Slider

TOBULAS ĮDEGIS KOL MIEGOSITE

6/29/2017

Labas! Žiūrinėju feisbuką ir matau, kad mūsų sostinei nelabai pasisekė, ką? 😀 Ne tik botų, bet ir visos valties reikia jau. O man gerai, pas mane tik apniukę ir romantiškai lynoja - puiki aplinka gulėti po pledu ir rašyti. O rašysiu labai įdomia ir aktualia tema - apie netikrą įdegį ir mano problemas bei sunkumus su juo, kadangi išmėginau jį pirmą kartą. 

Šį įdegio rinkinuką iš MERCIMERCI.LT pamačiau pas kolegę Aldėją (burundukoblogas.lt). Labai susidomėjau ir man knietėjo išbandyti. Juk aš balta kai sūrio gabalas, o saulė manęs nemėgsta, jei įdegu, tai raudonai, o kai skausmas praeina, nieko nelieka. Žodžiu, oda aristokratiškai balta ir apsisaugojusi nuo bet kokio spalvos pakeitimo į bronzinę. 😀 Nervina, žodžiu, nes šiaip tai man įdegis labai gražu. Niu siaubingai gražu. Tai aš irgi juo pasidžiaugiau, nors ir trumpam. 
Nuotrauka po procedūros
Visų pirma, tai kaip ir minėjau - tokią procedūrą (įdegio ant savęs purškimą) aš mėginu pirmą kartą. Tai labaaai sekiau instrukcijas, prisiskaičiau, kad gali dėmėm išmėtyt ir atrodyt kaip purvina taip toliau taip toliau. Bet aš nieko nebijojau, išsipakavau viską, delnus aptempiau pirštinėm, kurias taip pat galite rasti rinkinuke ir kibau į darbą. 😁


Taip pat rinkinį sudaro šveitiklis ir kūno losjonas be aliejų, kad nekenktų įdegiui ir jis nepasišalintų nuo odos greičiau, nei planuota. Dar radau ir kempinę, kuria įdegį patogu paskirstyti ant odos. Viskas apgalvota, ne veltui juk Travel kit - norisi, kad keliaujant viskas būtų čia ir dabar. Būtent toks rinkinukas labai tinka ir tokioms kaip aš, kurios "deginasi" pirmą kartą ir neturi jokių priemonių ir nenutuokia kokių gali prireikti. Tad už sumanymą žiauriai didelis pliusas.

Visas įdegio procesas prasideda nuo odos šveitimo. Protinga yra pašalinti negyvą odą, kad įdegis įsigertų į naują jos sluoksnį. Kaip ir minėjau, rinkinyje jau yra pasirūpinta kūno šveitikliu.


Aplamai šis šveitiklis tinka ir kūno odai prieš įdegį paruošti bei kasdieniam naudojimui. Mielai jį naudosiu ir toliau, nes prieš įdegį sunaudojau tikrai nedidelė kiekį ir dar daug jo liko.

Taip pat dar viena rekomenduojama procedūra prieš purškimąsi - kūno drėkinimas. Rinkinyje esantis kūno losjonas liesas, nes neturi aliejų, maloniai kvepia, greit įsigeria. Itin rekomenduojama padrėkinti labai išsausėjusias vietas bei alkūnes, kelius, rankas, pėdas, kad išvengtumėte tamsesnio įdegio ties sausumais. Viskas tam, kad įdegis būtų tolygus.


Tuomet, kai kūnas jau paruoštas, reikia suplakti įdegio buteliuką. Apsimauti apsaugines pirštines. Tada šiek tiek purkšti ant kempinės ir braukti kūnų švelniais mostais. Aš ir braukiau. Braukiau braukiau, nieko man nesimatė, nesikeitė spalva kojų, nei rankų, nei dekoltė. Nieko nevyko. Jau norėjau mest aš tą purškiklį į šiukšlių dėžę ir sėst rašyt koks čia nesusipratimas. Bet. Nusiraminau, šiek tiek palaukiau ir prisiminiau, kad čia įdegis turi atsirast po 6-8 valandų. Tai sakau "ai nu ok, išsitrinu ir einu miegot, ryte matysim".

