Slider

IŠVALYK IR SUSIAURINK VEIDO PORAS: VEIDO KAUKĖ IR ŠVEITIKLIS | ORIGINS

6/25/2017

Man atsiuntė savo produktus patestuoti Origins firma. Ką? Kur aš esu, kokiam pasaulyje randuosi ir kas vyksta? 😀 Peroksidine.lt auga mano akyse ir man labai gražu žiūrėt, kaip mano darbas ir pastangos nenueina perniek. Gavusi Origins produktų iš pačių Origins, o ne platintojų, aš pasijutau lyg ant sparnų ir perėjusi į kitą lygį. Na, užteks čia apie mano džiaugsmą. Dabar noriu papasakoti apie kai ką labai gero. 


Testavimui gavau du produktus su aktyviąja anglimi - perkamiausią 2016 metų prekę kaukę  ir Origins naujieną - pudrą, skirtą valyti veido poras. Taip pat su aktyviąja anglimi. Viskas taip nerealiai buvo supakuota, o viduje dėžutės radau ir 10 anglies kreidelių rinkinį. Jo, čia skirtos piešimui ant popieriaus. Bet labai labai nice touch, net nustebau. O šiaip aš piešt kartais mėgstu, tai bus įdomu išmėginti ir jas. 


Pirmiausia pradėsiu nuo KAUKĖS. Šita anglies kaukė man labai primena Lorealio molio kaukes. Tą juodą. Tai jeigu esat mėginę pačios, arba žinot jas, tai šitosios principas labai panašus - užsitepi juodą/pilką masę, palauki, sudžiūva, nuplauni. Tik šitos kaukės  kvapas malonesnis ir ji gal tris šimtus kartų geresnis produktas už Lorealio molio kaukę. 

Visų pirma, patiko jausmas, kai užsitepi kaukę. Aš aišku, kaip visada, pirmiausia veidą švariai nuploviau, užsidėjau karštą rankšluostį ir palaikiau, kad poros atsivertų ir būtų labiau prieinamos kaukės veikliosioms medžiagoms. Ta prasme prie nosies šonų buvo tokių nešvarumų. Ne grynai juodi inkštirai, bet jau jau jų dariniai, tokia papilkėjusi oda. Tai po procedūros (kaukę laikiau kol visiškai sustingo visur, tai yra apie ~20 min.) tų papilkėjimų neliko nė kvapo. Man net tos nuplėšiamos kaukės taip nevalė odos kiek šita kaukė. Stipri rupūžė, tai jei turit labai jautrią odą - privenkit, rinkitės ką nors švelnesnio sau. 


Kaukės reikia labai nedaug, kad padengti visą veidą, tai aš naudojau ją gal jau kokius tris kartus (į savaitę kartą man pakanka), bet net nesimato, kad būčiau kažkiek sunaudojusi. Kaukė paprasta, lengva naudoti, tačiau veiksminga. Tad jeigu ieškot kažko tokio - prašom. Ją įsigyti galite čia: https://goo.gl/8whbth originaliame puslapyje. Paieškojau, radau ir pas mus Lietuvoje šitą, su tokia pat kaina: https://goo.gl/sBb5RN. Dar kartą trumpai ir apibendrinant:

 • Kaukė veiksminga ir išvalo veido poras;
 • Lengva ir patogu naudoti, naudojasi taupiai; 
 • Yra stipri, todėl nerekomenduoju jautrios odos savininkėms;
 • Vienintelis minusas -  didelė kaina;
Na, o dabar - apie šiek tiek įdomesnį produktą, kurį išmėginau pirmiau kaukės. 😀 PUDRA, skirta valyti veido poroms. Žiauriai kaifuoju, kai gaunu tokius produktus, kurie šviežut šviežutėliai ir inovatyvūs. 


 Pakuotė plastmasinė, niekuo neypatinga, tačiau patogi. Pudros konsistencija - grynai kaip pelenų. 😁 Čia pirmiausia mintis, kuri kilo, kuomet įbėriau sau pudros į delną. Ir spalva, ir konsistencija ir dulkėjimas. Jos naudojimas paprastas - įsiberi norimą kiekį į delną (reikia labai labai nedaug, pasimokiau, pirmą kartą įsidėjau tikrai per daug ir nesugebėjau visos įtrinti), tada šiek tiek vandens ir šveičiame veidą. Man pastarasis būdas labai nepatogus, labai lengva perskiest tą šveitiklį ir nieko iš jo gero nebus, todėl sugalvojau naudoti tiesiog ant drėgno veido. Labai patogu ir puiku.

