Slider

BANANŲ, GRANATŲ, ŠOKOLADO SKONIO ARBATA

6/23/2017

Sveikos! Kaip laikotės? Aš baigiau susitvarkyti reikalus su baigiamaisiais egzaminais mokykloje bei stojamaisiais kolegijoj, šiek tiek paatostogavau ir dabar vėl esu pasirengusi grįžti į blogą. Neslėpsiu, labai pasiilgau Jūsų, bendravimo su Jumis, rašymo, testavimo, eksperimentų. 😊 Per šią pertraukėlę supratau, kad rašyt tikrai mėgstu, noriu ir kad tai tęsiu toliau. O sugrįžimą vainikuoju įrašu apie arbatas. Ne bet kokias, o tokias, kokias gėriau pirmą kart. Neįprasti skoniai: bananai, granatai ir šokoladas... 


Kuomet pamačiau šias arbatas - nebegalėjau savęs suvaldyti. Man jos labai patinka, o tokių skonių nei mačius, nei ragavusi nesu. Taigi buvo labai įdomu kaip čia kas ir koks skonis. Arbatų moteris (taip aš praminiau savo ŠVF arbatų sponsorę, nes pamiršau vardą😀) man mielai atsiuntė šias įdomybes paragavimui. 


Asmeniškai man  ir mano šeimai labiausiai patiko granatų skonio arbata. Sprendžiu iš to, nes ji pirmiausiai ištuštėjo. 😀 Tik granatų arbatai pasibaigus, buvo praplėšti ir paragauti kiti. Antrasis džiuvo bananinis. Aromatas pakelyje neprimena bananų, atsiduoda tik medum ir medum. Jau buvau nusivylusi, tačiau kai arbatą užplikiau - visi namai pakvipo bananais. Skonis taip pat juos priminė, jautėsi ir medus.  Labiausiai nuvylė šokoladinė. Nebuvo niekuo ypatinga ir nesiskyrė nuo mano ragautų karamelinių arbatų. Bet skani, tikrai skani, to jau nepaneigsi. 


Žodžiu, tikrai labai patiko išmėginti, paragauti, nauji potyriai mano ir mano šeimos skonio receptoriams. Pagalvojau, kad būtų puiki dovana arbatos mėgėjams. 

GAMTOS GURKŠNIS – arbatų linija, kurią sudaro penkių rūšių žolelių bei keturių rūšių žolelių ir vaisių mišiniai. Tai produktas – vertinantiems paprastumą ir kokybę. Visos arbatos pagamintos iš rūpestingai renkamų žolelių, vaisių bei uogų.
Dažnam „Gamtos gurkšnis“ primins vasarą kaime ar šiltus žiemos vakarus, paskendusius pievose surinktų žolelių arbatoje.
Gamtos gurkšnis – gamtos dovanų puokštė jūsų kasdieniam stalui!

BIRŽELIS JAU Į PABAIGĄ.. KĄ SPĖJOTE NUVEIKTI? 😊

7 komentarai:

 1. ir aš šitų gausiu, kai išbadysiu kitą krūvą <3 siaubas kaip laukiu!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Reikės nusipirkti, nes arbatą litrais geriu :) . Visą mėnesį su drauge pražiūrėjome filmus ir serialus. Taip pat pasigalvojome kuriuos dalykus rinksimes 11 klasėj ( nesvarbu , kad po 2 metų :) :) :) ). Padaviau dokumentus ir šikau į kelnes, dėl gimnazijos. Ir va... Aš jau gimnazistė. Taip pat apsigalvojau planus mokslo metams. Ir išbandžiau daugumą saldumynų receptų. Peržiūrėjau tavo įrašus apie mokyklą. Beje atsinaujinai, atrodo nerealiai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveikinu, gimnaziste! Aš labai laukiu rezultatų irgi, kažin būsiu studentė ar ne... :DDD

   Ačiū!

   Panaikinti
 3. Nu labai jau fainos arbatos! Man labai patinka dėžučių dizainas. Toks žaismingas ir traukiantis akį😍 įdomiausia man - bananinė arbata, todėl, nes apie tokią girdžiu pirmąsyk ir dar dievinu banananus😍 Tad atėjus žiemai, kadangi arbata geriu tik tada, būtinai grįšiu į tavo blogą paskaitinėt apie šias arbatas😍
  Aš turėjau įspūdingą birželį. Tris jo savaites praleidau už tūkstančių kilometrų - Tokijuje. O grįžusi irgi spėjau daug nuveikti. Pirmąsyk nusimaudžiau ežere, pramogauvau prie jūros, skyriau laiką pasiilgtai šeimai ir draugams, gulėjau prie baseino, lepinausi saule ir spėjau įdegti!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labutis visoms! Po ilgų atostogų prie jūros, pagaliau grįžau į Vilnių. Jaučiuosi pailsėjus, tik kad jau rugsėjo 1 šiandien... O kalbant apie arbatas, tai esu jas bandžiusi taip pat. Didžiausią įspūdį paliko granatų skonio. Dažniausiai tokio tipo arbatos tik ,,skamba''' skaniai, o skonio būna labai minimaliai.. Neseniai atradau šią arbatą: http://www.vynoteka.lt/apiflorus-medaus-arbata-su-saltalankiais-140-g. Labai tinka šaltiems vakarams skaitant kokią knygą ar žiūrint jaukų filmą :)) Tik aišku turi patikti šaltalankiai, nes jie turi specifinį skonį, prie kurio reikia priprasti. Taip pat kai turiu laiko naudoju šią svetainę https://www.recipestonourish.com, nes ten galite rasti įvairių arbatų receptų, tai jei įdomu išbandykit: :) Skanaus :))

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015