 komentarai:

 1. Labai gaila, kad tau nepadėjo :( . Naudoju jau kelias savaitės ir man kažkiek padeda. Tikras stebuklas, kad taip ilgai išlieka kvapas. Taip pat džiaugiuosi, kad yra veganiška.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kaip ir minėjau, mano plaukams, ko gero, jau niekas nepadės... :DDD

   Panaikinti
 2. Ha, man vienas jaukiausių (na toks kuris labiausiai tinka ant kūno) kvapų yra kaip tik medaus ir pieno mišinys😁, bet pats pats geriausias - migdolų pieno kvapas😄, tai jei toks būtų - negalvodama imčiau!
  Gaila ir man, kad sudėtyje yra to linalool ingediento. :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man neee, man reik kokių be proto saldžių, saldainių kvapų. :DD

   Panaikinti
 3. Sveika, siūlau išmėgint macadamia šampūną ir kondicionierių. man labai padėjo. Gali daugiau paskaityt mano bloge :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015