Patekę ant drėgno veido grūdeliai ištirpsta ir užputoja. Nedaug, bet konsistencija pasikeičia. Kuo ilgiau šveiti odą, tuo konsistencija švelnėja, iki kol visiškai virsta švelnia košele. Labai malonus jausmas ant odos, todėl dar 1-2 min. palaikau ant veido, ir tada drungnu vandeniu nuplaunu. Oda būna kūdikio švelnumo. Žiauriai minkšta ir elastinga. Net nebegriebiau prieš miegą ir nebetepiau jokio kremo, sakau, leisiu pakvėpuot odai per naktį. Be to, šis šveitiklis-pudra  siaurina poras. Tad jeigu kankinatės su jomis - pabandykit. Aš skirtumą pamačiau jau po pirmo naudojimo. Dabar naudojau jau gal 7 ar 8 kartus ir pastebėjau, kad makiažo pagrindas dengiasi daug geriau  ant veido. Nes šiaip poros "prarydavo" pudrą, o oda, ypač prie nosies, atrodydavo kaip apelsino žievelė. Dabar su šia problema kažkaip greit ir be didesnių pastangų atsisveikinau. Taip pat geri atsiliepimai ir prie prekės, galite juos rasti štai čia: https://goo.gl/Ec6kor. Lietuvoje įsigyti galite čia: https://goo.gl/51bDUw . Douglas šaunuolis, didelių antkainių neužsideda, kaina panaši kaip ir originalioje parduotuvėje. Taigi dar kartą trumpai:


 • Pudrą efektyviai bei matomai valo poras ir jas siaurina;
 • Naudojimas lengvas, malonus, tinka jautriai odai;
 • Vienintelis minusas - didelė kaina;Aš esu be galo laiminga, kad galėjau išmėginti šiuos tikrai šaunius produktus. Drąsiai galiu įtraukti juos į mėgstamiausių sąrašą ir iškelti kartelę aukštai aukštai kitiems produktams. Dėka tokių produktų mano apžvalgos bus labiau objektyvios ir teisingos. Nes kai turi su kuo lyginti, gali daugiau ką pasakyti. 😊Nors produktus gavau nemokamai, man nėra sumokėta už teigiamą atsiliepimą. Tai tik mano ir mano asmeninė, nuoširdi nuomonė bei įvertinimas. 

8 komentarai:

 1. Labai prižiūriu veido odą ( man irgi nosis probleminė ), tad pataupysiu pinigus ir nusipirkti. Skaitydama įrašą, pagalvojau, kad tai makiažinė pudra ir buvau mažumėlę nustebusi, bet buvo įdomu. Lauksiu kito tavo įrašo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. joo, ir aš pagalvojau apie makiažui skirtą pudrą ir net veido išraiška pasikeitė, kai nuotrukoje pamačiau, kad ji juoda :D

   Panaikinti
  2. :DDDDDDDd Oi jaučiu apturėjot didelę nuostabą kaip čia taip. :D Faina. ;D

   Panaikinti
 2. Visas tas augimas blogo yra tik tavo dėka😁❤️, nes nu taaaip smagiai ir lengvai rašai, kad labai smagu skaityt ir nois dar dar ir DAR!!!! Labai labai sudomino abu produktai, nes nu inkštirų pas mane MILIJONAAAS!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš irgi turiu problemų su tais nelemtais inkštirais😠😠 Kartais galvoju ar aplinkiniai juos irgi taip gerai mato, nes jei taip - baisu 😂 Esu išbandžiusi daug ir labai įvairių juodų kaukių, tad ši man pasirodė niekuo ypatinga, beet pudra. Nu wow 😍 nors aš taip pat iš pradžių pagalvojau apie kompaktinę pudrą nudžiugau, kai supratau, kad ne ji😥 Tikrai kai kišenėje, tiksliau piniginėje, turėsiu atliekamų pinigų užsisakysiu ir išbandysiu šiuos miltelius😍

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015