Slider

KAIP IŠSIRINKTI MAUDYMOSI KOSTIUMĖLĮ?

5/10/2017

Na ir kas, kad sninga gegužę, vasara vistiek kažkada bent mėnesiui ateis ir leis pasidžiaugt karštais orais. Aš bent tikiuosi taip. 😁 Todėl vasaros problemos turi būti išspręstos ir vienintelis nerimas turi būti tik nerimas dėl rytojaus oro. Taigi viena iš problemikių - kokį maudymosi kostiumėlį pasirinkti, ir kaip jį pasirinkt atsižvelgiant į savo kūno sudėjimą ir norus. Turiu keletą patarimų šia tema. 

Pirmiausia, manau, kiekviena norite pabrėžti savo figūros privalumus. Todėl, renkantis maudymosi kostiumėlį, pravartu atsižvelgti į savo figūros tipą ir pasirinkti teisingas kostiumėlio detales. Žinoma, geriausia yra nieko nesigėdyti ir nešioti tai, kas patinka, bet juk norisi save pateikt tvarkingai ir rafinuotai, todėl net ir į tokias detales damai pravartu atkreipti dėmesį. Iš karto perspėju, kad nebandau kažkaip best pirštais į jūsų kompleksus ar juos iškelt ant podiumo, tiesiog bendrai aptarsiu dalykus ir duosiu patarimų, kuriais, galbūt pasinaudosit. O jei ir ne, šaunu, visvien nuotaikos geros, laukiam vasaros ir galimybės laiką leisti prie vandens. 😊 

JEI NORIT PASLĖPTI PILVUKĄ.... 

...rinkitės maudymosi kostiumėlius, kurių kelnaitės yra aukštu liemeniu. Tai puikus pasirinkimas toms, kurios nenori demonstruoti savo pilvuko. 
mėlynas https://goo.gl/5Qr5bq / rožinis https://goo.gl/vx3nao , daugiau high waisted bikinių: https://goo.gl/zBrtyt

JEI NENORI ATKREIPTI DĖMESIO Į SAVO MAŽĄ BIUSTĄ... 

...rinkis viršutinę bikini dalį su papildomos medžiagos detalėmis. Kalbu apie visokias garbanas, iškilimus ir panašiai. Taip vizualiai atrodys, kad jūsų krūtinė yra didesnė. Atvirkščias variantas didelės krūtinės savininkėms - dažnai į jas ir taip dažnai atkreipiamas per didelis dėmesys, todėl jei nenorite jo papildomai, tokių viršutinių dalių nesirinkite. 
dryžuotas https://goo.gl/EE20vF / gėlėtas  https://goo.gl/ETsBNO/ rožinis https://goo.gl/SlwZqJ

JEI TAVO LABAI PLATŪS KLUBAI...

...rinkis bikinius, kurie susiriša už kaklo. Kodėl? Paprasta. Surišimas už kaklo akcentuos tavo pečius ir sukurs iliuziją, kad jie yra platesni. Taip nukreipsi dėmesį nuo savo klubų ir skirtumai išsilygins. Na ir atvirkščiai - jei nori nukreipti dėmesį nuo savo plačių pečių, tokio modelio bikinio nesirink. 

mėlynas https://goo.gl/7z8SPf / geltonas https://goo.gl/v9f5GF / juodas https://goo.gl/fldlSF

JEI NORI NUKREIPTI DĖMESĮ NUO SAVO ŠLAUNŲ... 

... rinkis tokį maudymosi kostiumėlį, kurio apatinė dalis - sijonėlis. Sijonės nukreips dėmesį nuo tavo kojų ir jas šiek tiek paslėps, todėl jausiesi geriau ir galėsi mėgautis išvyka. Taip pat toks modelis tinka ir toms, kurios nenori eksponuoti savo užpakaliuko. Žinau, kad kai kurioms merginoms tai yra tiesiog nemalonu ir tai yra normalu.  
army green https://goo.gl/XSlhMu / juodas https://goo.gl/YluR1f / rožinis https://goo.gl/TE2LC4

JEI NORI PASLĖPTI VISKĄ... 

...rinkis pilnus maudymosi kostiumėlius. Vėl gi - kiekviena mūsų yra skirtinga ir ne kiekvienai patinka eksponuoti savo kūną pliažuose. Tad paprasčiausia yra atsižvelgti į pirmiausia savo patogumą ir komfortą. 
mėlynas https://goo.gl/ELbaXN / taškuotas https://goo.gl/7ZeAwK / gėlėtas https://goo.gl/XxDe5f
Na va, pagrindinius patarimus nuo savęs pasakiau. Tikiuosi, kad tai jums palengvins pasirinkti sau tinkamiausią ir gražiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį. Aišku, geriausia tai nieko nepaisyt ir lįst į tokį, kuris jums asmeniškai gražiausias. Na, o pabaigai, dar palieku vasaros must-have sąrašiuką. Tai nuotaikai palaikyt. 😉
sandalai https://goo.gl/FVhirG / suknelė https://goo.gl/HFsz9i / krepšys https://goo.gl/QwZaoS/ pledas apelsinas https://goo.gl/DND0zH / pledas ananasas https://goo.gl/c98Mex

KAIP ŽADAT PRALEISTI VASARĄ? DIRBSITE, KELIAUSITE? 🌅

7 komentarai:

 1. Neturiu maudymosi kostiumėlio, bet žinau, kad norėčiau pilno. Nes man asmeniškai tokie gražesni, nežinau.
  Beje, tas pledas - ananasas toks super! Reikės jį arba bent jau kažką panašaus įsigyti. ♥♥♥
  O vasarą sėdėsiu prie kompo. :') Ne, juokauju, prie kompiuterio stengsiuosi praleisti kuo mažiau laiko, o daugiau keliausiu, būsiu kaime, nes noriu ištrūkti iš miesto. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Eu nusižiūrėjus Zaful tokį su tais suvarstymais ant priekio. Labai norėčiau ,bet dėja negaliu siųstis. O kokį vilksiesi tu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man laaaabai labai sunku išsirinkt, tai dar didelis klaustukas :D

   Panaikinti
 3. o aš noriu su aukštu liemeniu arba pilno. esu burbuliukas, beeet gal su kilo.lt pagalba pavyks numesti pilvuką ir galėsiu rinktis kažką atviresnio? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. visada gali rinktis kažką atviresnio, nebent pati nesijauti patogiai ir pasitikinti savimi:))

   Panaikinti
 4. O DIEVE! Noriu tos suknelės ir pledo iš must have❤️😱!! As vasara nieko ypatingo neplanuoju veikti 😄 - baigimas 8 klases su klase sodyboj per nakti, tada dainu svente ir kol kas tik tiek susiplanavusi😁, bet manau, kad noriu šias atostogas praleisti aktyviau ir daugiau susitikti su draugais mieste ar išvažiuoti kur nors 😊

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015