Slider

MIXA NAUJIENOS: GELINIS IR CICA KREMAI

7/28/2017

Labas! Mixa naujienas gaunu antrą kartą. Pirma siunta žiauriai patiko, visus gautus produktus įtraukiau į savo veido priežiūros rutiną ir išnaudojau iki paskutinio lašo. Dabar gi atsirado dar dvi naujos priemonės - gelinis kremas su hialurono rūgštimi ir cica kremas su pantenoliu. Ar patiko, ar rekomenduoju? Sužinokit viską. 😊

Pirmiausia pradėsiu nuo gelinio kremo su hialurono rūgštimi. Pakuotė stiklinė, įprasta kremams. Nekenčiu tokių, ypač kai ilgais nagais esu, bet ką padarysi, tenka su tuo susitaikyt, nes kremų gamintojai juos itin mėgsta. 😁

Tekstūra gelinė, primena mano jau seniau aprašytus kremus iš Lumene. Bet Lumene kremų sudėtis man odai netiko ir ji perštėjo, raudo, tad kai pamačiau, kad šis - itin panašus, bijojau tept. Gelinė/želinė tekstūra labai super, nes itin greit susigeria. Man labai patinka, kai kremas greit dingsta nuo veido. Ypač kai noriu eit darytis makiažą, nesinori laukt ~20 min. kol įsigers... Taigi čia didelis +.


Apie šį dalyką tik geriausi atsiliepimai. Kai pasitepi, oda būna tokia švelni, kad palietus pirštai net praslysta. Tiesa, užsideda tokia plėvelė, kuri po truputį įsigeria. Nematoma ji, žinoma, bet jei iš kart po pasitepimo patrintumėt veidą su pirštu, pasimatytų tokie balti pasivėlimai. Tad reikia palaukti, kol kremas gerai įsigeria. Būtent todėl jį labiausiai mėgstu naudoti prieš miegą. Oda per naktį yra super gerai drėkinama ir ja rūpinamasi. Super tiesiog! 


Kitas kremas - CICA SOS. Šitas saldainiukas man labai labai LABAI patinka. Aš nežinau, man atrodo, jau visiems pažįstamiems jį rekomendavau. Apie jį:

Pastebimai atkuria ir puoselėja susilpnėjusią odą. Visų šeimos narių odą kiekvieną dieną veikia įvairūs dirgikliai, todėl tampa šiurkštesnė, skilinėja ir patiriama kitų nemalonių pojūčių. Papildytas veikliosiomis medžiagomis: drėkinamuoju gliceroliu ir pantenoliu, turinčiu atkuriamųjų savybių. Jis ramina ir padeda atkurti sudirgusias ir jautrias veido ir kūno odos dalis. Tinka rankoms, kurių odoje yra mažų įtrūkimų, itin sausai odai ir jaučiant diskomfortą tam tikrose vietose. 


Jis daro stebuklus. Turėjau aš ant akies voko tokį sausą plotelį, kurio sudrėkint ir "sunaikint" negalėjo joks iki šiol mano naudotas drėkinantis kremas ar aliejus, ar serumas. O ten patept aš bandžiau su tikrai daug daug priemonių. Kai gavau šitą kremą - jis buvo ne išimtis. 😁 Tepiau ir jį. Tiesa, prieš einant miegot. Nieko nesitikėjau, nes jau buvau susitaikius, kad man reiks apsilankyt pas gydytojus ir paklaust, gal čia kas rimto vystosi. Bet ryte atsikėliau ir jo jau nebebuvo. Aš tryniau ir tryniau pirštu, negalėjau patikėt. 😀

Labai labai gerai drėkina, jei oda šerpetoja, imkit šitą CICA ir tiesiog pamirškit apie tai. Aš jau naudoju antrą pakuotę, naudosiu ir trečią. 


Nežinau, man šitos naujienos tikrai labai patinka, neturiu jokių pastebėjimų prieš jas. Nei dirgina, nei skauda užsitepus, rezultatai pastebimi plika akimi. Labai nuoširdžiai rekomenduoju

13 komentarų:

 1. Mane nuo tų gelių likusi plėvelė anksčiau kiek erzindavo, nes nežinojau, kad ji gali įsigerti į odą :D, nes nesulaukdavau, tai dabar žinosiu ką blogai darau! :D Labai drėkinantis cica kremas sudomino!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, ji po kiek laiko įsigeria, tik reikia palaukt ir viskas čiki. :)
   žinok cica = tobulumas :D

   Panaikinti
 2. Labas o padarysi įrašų apie mokykla?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Reikės bandyti antrąjį kremą. Turiu labai sausą ir šerpetojančią kojų, rankų odą. Niekas nepadeda, tik suminkština laikinai ir viskas. Ačiū tau!

  AtsakytiPanaikinti
 4. O jeigu mano oda uzdegimine ir nuolat kyla pulingi mazgeliai? Ar tiks, ar dar labiau nesuerzins?

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015