Slider

TRUE LIPS 12 PIEŠTUKŲ LŪPOMS | ROSEGAL.COM

5/17/2017

Labas! Šiaip aš privengiu imt neaiškią kosmetiką iš kinietiškų wholesale puslapių. Na, nes nežinia kokios cheminės sudėties tie produktai ir ką jie gali blogo padaryt odai. Tačiau pamačiusi šį pieštukų lūpoms rinkinį susigundžiau. Ai, sakau, pabandysiu, gal nieko nenutiks. Nu ir pabandžiau. 


Sugundė 12 tikrai kasdien nešiojamų spalvų pasirinkimas. Rožinės, nudes, oranžinės atspalviai. Ir, žinoma, kaina. Kiek daugiau nei 4 eurai už dvylika nešiojamų spalvų tikrai yra geras dealas, čia jau savaime aišku. Bet, o kaip pati kokybė? 

Pieštukai atkeliavo įpakuoti saugiai. Kamšteliai laikosi gerai, bet kai kurių pieštukų skiriasi kamštelio spalva ir spalva pačio pieštuko gale, na, o pats pieštukas piešia dar kitokia spalva. 😁 Ne tragiškai kitokia, bet reikia pripažint, kad atspalviai kiek skiriasi. Pieštukai drožiami, nors man labiau patinka išsukami. 


Pieštukai tikrai nėr kremiškai minkšti. Labiau primena pieštukus, su kuriais piešiam ant popieriaus. Ta esme, jie kieti. Bet ne ant tiek, kad neitų dažytis. Eina, tik reikia daugiau padirbt ir pasistengt. Užtepus ant lūpų jie suminkštėja, nes sušyla, tai atrodo tikrai gražiai. 

Išsilaikymas visai geras, turiu pasakyt. Nešiojau ir vienus, ir poruojant su lūpų dažais, tai rezultatas tenkino. Ypač svaigstu dėl tų nude atspalvių. Ryškiai rožinių tikriausiai niekad nepanaudosiu, nes taip lūpų nedažau. Nors, niekada nesakyk niekada, ane. 😊


Finalui tepasakysiu, kad neskatinu pirkti neaiškios sudėties kosmetikos, kuri nežinia kokiais būdais pateko į rinką. Tai tik mano nuomonė ir mano asmeniškas reikalas, kad aš tai naudoju. 

Pieštukus rasite čia: https://goo.gl/71EPgq

2 komentarai:

  1. būtų smalsu visus pamatyt ant lūpų. ar bent pagrinde naudojamas spalvas <3 nes sudomino pirkinukas :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. DOVILE! :DDD vel gundai - o jau sakiau pataupysiu si menesi ir kosmetikos, bei drabuziu nepirksiu 😏😄, bet kur tau!

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015