Slider

ANTAKIŲ GELIS | PAESE

6/24/2017

Gavau iš Paese (stiliauskodas.lt) išmėginti antakių gelį. Sudomino produkto aprašymas, o beje, gelio antakiams niekada nesu naudojusi. Pieštukas, šešėliai, tušai antakiams - viskas išmėginta. O dabar jau išmėgintas ir gelis. Ypatingai dėmesį atkreipti į šį gelį kviečiu merginas, kurios skundžiasi labai šviesiais antakių plaukeliais.


Man gelis patiko. Spalvą pasirinkau vidutinio tamsumo - 02. Vien dėl to, kad mano plaukų šaknys tamsios pelenų spalvos, tai kai atauga, antakius visad ryškinu tokiu pat atspalviu, kaip natūrali plaukų spalva. Ir šiaip, visad mėgstu šiek tiek ryškesnius antakius, kad įrėmintų veidą ir makiažą. 

Gelis vaškinės tekstūros. Kuomet tepu ant antakio, lydosi ir sklaidosi puikiai. Viduje yra ir veidrodėlis ir šepetėlis. Už veidrodį +, šepetėlis man nepatogus, todėl naudoju savąjį, pamėgtą ir įvaldytą. Šiaip apskritai retai rasi gerą šepetėlį perkant produktą. Esu radusi tik Lorealio lūpdažių paletėj tokį, kuriuo įmanoma dažytis. 


Pakuotė patogi, sandari, kompaktiška, matiniu paviršiumi, todėl neslysta iš rankų. Produkto išsilaikymui taip pat skiriu maksimalų įvertinimą, kadangi nei nubėga, nei su pirštu ar drabužiu lengvai nubrauksi. Gelis puikiai nudažo ir odą, todėl: 
 • lengva formuoti antakius;
 • labai tinka toms, kurių antakiai labai reti ar labai šviesūs; 
 • nori natūralaus, nenupieštų antakių efekto;
Minėtojo efekto siekiame dauguma. Nesinori "uždažyti: aklinai ir vaikščioti lyg su priklijuotais vientisais lipdukais vietoj antakių. Todėl labai patinka, kad gelis paryškina, bet palieka persišviečiamą sluoksnį. Gelyje yra vaškų, todėl plaukeliai užfiksuojami ir bus tvarkingi visą dieną.


Šį antakių gelį galite įsigyti čiahttp://stiliauskodas.lt/lt/stiliaus-kodas/145-antakiu-gelis-browsetter-gel . Yra 3 atspalviai. 01 nerekomenduoju niekam, 03 - tik juodaplaukėms (ir turiu omeny juodus plaukus, ne tamsiai rudus ar rudus) arba platinos blondinėms (baltoms), pilkaplaukėms. 02 - visoms likusioms.

12 komentarų:

 1. Jeigu juo pasidažytum, ar atrodytų, kad nesi pasidažiusi? Būtų labai gerai jei atsakytum, nes aš stengiuosi taip dažytis, kad nesimatytų. Beto 11 eurų mokėti, ir nenaudoti... Kažkaip ne taip.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žiūrint kaip pasidažysi. Gelį reikia įvaldyti, bet tai lengviau, nei šešėliai ar pieštukas (bent jau man). Kokį efektą galima išgauti matai nuotraukoje. Ten mano antakiai nedaug paryškinti. Tad jei pasitreniruosi - taip,atrodytų, kad nesi pasidažiusi. :)

   Panaikinti
 2. Paese kosmetika man šiaip dieviška. O kokią šėšėlių bazę rekomenduotum?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. visų pirma rekomenduoju gerus šešėlius. rast tokius, kurie tikrai patinka. šešėlių bazės nenaudojau niekad. kažkaip nereikėdavo. voką tiesiog patepu tuo metu naudojamu maskuokliu, o baigus aplikuot šiek tiek papurškiu makiažo fiksatoriaus.

   Panaikinti
  2. nes kiek turiu, su visais kažkas negerai :D pirštu palietus pigmentacija ideali, šepetėliu - siaubas. gal su šepetėliais problemos... nes kiek žiūrėjau, tai bazė labai ryškumą pagerina

   Panaikinti
  3. reik kuo minkštesnio šepetėlio. jei tokio kol kas neturi, pabandyk aplikuot šešėlius pirštu ant voko, o šepetėlių pamažu sklaidyt, kad nebūtų aštrių linijų. tada pakartok iki kol gausi norimą ryškumą.

   jo, bazė ryškumą pagerina, bet tik dėl to, kad šviesi būna ir pašviesina voką.

   Panaikinti
 3. Tu į savo tinklaraštį sugrįžai pačiu laiku ir su labai tinkamu įrašu. Aš kaip tik žvalgiausi į priemones antakiams. Vasarai man norisi natūralumo ir lengvumo, o kaip matau šis gelis tai ir suteiks😍😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gabrielyt, aaa! super :)) aš jūsų labai pasiilgau 😍😍😍

   Panaikinti
 4. Jog gelis egzistuoja - zinojau, bet tik dabar labai sugundei įsigyti😄😍🌊. Gal žinai kur kitur dar rasčiau jį? 😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aaa net neįsivaizduoju. kažkur, kur paese kosmetiką pardavinėja. gal į kokį douglasa pabandyk nueiti

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015