Slider

OOTD: VELVET IS MY LOVE

5/04/2017

Velvetas! Aš jį myliu, galėčiau viską nešiot iš šios medžiagos ir no shame. Todėl mano spintoj atsiranda vis daugiau ir daugiau velveto. Šį kartą - velvetinis bodis. 


VELVETINIS BODIS: https://goo.gl/mllXhH dabar tik 6$! 
LIEMENĖLĖ BE PETNEŠŲ: https://goo.gl/7TI53L

Bodis tiesiog pasaka. Kokybė puiki, susegamas, tad nusirengiant ir tualete nebus jokių problemų. Minkštas, švelnus. Prie jo yra pridedamas ir chokeris, kuris taip pat yra malonus odai ir net nejaučiu jo. Ir dabar kainuoja vos 6$ kas yra tikrai labai geras dealas. Jei tik patinka, imkit greičiau. RANKINĖ. Mano pirmoji rankinė. Nėr labai minkšta, tokia iš kietesnių. Bet manau, kad ją panešiojus ji suminkštės šiek tiek ir bus malonesnė. Nors atrodo labai maža, kažkaip stebuklingai labai talpi. Susitalpinu visus mergaitiškus daiktus ir dar lieka vietos skanėstams (na jie irgi mergaitiški daiktai tai dabar nežinau kodėl atskirai išskyriau, ai, dėl to, kad jie svarbiausi čia😁). Rankinė ateina ir su pompons pakabuku, kuris taip pat žiauriai mielas ir labai tinka prie mano derinuko, nes yra pilkas. Batai. Kokybiški, patogūs. Daugiau neturiu ko pridurti. Tiesiog viską viską šį kartą pataikiau tiesiai į dešimtuką. Na, ir po bodžiu vilkiu liemenėlę be petnešų, kuri taip pat gelbėja, kuomet nori apsirengti tokio tipo drabužius. Faina, patogi ir greitai užsidedama (bei nusiimama😉). 

2 komentarai:

  1. Žiauriai fainas bodis, dar ir su chokeriu... ♥ Tik įsivaizduoju aš jį su juodu pieštukiniu sijonu. Labai gražus OOTD.

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015