Slider

PRAUSIU VEIDĄ RŪGŠTIMI? | ODA

5/30/2017

Labas! Varčiau paruoštas produktų nuotraukas ir pamačiau, kad ODA prausiklis dar neapžvelgtas, o aš jį labai sėkmingai naudoju ir greit pritrūksiu. Taigi manau, kad pats laikas pakalbėti apie šį prausiklį, kuris tikrai buvo pirmas toks, su kuriuo teko susidurti, o aprašyme parašytas žodis "rūgštis" netgi gąsdino. Ar buvo ko bijoti? Ir taip, ir ne. 😀


Gamintojo aprašymas: Jei siekiate giliai išvalyti veido odą, išvysti ją skaisčią bei atkurti reikiamą odos drėgmės balansą – šis prausiklis – tai, ko ieškote. Efektyvi kasdienė veido priežiūros priemonė, skirta giliai išvalyti veido odą. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos didina odos atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams bei skatina sparčią odos regeneraciją. Sukurta įvairių tipų odai.


Glikolio rūgštis - stipriu antioksidaciniu, priešuždegiminiu poveikiu pasižyminti veiklioji medžiaga, kuri skatina kolageno sintezę, reguliuoja drėgmės balansą, stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus, stiprina imunitetą bei suteikia odai elastingumo. Tiesą sakant, apie ją girdžiu pirmą kartą ir produktą naudoju su ja sudėtyje, tikriausiai irgi pirmą kartą. 

Gamintojas: ODA

Kas tai? ODA Aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi 7%. 

Kam skirta? Efektyvi kasdienė veido priežiūros priemonė, skirta giliai išvalyti veido odą. Sukurta įvairių tipų odai. 

Koks poveikis? Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos didina odos atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams bei skatina sparčią odos regeneraciją. 

Naudojimas: Tepti ant sausos odos ir švelniai masažuoti sukamaisiais judesiais 1-2 min., ryte ir vakare. Po to kruopščiai nuplauti vandeniu. Du kartus per savaitę prausiklį galima naudoti ir kaip kaukę. Prausikliu gerai nuplaukite veidą, švelniai nusausinkite odą. Po to dar kartą užtepkite prausiklio ir palaikyti 7 - 10 min. Nuplovę priemonės likučius vandeniu, padenkite veidą ODA kremu. Prausiklio sudėtyje esanti Glikolio rūgštis gali sukelti lengvą odos perštėjimą. - Tai normali odos reakcija į Glikolio rūgštį. Naudokite šį prausiklį ir po odos šveitimo rūgštimi procedūros praėjus 3- 4 dienoms. Saugoti akis ir akių sritį. 

Ingridientai: Aqua, Glycolic Acid, Salicylic Acid (netinka nėščioms moterims), Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Disodium cocoamphodiacetate, Propylene Glycol, Gluconolactone, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.


Įspėjimas apie perštėjimą mane nugąsdino, ir buvo ko bijot. 😃 Prausti tikrai peršti. Dabar jau kiek mažiau, bet pirmi kartai buvo tikrai nemalonūs. Po kelių dienų naudojimo (ryte ir vakare), pamačiau, kad oda ėmė sparčiai valytis. Buvę spuogai greitai užsidėjo baltas kepurėles ir joms išnykus spuogai iššviesėjo. Tikrai valo odą ir padeda jai atsigaut, bet dėl sudėties aš juo nenoriu piktnaudžiauti. Dar sudėties gale kaip uodegėlė ir konservantas yra. 


Iš vartotojos pusės galiu pasakyt, kad prausiklis veikia ir veikia greitai, valo ir daro gerą, tačiau kai žinai, kas viduj, tai kažkaip norisi padėt į šalį ir pasieškoti kokių nors kitokių, saugesnių alternatyvų. Kažkokių odos sudirgimų tikrai nepastebėjau, apart to perštėjimo prausiklis man nieko blogo, ką galėčiau pastebėt plika akim, nedaro. Naudoju jį jau tikrai pakankamai daug laiko, bet kankina dvejopi jausmai. 

Kaina: € 20.00, kur įsigyti: klipshop.lt 

10 komentarų:

 1. kaip noriu išbandyt ODA produkciją ne tiek pati, kiek draugui padovanot, nes kankinasi, vargšiukas, su spuogais :(((

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tegu pabando šitą. manau, blogiau nebus, o man veidas tikrai prašviesėjo. aišku, nežinau kaip ilgam, bet bent jau kol kas kančia ne tokia sunki. :D

   Panaikinti
  2. o kuo skiriasi tie % ir kodėl rinkaisi 7, o ne pvz 10?

   Panaikinti
  3. rekomenduojama pradėti nuo mažesnės rūgšties koncentracijos, kad oda įprastų

   Panaikinti
  4. jo, Živilė teisi. procentai - rūgšties koncentracija ir jos reikėtų po biški :))

   Panaikinti
 2. esu bandžiusi ODOS produktus; man, kaip su alergijomis ir dermatitu, tai labai tiko ir padėjo. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man iiiirgi padeda. tikbijau šalutinio poveikio. hm, gal be reikalo bijau :D

   Panaikinti
  2. Ai, naudoji kremą su SPF? Sako, kad reiktų, oda jautresnė būna

   Panaikinti
  3. aha, naudoju kremą iš lumene su spf:)) visad naudoju jį šiltuoju sezonu, nepriklausomai nuo to ką naudoju odai

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015