Slider

KAIP PASIDARYTI ILGAI IŠLIEKANČIAS GARBANAS

6/02/2017

Labas! Gavau nemažai prašymų parašyti įrašą apie tai, kaip susigarbanoti nepaklusnius, slidžius plaukus taip, jog jie neišsileistų vos išėjus iš namų. Aš turiu keletą patarimų kaip tai padaryti. Kuomet susigarbanoju plaukus, man garbanos laikosi 24 valandas ir ilgiau. Permiegu, atsikeliu, papurenu plaukus ir vėl galiu eit į šventę, niekas nė neįtars, kad garbanos vakarykščio ryto. 😎 Kaip tai padarau? Paslaptis čia! 


Garbanos - subtilus dalykas. Man jos labai patinka dėl kelių priežasčių: plaukai atrodo puresni, jų daugiau, nebūna prilipę prie galvos, atrodo moteriškai, taip pat nereikia per dieną šukuoti plaukų keliolika kartų, nes tiesiog garbanos to nereikalauja. Kada tik netingiu, visad susisuku plaukus, nes ši šukuosena - nerūpestinga ir tinkama visoms progoms. Ką ir kaip darau? 

1 ŽINGSNIS: IŠPLAUNAME PLAUKUS IR DAR DRĖGNIEMS ATLIEKAME KELIAS PROCEDŪRAS

Tos procedūros yra labai paprastos. Pirmasis produktas, kurį naudoju ant drėgnų plaukų - KINACTIF LISS plaukų priežiūros priemonė. Tai yra produktas, apsaugantis nuo karščio nepaklusniems plaukams. Kreminės konsistencijos produktas apsaugo plaukus nuo džiovintuvo ir formavimo žnyplių karščio poveikio. Neleidžia plaukams veltis. Taigi savo vidutinio ilgio plaukams naudoju du dozatoriaus-pompos paspaudimus ir įmasažuoju į plaukus. Labiau koncentruojuos į galus, nes jie linkę veltis ir neklausyti. 


Ištepus plaukus šia  priemone, palaukiu keletą minučių, kol įsigers ir plaukus iššukuoju. Šukuojasi super lengvai, šukos tiesiog slysta kaip per sviestą. Nuostabi priemonė, jau baiginėju ją, nes naudoju ne tik prieš garbanodama plaukus, o ir kaip apsaugą prieš džiovintuvą. Priemonė labai skaniai kvepia, o kvapas ilgam lieka ant plaukų. Būtinai įsigysiu dar, šis "kremas" plaukams daug daug geriau nei visokie purškikliai apsaugai nuo karščio, kuriuos esu mėginusi. 

PRIEMONĘ NUO KARŠČIO PLAUKAMS KINACTIF  LISS galite įsigyti EUROKOS fizinėse parduotuvėse arba internetu: https://goo.gl/Vuu048 (dabartinė kaina: 5,95 eu)

2 ŽINGSNIS: DAR DRĖGNUS PLAUKUS SUVILGOME PLAUKŲ PUTOMIS 

Tikriausiai esat susidūrę su ta situacija, kuomet garbanos  nėra lanksčios, purios. Taigi, kad to išvengti, atradau labai gerą produktą - plaukų putas. Naudoju plaukus formuojančias putas iš GOSH. Tiesiog suplaku pakuotę, įspaudžiu pilną delną putų ir tepu ant plaukų,kol susigeria. 


Kaip ir minėjau, putos suteiks plaukams lankstumo ir labai svarbu: naudojant šią priemonę plaukas labiau "pasiduoda"formavimui. Jeigu jūsų plaukai tiesiog yra griežtai prieš bet kokį garbanojimą, šios putos - tikra išeitis. Jos suminkštins plauką ir palengvins jo formavimą. Taip pat putos suteikia plaukams purumo,tad jeigu jūsų plaukams jo trūksta, galite šias putas naudoti ir kasdien po galvos plovimo, net jei nežadate jų garbanoti. 

GOSH PLAUKŲ PUTAS galite įsigyti fizinėse EUROKOS parduotuvėse ir internetu: https://goo.gl/NLQjMz (dabartinė kaina: 9,99 eu) 

3 ŽINGSNIS: PROCEDŪROS JAU SAUSIEMS PLAUKAMS: PARYŠKINAME IR FIKSUOJAME 

Ką dar padarysime - suteiksime plaukams papildomo purumo ir tekstūros. Tam naudosime jūros druskos purškiklį MESS HEAD EXPRESS YOURSELF MAKE WAVES. Ši priemonė skirta šukuosenoms formuoti. Plaukams suteikia super gražios apimties ir matinį efektą. Jis taip pat ir fiksuoja, todėl kuomet plaukams išdžiuvus imsite formuoti garbanas, plaukai bus ypač "atsipalaidavę", su jais bus super lengva dirbti. 