Atsikeliu jau ryte, papusryčiauju visa kitą... Ir žiūriu, kad nu išmėtė tom dėmėm, apie kurias skaičiau tiek daug. Eina sau, galvoju, ką čia prisidirbau. O man dar gi ne namie sėdėt, išvykt reikėjo. Šakės. Einu į dušą, sakau gal nusiplaus, ar taip ar taip juk reikia tą pirmą sluoksnį nuplauti. Nubėgo rudas vanduo nuo manęs, stovėjau iki tol, kol skaidrus ėmė varvėt. Niu ir pasižiūriu po maudynių - lyg ir nieko, viskas tiesiog idealu, kaip grįžus iš Graikijos.
Nuotrauka prieš procedūrą
Viskas pavyko, išvykoj apnuoginau ir kojas, ir rankas, ir dekoltė, nes tiesiog atrodė super. Baimės išsilakstė, o su naudojau įdegio purškiklį tikrai ne visą, tad kai tik orai vėl sušils, pakartosiu procedūrą, nes kodėl ne. 

Drabužių netepa, tik jei palaukiat kol galutinai nudžius kūnas po procedūros. Nes aš šiek tiek savo chalatą ištepiau, tai neišsiplauna dabar. O kai jau nudžiūva, niekas nieko netepa, galit ramiai gultis į patalus. Tik patarimas: venkit prakaitavimo, kol laukiat įdegio rezultatų. Nubėgs įdegis kartu su sūriu vandenėliu. Tai jei eisit miegot, o ryte plausite, pasirūpinkit, kad kambaryje būtų pakankamai vėsu. O jei labai prakaituojat aplamai, nerekomenduoju miegot. Išsitepkit ir leiskit laiką ten, kur pakankamai vėsu. Beje, man įdegis plovėsi tolygiai, kartu naudojau ir rinkiny esantį šveitiklį ir losjoną. Daugiau jokių bėdų nebuvo. 

Šį rinkinį (arba kitokias įdegio priemones) galite įsigyti čia: https://goo.gl/Hfb5Jh

10 komentarų:

 1. Lazdijuose dar geriau. Nors naktį buvo gan stipri audra, bet dieną buvo 30°C. :D
  O šis rinkinys praverstų mano mamai, todėl apgalvosiu pasiūlymą jai padovanoti šį dalyką gimtadienio proga. Pokyčiai matosi ir pati tokio įdegio norėčiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šakės... pas mane jokios šilumos, bet ir jokios audros. Toks aukso viduriukas. :D

   Panaikinti
 2. Mes laukėm saulės ir krušos , tačiau nieko nebuvo :). Mane kankina tokia pat problema, bet į visus tuos nežiūriu ir bėgu kuo toliau, nes bijau blogai kažką padaryt, o paskui juoksis žmonės.
  Tavo įdegis rimtai kaip iš kokios Graikijos, atrodo labai natūraliai !!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš kaip bebaimė, tai.. :D man tik duok, aš triušiukas bandymų :D

   Panaikinti
 3. Joo, ir aš persigandau :D pas draugą išsitepiau, po poros val reikia namo su šortais važiuot, o kojos purvinos ir dėmėtos :D bet atkentėjau autobusą ir kitą dieną įdegis tobulas. O pas mus, sostinėj, ryte (3-9h) žaibai, griaustinis, škvalas, 9-14 silpnas lietus, o nuo 14 iki pat dabar 30-32° :D išėjau su kelnėm, ačiū Dievui šortus paėmiau, nes mieste iškepus ir išvarvėjus būčiau

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. anomalijos oro kažkokios :DDD tuoj pasieksim ekstreamalius orus :DD

   Panaikinti
 4. Aš tai nieko nesupratau... pranašavo karštį ir audras, o pas mane nei to, nei to 😡😡 jau buvau prie jūros išsiruošuos, pasideginsiu galvojau, o teko likti namie ir žiūrėti pro langą, kaip krenta smulkūs lietaus lašeliai. O kalbant apie fake įdegį, kuo daugiau skaitau, tuo labiau norisi išbandyti. Tik man bus dar baisu dėl dėmių ir šiaip, galvoju ar apsimoka, vistiek nėra progų parodyt savo nuogas kojas😒😒

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, pas mane ir. nieko. erzinančiai ramus oras, bet saulės nerasta. užknisa...
   jo, tu teisi. kaip ir sakiau, kada pakartosiu įdegį nežinia, nes neverta. :D

   Panaikinti
 5. Mano oda tokia kaip ir tavo 😃, dar vakar braskes rinkau, kai buvo TIE 30 laipsniu, tai net nepajauciau kai visą nugarą nudegiau- ten kur palaidinė - balta, visur kitur rudai raudona, bet TAAAIP ryškiai, tik, kad va skauda ir manau pūslėm greit nueis :(. O įdegio kremo manau nenaudociau, nes duše mėgstu stipriai pasišveisti, tad neliks jokio įdegio ant manęs :DD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. vargšele:( man tas pats. kažkada prie jūros užmigau kelioms valandoms, nudegiau kojas taip stipriai, kad paeit negalėjau, kaukdama tiesiog :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015