Slider

MAYBELLINE NAUJIENOS LŪPOMS: VIVID HOT LACQUER IR LŪPŲ PIEŠTUKAI

7/22/2017

Labas visoms! Aš labai mėgstu dažyti lūpas ir man buvo tikrai labai didelis smagumas, kai MAYBELLINE ir LOREAL pristatė tiek daug naujienų lūpoms! Kosmetinė papildyta net 4 maybelline ir 3 loreal lūpdažiais, 4 maybelline ir 2 loreal lūpų pieštukais. 💖 VIVID HOT LACQUER jau ištestavau išmėginau ir visus "pasimatavau" ir kviečiu jus pasižiūrėt. PAGALIAU GAVAU CRAZY SPALVĄ - VIOLETINĘ!!!💜Tiesa ta, kad matiniai lūpų dažai jau ilgą laiką buvo madingi. Ta prasme labai ilgą laiką. Ir aš pati nešiodavau tik matinius, kreminius, blizgių ir šitokių blizgių kaip šie "lakai" tikrai niekad nenešiodavau. Bet man jau riba. 😀 Gavusi šitas naujienas pasakiau sau, kad bent jau pabandysiu paįvairinti lūpų dažymą. O kai pamačiau, kad man įdėjo violetinę spalvą, tai visai vos neišprotėjau. Taip norėjosi pabandyt kažką tokio kitokio, tokio toli toli nuo man komforto guoliuko. 😀

Lūpų dažų kvapas man nepatinka. Lyg ir bandyta dėti kvapiklių, lyg ir atsiduoda kaip ir kiti Color sensational lūpų dažai, bet "lako" kvapas vistiek yra stipresnis. Ir jis tikrai yra intensyvus ir man nelabai malonus. Priprast galima, aišku, bet atsiduoda lūpų dažais, kuriuos galima nusipirkt kinietiškos kosmetikos parduotuvėse - atsiduoda chemija kažkokia. 👽 Šepetėlis aplikavimui keistokas, toks lenktas, pūkuotas, vienoj pusėj įgaubtas, kitoj išgaubtas, bet aplikuot man patiko su juo, gan lengva. Nors tiesą sakant, šitokius lūpų dažus valdyt tikrai sunku. Gražiai pasidažyt O DIEVE KAIP SUNKU. Ir pamatysit toliau nuotraukose ant lūpų, kad man kuo toliau, tuo geriau sekėsi, bet pirmieji bandymai sunkūs, sunkūs. 😃


Lūpų dažų konsistencija pakankamai tiršta, kad  nebėgtų kur nereikia, bet ne per tiršta ir vis dar lengva skirstyt. Iš pradžių lūpdažiai (visos spalvos) tepasi dryžiais, atrodo, stumdosi iš vienos vietos į kitą, tai žiauriai buvau nusivylus tuo. Tačiau po kiek laiko pastebėjau, kad kai dažai ant lūpų apšyla, labai gražiai išsiskirsto ir suspaudus lūpas (kaip spaudžiamos pasidažius lūpdažiais) ir išleidus tą "pa pa" garsą, ant lūpų jie atrodo tikrai neblogai. Dėl pigmentacijos tai jos trūksta pirmu kartu aplikuojant, tad reikėtų pasluoksniuot. 

Labai svarbu tinkamai paruošti lūpams prieš tokius ir kitokius lūpų dažus, kad jie gražiai dengtųsi. Mano atrastas būdas, tai pirmiausia lūpas nušveisti. Aš jas nušveičiu paprastu veido šveitikliu. Švelniai, per daug netrinant. Tuomet ant lūpų patepu veido aliejaus (šiuo metu naudoju iš "Oriflame" veido aliejų). Kol darausi makiažą kitom veido dalim, aliejus įsigeria ir pamaitina lūpas. Prieš aplikuojant lūpdažį lūpas nuvalau vatos diskeliu, jei matau, kad dar yra aliejaus perteklius. Tada aplikuoju lūpų dažus ir vyksta stebuklai, nes jie dengiasi labai gerai, lūpos patenkintos, pamaitintos o ir atrodo super. 


