Slider

KŪNO ŠVEITIKLIS IŠ MOSHI | GROŽIO DRAUGAS

7/05/2017

Kaip viena mergina instagrame (jos slapyvardis @nejingaa, pasekit💗) mane pavadino, esu "naujovių maniakė", o būtent todėl ir rašau blogą. Kad pasidalyt patirtimi, nes išmėginu tikrai daug dalykų. O šį kartą išmėginau kūno šveitiklį. Tiesa, apie juos mažai čia esu kalbėjusi, tačiau išmėginusi tikrai daug. Bet dabar, kai į mano rankas pateko MOSHI mangų kvapo kūno šveitiklis, aš nesuprantu, kokius niekam tikusius šveitiklius aš naudojau iki šiol... 😀


Pirmiausia, akį, žinoma, traukia labai minimalistiška ir originali pakuotė. Aš į tokias visada visada dėmesį atkreipiu, ir kaip jos, žinokit, gražiai ir prabangiai vonioje atrodo! 😀 Nesvarbu, kad ten svečiai neina ir nežiūri, bet pačiai įeit tiesiog malonumas.

Labai norėčiau, kad būtų įmanoma per ekranus perteikti kvapą, nes šito kvapas - kažkas nerealaus. Saldus mangų kvapas užburia ir lieka ant odos po jos šveitimo. Konsistencija šiurkštoka, nes šveitiklio pagrindą sudaro cukrus. Bet būtent dėl to, patekusi ant kūno, konsistencija sušvelnėja ir yra labai maloni. Maloni, bet dar ant tiek, kad priemonė vis dar atlieka savo funkciją - šveičia.


Kodėl giriu šį šveitiklį? Pirmasis, kuris po šveitimo nesausina odos. Net buvau nustebus, nes po dušo niekuo drėkinančiu nebesitepiau, kadangi tiesiog nereikėjo. Nusišveitus oda švelni švelni, elastinga, padrėkinta, aš tokios jos niekad nejutus, nes pas mane sausumos visada. 😀 Dar gi kvapas ant kūno labai ilgai išlieka, tai man, labai mėgstančiai kvepėti, yra žiauriai didelis pliusas. 

Pats įpakavimas gal nėra patogiausias vonioje, nes reikia sukioti, bet nematau geresnio būdo įpakuoti tokios konsistencijos šveitiklio. Jis sausokas, todėl įsiberi pro didelį kaklelį į delną ir šveiti. Dar buvau labai skeptiška dėl kiekio, tipo "kiek čia man ilgai užteks, aš mėgstu šveistis", bet tikrai naudojasi taupiai, dėl šito esu patenkinta.


Ir apskritai esu labai patenkinta šiuo produktu. Duodu 10/10, would buy again be abejonių. Kaip ir sakiau, labai malonus odai ir turėtų patikti kiekvienai. Jei turėsit galimybę, būtinai išmėginkit.

🍋

9 komentarai:

 1. Skamba kaip rojus. Reikės nusipirkti, kai pasibaigs maniškis, beto atrodau nuostabų atradimą: BodyBoom . Tas kavos kvapas nuginkluoja kiekvieną.
  Tas užrašas - tikra legenda.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kavos kvapas man irgi žiauriai patinka, aš dariausi su kava šveitiklį namie:))
   aha, užrašas super :D

   Panaikinti
 2. Man irgi tokios pakuotės pirmiausia patraukia akį, bei gražus vonios kraštas - maistas mano sielai :DD (nemoku gražiau išsireikšt :D). Ai ir mangų kvapas mano vienas mėgstamiausių, tai manau būtų kažkas wow, jei patektų į mano rankas :))))... O to sausumo manau nebelieka dėl sudėtyje esančio alyvuogių aliejaus, nes jis vienas geriausiai drėkinančių ir pamaitinančių aliejų :P.
  PS: Nuotrakos laaabai gražios *_*
  PPS: Tas Justas taip pat komentavo mano post'ą (blogerių pašnekesiuose) akivaizdžiai neskaitęs įrašo :DD, bet tsg į jį galima sakyti nesureagavau, bet tada kai pamačiau, kad po taviškiu irgi pakomentavo padariau ivadą, kad jam svarbiausia paberti kritikos net neatkreipus dėmesio į tai ką mes tuo norėjom pasakyti, bei gi svarbiausia no h8 gale parašyt :DDD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, tikrai patiktų tada tau! <3

   TAS JUSTAS:DDDDDDDDDDDD
   jis nesuvokia, kad vien dėl to, jog bloginu apie grožį/madą, nereiškia, kad man tai gyvenime yra svarbiausia ir aš nieko kito nemoku. :D dar tas kvailas bernas sumanė pasakyt, kad aš esu kvaiša ir nieko nesugebėčiau rimtesnio. ta esme??? :DDDDDD jis net nepažįsta manęs, nežino, kad valstybinius egzus vos ne šimtukais išlaikiau ir šiai, kad nesu buka pana, kuri tik žino kaip antakius nusipiešt. tooookio siauro požiūrio žmogaus jau seniai nemačiau. :DDDD prisijuokiau iš jo bukumo BELENKAIP. dar kai pamačiau kad ir prie TAVĘS prisikabino, išviso krito jis akyse. :DDDDDDD kritikas mat. kritikuoja tai, ko pats nesupranta. :DD ASILAS. :D

   Panaikinti
  2. joo, tas Justas ir mane prajuokino :D kartais reik protelio ir makeup pasidaryt, beje :D

   o įrašas puikus, kaip, beje, ir šis šveitiklis, vanilinį bandžiau :D

   Panaikinti
 3. Do you need free Twitter Followers?
  Did you know that you can get them ON AUTO-PILOT & ABSOLUTELY FREE by registering on Like 4 Like?

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015