Taip pat ši priemonė paryškina plaukų tekstūrą, jų atrodo daug daug. Tad kaip ir putas ar kitas priemones, kurias jau minėjau, šitą purškiklį galite naudoti jei kenčiate nuo plaukų purumo nebuvimo ar turite labai plonus plaukus, iš kurių, rodos, jokios šukuosenos neįmanoma sukurti. Pabandykite šį jūros druskos purškiklį ir pamatysite, kiek daug plaukų turite. 

JŪROS DRUSKOS PURŠKIKLĮ galite įsigyti fizinėse EUROKOS parduotuvėse ir internetu: https://goo.gl/47K37L (dabartinė kaina: 2,49 eu) 

4 ŽINGSNIS: FORMUOJAME GARBANAS IR "UŽRAKINAME" JAS 

Paskutinis žingsnis - išdžiovinti plaukus ir gerai iššukuoti pavertus galvą žemyn. Taip ne tik pakelsite plaukus nuo šaknų,bet ir pagerinsite galvos odos kraujotaką, ko pasekoje plaukai augs greičiau ir sveikesni. 😉 Garbanų žnyplėmis formuokite garbanas. Suskirstykite plaukus į kelias sekcijas, kad būtų lengviau. Kuomet noriu laisvų garbanų, aš darau taip: surišu plaukus į kokias 6-7 sruogas ir imu po vieną, (vis dar surištas) skirstau po kelias sruogeles ir garbanoju. Kuomet viskas baigta, išrišu plaukų gumeles ir garbanas išskirstau pirštais. Jei plaukai yra prieš garbanas, jas skirstykite tik joms atšalus. Tai yra neskubėkite garbanų skirstyti pirštais vos ištrauktų iš žnyplių. Leiskite joms atšalti ir tik tada išskirstykite. Taip jos laikysis ilgiau. Na, o kuomet garbanos baigtos, jas fiksuojame JOANNA STLYING EFFECT purškikliu. 


Jis užfiksuoja garbanas ir daaar suteikia papildomo lankstumo, kad garbanos šokinėtų ir būtų gražios. Kaip matau dabar, yra pakeista šios priemonės pakuotė, tai ieškokite su juodu lipduku ir garbanų fotografija. Mėgstu naudoti šį purškiklį ir tiesindama plaukus, kad juos "užrakintų" tiesius ir nesisuktų jie man. 

JOANNA STYLING EFFECT purškiklį galite įsigyti fizinėse EUROKOS parduotuvėse ir internetu: https://goo.gl/Z4NGA0 (dabartinė kaina: 3,49 eu) 


Nuotraukoje matote garbanas, kurias pasidariau aprašytu būdu su surištų sruogelių garbanojimu. Išliko labai ilgai, čia jau yra antra diena. Šiaip mano plaukų nesugarbanosi ir nieko su jais nepadarysi, jei nenaudosi jokių priemonių. Tad tikrai įspūdinga, kad visos šios priemonės kartu leidžia man džiaugtis ilgalaikėmis garbanomis! 

8 komentarai:

 1. Kaip tobulai atrodo! Tiek daug visko reikia, gaila man euriukų 😃 pirkai pati ar rėmėjai? 😛

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jei tavo plaukai paklusnūs, rekomenduoju pasiimt tik apsaugą nuo karščio. ji padės viskam toliau. dar gal tą purškiklį su jūros druska dėl purumo ir manau, paeitų irgi:))
   rėmėjai, eurokos :)

   Panaikinti
  2. aš net nežinau paklusnūs jie ar ne, neees nepamenu kada tiesinau ar garbanojau. mano galiukai patys gržiai susisuka ( https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1913915768874773&set=a.1385073711758984.1073741825.100007691053345&type=3&theater ), tai susišukuoju, blizgumą skatinančių priemonių prisipurškiu ir graži... :D

   Panaikinti
  3. iš tiesų labai fainiai susisuka!! o bandei kada tiesint savo plaukus? manau atrodytum nerealiai!

   Panaikinti
 2. nuostabios garbanos! ir aš išbandyčiau, tik ne visus produktus turiu:(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tai niekis, manau, kad ir su keliais viskas pavyktų puikiai. pabandyk :)

   Panaikinti
 3. Labai gažiai atrodo 😍 Nervina mane, kai supurški laku garbanas ir jos kietos, bei lyg riebaluotos atrodo😞 O čia - lyg natūraliai garbanoti plaukai😍 Nu negaliu kaip užsinorėjau visų šitų dalykėliųųų💞

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, ir nesijaučia ant plaukų ten jokio lako ar ko, jie minkšti ir purūs kaip naturalūs;))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015