Visi atspalviai man labai patiko, tik, ko gero, raudonas bus nešiojamas mažiausiai arba visai nenešiojamas, kadangi nelabai man raudona... Gal kada užeis manija raudonos. 😀 Beje, kad nepamirščiau paminėt, ryškieji atspalviai įsigeria į lūpas. Žemiau matote nuotrauką kaip atrodo lūpos, po atspalvio raudono ir violetinio. Aš jas nuvaliau su aliejumi, tryniau, bet nenusivalo. Tai jeigu norit lūpdažio, kuris ne lūpdažis, o tintas ant jūsų lūpų, užsitepkit, palaukit ir nuvalykit. 😀


Beje, 74 RETRO atspalvis ant nuogų lūpų atrodo nekaip, tai aš pabandžiau jį aplikuot ant tamsaus matinio lūpdažio. Užsitepiau tamsiai tamsiai raudono beveik rudo matinio lūpdažio ir ant viršaus aplikavau Retro lacquer'į. Žiūrėkit, kas gavos:


Gavau labai labai tamsią rudą, kuri man labai patiko, o tokių tamsių lūpų makiažui priderinau raudoną akių pervedimą ir gavau makiažą, kuris labai toli nuo to, ką paprastai nešioju. Vienos sako, kad helovyno ar fotosesijos čia įvaizdis, kitoms patinka, na, o aš drąsiai taip ir į miestą išeičiau kokios picos valgyt. Kodėl ne? Kodėl juoda "pravodkė" jau gerai, o kai raudona, tai jau helovynas?

Tiesa, visi šie "lakai" daug geriau atsiskleidžia, kuomet tepi juos ant lūpų, jau padengtų lūpų pieštuku. Tai MAYBELLINE turi naujų spalvų lūpų kontūro pieštukų.


Žiauriai faini, IŠSUKAMI!! Nesu didelė drožiamų pieštukų fanė, nes jei juos imt, tai automatiškai ir drožtuką, ką aš dažnai pamirštu, na, žodžiu problemos man. 😀 10 NUDE WHISPER ta spalva, kuri jūsų lūpas sulygins su oda ir duos pagrindą atsiskleist bet kokiam lūpdažiui dar labiau. O 50 DUSTY ROSE jūs kaip ir aš įsimylėsit, nes tai yra tobulas nude atspalvis.

Pieštukai pigmentacija nesiskundžia, minkšti, bet ne per minkšti, laikosi ant lūpų ilgai, lengva piešt kontūrą. Tiesiog super viskas labai.


Apibendrinant, lūpų dažai puikūs, tik reikia "išmokti" juos nešioti, nes su jais reikia šiek tiek kitaip elgtis nei su matiniais. Kvapas specifinis, vienoms gali trukdyt iki negalėjimo, kitos praignoruos, subjektyvus dalykas. Na, o lūpų pieštukai tiesiog super ir jokių minusų juose neįžvelgiau. 

KUR RASTI: parduotuvėse, kur prekiaujama Maybelline produkcija ("Eurokos", "Drogas" ir kt.)
KOKIA KAINA: Lūpų lakas apie 7 eu, lūpų pieštukas taip pat apie 7 eu

KOKIĄ LABIAUSIAI CRAZY SPALVĄ ESAT UŽSITEPĘ ANT LŪPŲ? 😁

9 komentarai:

 1. Juodą!
  Man charmer dažai tokie gražūs 😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, charmeris toks labai labai gražus ir atrodo, kad aš lūpas turiu. :DDD nes pas mane jos mažytės, tai labai paputlina. :))

   Panaikinti
 2. Deja deja nieko ekstremalaus nesu užsitepusi, bet norėčiau violetinės ir juodos spalvos. Turėtų būti nerealiai. Dėl to makiažo - irgi taip pat eičiau. Na gal truputį mažiau.
  Nežinau bet 70 lakas man labai barbirškas ir tokks saldus...
  O pieštukų spalvos kokios gražios <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. šaunuolė, dėl to aš ir myliu savo skaitytojas, jos tokios pat kreizi kaip ir aš. 😍😍😍

   Panaikinti
 3. Och tas makiažas😍😍 Neabejotinai eičiau su juo į miestą, kad tik tokį pravedimą mokėčiau pasidaryt..:DO tie crazy spalvų pravedimai žiauriai gražūs man🖤
  Labiausiai patiko retro ir charmer spalvytės, nes pati dažniausiai naudoju arba nude arba bordinius lupdažius.

  AtsakytiPanaikinti
 4. eičiau, kodėl ne? juk kažkas tai padarys už tave, geriau būt pirmai. 😂

  esu naudojusi tamsiai rudą spalvą lūpoms. man be galo patiko, tačiau kasdien tokios nenešiočiau - man labiausiai patinka rožinės, į nude nešančios rudos. man labiausiai patiko šem antras - kažkiek užneša į Soap and Glory lūpų lakerį. 😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pati šviesiausia man - pati gražiausia :D. tik kad va gal nelabai gražiai susisluuoksniuoja, bet padažius su pieštuku gal visai nieko? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man atrodo kad aiškiai parašiau dėl to... bet jeigu ne, pasistengsiu rašyt dar aiškiau :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015