Slider

KEMPINĖLĖ VEIDU PRAUSTI

5/13/2017

Veido prausimas - labai didelis ritualas pas mane. Nėr taip, kad užteka tik muilo ir vandens. Labai daug procedūrų jam dar reikia atlaikyt kiekvieną vakarą. Ryte šiek tiek mažiau. Ir viskas vien dėl to, kad veidas tikrai tikrai būtų švarus. Ypač po ilgos dienos su makiažu. O kur dar aplinkos tarša ir visokie nešvarumai, kurie nusėda ant veido odos. Taigi kuomet  rosegal.com pamačiau keminėlę veidui plauti, susidomėjau ir įsimečiau į krepšelį. "Ot ir pabandysiu." - pagalvojau. Nu ir pabandžiau. 


Kempinėlę rasi čia: https://goo.gl/etdy3s 3,60$

Kempinėlė iki manęs atkeliavo supakuota sandariai ir labai gražioj, paprastoj pakuotėj. Tiesa, atidarius ją, kvapas buvo grynai chloro. kad įsivaizduotumėt, tai prisiminkit viešųjų baseinų vandens kvapą. Išsigandau dar ir to, kad kempinėlė visa šlapia buvo ir permirkus tame chloro kvapo skystyje. Todėl pirmiausia, prieš naudojimą, aš ją labai gerai išploviau per kelis vandenis, kad to kvapo nebebūtų. Aš jaučiu, kad čia buvo koks dezinfekcinis skystis, bet jį išplaut juk vistiek reikėjo. Kodėl ji buvo skystyje supratau tik kai kempinėlę panaudojau. 


Aš čia "kempinėlė, kempinėlė", čia ko gero visa kempinė, nes mano delno dydžio. Galvojau, bus nepatogu su tokia didele prausti veidą, tačiau problemų nebuvo. Kuomet ji sušlampa, tampa minkšta minkšta, bet nesuglemba ar ką, išlieka elastinga. Paviršius kempinės yra nelygus, kas leidžia švariai nuplauti veidą. Nėra šiurkštus veidui, nebraižo odos, bet nuplauna geriau nei rankos, čia faktas. Dar turint omeny kad prieš liečiant veidą ir tas rankas super gerai reikia nusiplaut per kelis vandenis, nes man kartais atrodo, kad jos dar daugiau bakterijų ant veido perneša nei kas kitas. Dėl to, be kempinės į veido priežiūros rutiną įtraukimo, bandau save auklėt ir mažiau liest veidą per dieną. Man kol kas sekasi baisiai prastai, bet aš judu į priekį su tuo. 

Ai ir dėl to skysčio pakuotėj. Tai kai panaudojau kempinėlę ir pasidėjau ją į spintelę vonioje, kitą dieną norėjau vėl naudot. Žiūriu kokios keistos formos ji ir nesuprantu ko ji tokia perlinkus. Pačiupinėju - kieta kai akmuo. Nei suspaust nei ką, išnyko visas elastingumas. Aš su veido prausimo kempinėlėmis susiduriu pirmą kartą, tad nesijuokit iš mano reakcijos, bet aš buvau apakus kaip tai gali būt. Gal su visomis taip? Sušlapinus vandeniu, kempinėlė vėl minkšta ir tinkama naudoti. Tai to skysčio jaučiu buvo ne tik dezinfekcijai, bet ir tam, kad ji neateitų kieta kaip akmuo ir mes netyčia neišmestumėm nusivylę.


Kempinę naudoju kartu su prausikliu, kartais kartu su veido šveitikliu, jeigu jis yra švelnesnis. Sukamais judesiais švelniai plaunu veidą. Pastebėjau, kad su kempine nuplautas ir tuo pačiu pamasažuotas veidas būna daug švelnesnis nei kad po prausimosi rankomis. Tad jeigu ne šitą, tai kokią kitą kempinę veidui prausti tikrai rekomenduoju turėt. Labai palengvina darbą ir jo efektyvumą padidina. 

Ši kempinėlė visai nebrangi, tekainuoja vos ~3.29 euro dabar Rosegal'e (spausk čia: https://goo.gl/etdy3s ). Šitoj parduotuvėje siuntimas nemokamas, prekės keliauja berods 15-25 dienas. Manoji, jeigu tik neklystu, atkeliavo per 16 dienų. Tai visai nedaug, šiek tiek ilgiau nei dvi savaites. O kadangi siunčiausi ne ją vieną, tai laukti buvo verta. 

7 komentarai:

 1. Atsakymai
  1. sveika, nea, kaip ir minėjau įraše, čia pirma kempinėlė ever, kokią naudojau savo veidui. bet apie konjac skaičiau ir girdėjau gerų atsiliepimų

   Panaikinti
 2. turiu Konjac kempinėlę. Atėjo tokia graži, lygi (nu beveik, ten yra tie plyšeliai), panaudojau ir kitą dieną atėjau ir žiūriu visa raukšlėta, net baisu naudoti. Po savaitės pajutau, kad poros sumažėjo, bet jau trečias mėnuo ir daugiau nieko. Tik tai prieš kelias savaites pamačiau, kad kempinėlė yra su raudonuoju moliu (brandžiai odai), oj kaip juokiausi, tik įdomu ar tai įtakoja jos veikimą. Beje puikus ir informatyvus straipsnis ♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kokia oda, tokia ir kempinėlė paliko :DDDd ne nejuokinga, kažkada ir mano tokia bus :(

   Panaikinti
 3. aaaaaaaaaaah, kaip gaila, kad niekur neberandu šios kempinėlės :( tačiau įrašas labai geras!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015