Slider

KUO SKIRIASI KREMAS NUO SERUMO?

5/25/2017

Pastebėjau, kad pasikeitus metų laikui, mano riebi oda tampa mišria. Kai kurios vietos išlieka labai riebios, bet kai kurios linksta į sausą ir labai sausą. Tokią sausą, kad jau vėjas odos nuoplaišas gali barstyti. 😁 Tai niekada nebuvo ir nebus žavu. Galvojau ką čia daryt ir prisiminiau, kad neseniai ELEVITA.LT man padovanojo išbandyti kaklo ir veidu serumą su daaaaug vitaminų. Išmėginau, turiu nuomonę ir ar rekomenduoju jums. Dar šiame įraše trumpai aptarsiu kuo serumas skiriasi nuo kremo. 😊

Pirmiausia apie produktą. Jis dar tik bus pardavinėjamas Elevitoj, todėl jokios info apie jį aš neradau būtent tame puslapyje. Tačiau niekur lietuviškose internetinėse parduotuvėse jo įsigyti nerandu, tad informaciją išversiu iš anglų kalbos. 


Serumas skirtas veidui ir kaklui. Serumas žada maitinti ir padėti odai atkurti jos ląsteles. Produktas yra prisotinas įvairių vitaminų: A, E, H, B3, B5, B8. Vitaminas A būtinas ląstelėms augti ir daugintis. Jis užtikrina normalią epitelinių audinių (oda ir gleivinė) būklę. Trūkstant vitamino A, oda ir gleivinė sausėja, odoje atsiranda įtrūkimų, labai sumažėja atsparumas infekcijoms. Taigi serume jau yra vitamino, kuris tikrai padės odai regeneruotis. Vitaminas E – svarbus antioksidantas, saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, slopina daugelio kenksmingų medžiagų, sukeliančių riziką susirgti vėžiu, poveikį. Taip pat vitaminas reikalingas ląstelių membranų stabilumui palaikyti, saugo arterijų vidinę sienelę nuo kalkėjimo, aterosklerozės, skatina gyti žaizdas, stiprina organizmo imunitetą, gali apsaugoti nuo kenksmingo ultravioletinių spindulių poveikio. Ko pasekoje galima tikėtis, jog produktas padės susitvarkyti su aknės paliktais randeliais ir žaizdelėmis. Na, o kai odai trūksta vitamino H, kuris irgi yra sudėtyje, pradeda luptis oda, skilinėti lūpos. Vitamino B3 trūkumas sukelia odos susirgimus, B5 taip pat skatina žaizdų gijimą, B8 veikia raminančiai. Taigi serumas - tikras reikalingiausių odai vitaminų užtaisas. 


Produkto pakuotė nereali. Buteliukas matinio stiklo, pipetė irgi stiklinė. Labai patogu ir gražu laikyti ant savo kosmetikos staliuko. Atrodo tikrai prabangiai, nors tai nėra svarbiausias rodiklis renkantis produktus. Dozuoti lengva, aš savo veidui išnaudoju visą pipetę, kiek prisipumpuoja vienu sykiu. Pakanka, gal ir dar šioks toks perteklius yra, bet kadangi serumas greit įsigeria ir jo nelieka ant veido, viskas super. Veidas po serumo naudojimo yra šiek tiek lipnus. Todėl įpratau jį naudoti vakare, prieš einant miegoti, vietoje naktinio kremo. Kadangi oda būtent naktį regeneruojasi ir gydosi, tegul serumas jai visapusiškai padeda. 

Taip pat gamintojas sako, kad šis serumas idealus, kuomet kalbame apie bazę prieš makiažą. Aš sakau, kad nelabai. Bent jau man tikrai netiko poruot šito serumo kartu su makiažu. Gal dėl to lipnumo man kosmetikos priemonės dengėsi ne ypač sklandžiai. Žodžiu, aš to tikrai nedarau, bet tikrai mėginau. 


Serumas yra tinkamas visiems odos tipams, tad čia tikrai pliusas. Visokiai odai reikia vitaminų. Na, o kaip pasikeitė būklė manosios? Sausumų neliko. Ir ne trumpam, o tiesiog po kelių (berods 4 naktų) aš atsisveikinau su pleiskanomis ant odos ir ypač tose vietose prie nosies. Ten visada kažkokia neaiški sausima būdavo, bet dabar viskas susitvarkė. To iš serumo ir norėjau. Be to, oda pašviesėjo, šitai tikrai pastebėjau. 

Na, o dabar šiek tiek info apie tai, kuo skiriasi kremas ir serumas. Ką svarbiausia žinoti - kremas koreguoja trūkumus, serumas - juos panaikina. Pavyzdžiui, jei jūsų oda sausa, kol naudosit kremą, ji tokia nebus. Tačiau jei nustosit ir oda pajus trūkumą sudėties ingredientų, kuriuos gaudavo iš kremo, ims vėl sausėt. Serumas, geras serumas, yra sukurtas panaikinti problemą. Kaip šiuo atveju serumo paskirtis - panaikinti vitaminų trūkumą. Tenka pridurti, kad serumas paprastai turi tik vieną paskirtį. Kalbu apie tai, kad jei jis yra drėkinantis, nereikia tikėtis, kad jis jums lygins raukšles ar atvirkščiai. Serumu negalima piktnaudžiauti. Jis - ne kasdieninio naudojimo produktas. Idealiausia yra naudoti vos 6 savaites per du metus, kadangi kitu atveju galima perdozuoti aktyviųjų medžiagų ir tik pridaryti odai žalos. Idealiausia pirmas dvi savaites serumą naudoti kas antrą dieną. o likusias keturias savaites - vos 2-3 kartus per savaitę. Su serumu reikia panašiai, kaip su veido, plaukų kaukėmis. Kai tuo tarpu kremas, kaip ir kondicionierius, yra naudojamas kasdien ir galima tai daryti. Kuomet odos problema išnyksta, patariama serumą panaudoti profilaktšikai. Būtent dėl tokio reto naudojimo serumai gali būti brangesni už kremą. Be to, naudojant serumus rezultatai paprastai pasimato labai greitai, po 5-10 dienų naudojimo. 


Marion serumą greitu metu galėsite įsigyti ELEVITA.LT. Spėju, kad kaina svyruos tarp 6-7 eu. Vėliau pamatysim, atspėjau ar ne. 😁 Jei neklystu - Marion - lenkiškas brandas. 

3 komentarai:


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015