Slider

BRETO.LT - DOVANŲ ROJUS + DOVANŲ IDĖJOS MOTINOS DIENAI

5/03/2017

"Ar jums pažįstamas nerimas, kai nežinote, ką dovanoti?" - klausia Breto.lt komanda. Aš pati asmeniškai nuo savęs galiu atsakyti - taip. Su kiekvienu gimtadieniu ar šiaip švente, idėjos vis išsisemia ir išsisemia, nerimas didesnis ir didesnis, todėl pagalba tikrai praverstų. Taigi yra tokia internetinė parduotuvė, kuri išspręs šią problemą! Sugalvoti ką dovanoti dar  nebuvo taip paprasta. 

Breto.lt parduotuvėje yra dovanų nuo pačių menkiausių smulkmenėlių kaip rašikliai iki dovanų kuponų pavalgyti šokolado fondiu ar pasikonsultuoti dėl savo stiliaus. Išnaršiau visą parduotuvę skersai ir išilgai ir galiu pasakyt, kad tikrai yra įdomių dalykų ir kelis nusižiūrėjau, taip kad jau laukiu kieno nors gimtadienio. 😁 Beje, turiu šiokių tokių įdomesnių smulkmenų iš šios parduotuvės, kurias noriu parodyti ir jums! 


Porcelianinis puodelis su darbo kalendoriumi: https://goo.gl/DcYXdc

Man šitas produktas toks juokingas. 😁 Nežinau kas galėtų jį naudoti pagal paskirtį, nes paprastai viską užsirašom į telefonus ar šiaip knygeles, kadangi puodelio kartu nesinešiojam. BET. Manau, kad jis puikiai tiktų palikti mielą žinutę savo antrai pusei, ar tiesiog kokiam kavamaniui primint kiek puodelių jau bus per daug. 😁 Žodžiu, planuotei nemanau, kad  tinka, nors, gal, dirbant biure? O aš kol kas ten nedirbu ir neturiu artimųjų, kurie dirba, tai puodelį išnaudoju tiesiogine jo paskirtimi. Šiaip idėja žiauriai gera, būtų juokinga ir įsimintina tokį padovanot ar gaut dovanų, bet kas planuotų savo laiką ant tokio puodelio, manau, galima pamatyt tik filmuose. 😄


Vonios konfeti: https://goo.gl/GCkowW

Šitas man labai patiko! Nors ir neturiu romantinio partnerio ar ko kito, su kuo smagiai vonia galėčiau dalytis, aš labai smagiai ir viena pasidarysiu sau SPA dienelę ir pasimaudysiu ale rožių žiedlapiuose. Jie kad ir netikri, labai skaniai kvepia ir papuoš vonią.  Bus gražių foto! 😀 Jei kalbant apie dovanas, šitas daiktas super tiktų dedant dovanas kokiai vonios procedūrų mylėtojai. Jei rinksit kokį spa namuose rinkinuką mamai ar draugei, būtinai prigriebkit šitą.


Rašiklis "Blondinė" : https://goo.gl/wzVWbe

Šitas taip paglostė širdį! Aš, asmeniškai, tokius niekučius labai mėgstu ir gaut tokį yra kažkas tokio. Beje, 12-tokams rašikliai niekada nepamaišys, mes jų neturim per daug. 😀 O dar kai toks fainas, tai visai. Ir dar rožinis. Nu pasaka! 😁 Ir rašo labai gerai, sunkus ir kokybiškas bei patogus, dabar mokykloj tik su šiuo varau edukaciją raštu.


Laikinos tatuiruotės: https://goo.gl/1VHOMJ

Artėja vasara, o su ja ir daug apnuoginto kūno, o su tuo ir daug vietos kažkaip aksesuruotis. 😀 Kūnas man kaip drobė tapytojui, todėl aš ant jo dedu viską, ką tik galima. Aplamai laikinos taturuotės gali būti tikrai nice touch bet kokiam deriniui, todėl tikrai faina.

Čia užteks apie mane. Žinom visos, kad sekmadienį - motinos diena. Todėl nustebinkit savo mamules kaip nors. Nebedovanokit tų momentinės loterijos bilietų. Na, gerai, dovanokit, gal pasiseks ir praturtėsit, to ir linkiu visoms, bet prie to ir dar ką nors įdomaus padovanokit.😊 Aš apžiūrėjau Breto.lt dar kartą su mintimi kažką išrinkti motinai ir radau tikrai fainų dalykų. Pavyzdžiui:

Ir panašiai. Ai beje, nors ir banalu, apdovanoti motinas gėlėmis yra tiesiog privalu. Jos juk taip jų pasiilgę iš po žiemos.. Tad čia jums padės gintaresgeles.lt. Taigi stebinkit dabar mamas, o atėjus draugų gimtadieniams nestresuokit ir apsilankykit Breto. 

Aš sau ką nors pasidovanosiu. 😁


KĄ DOVANOSITE SAVO MOTINOMS? KAIP SUGALVOJAT KĄ DOVANOTI, KAI YRA PROGA? 💐🎀


9 komentarai:

 1. Ačiū, Dovile! Tavo įrašo dėka sugalvojau ką dovanosiu mamai ir ką tik užsakiau čekį ajurvediniam masažui. O idėjų Dažniausiai ieškau žvelgdama per pasiūlymus Geradovana.lt ir Beta.lt tinklapiuose. Ten visada randu kažką gero.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ka padovanot mamai niekaip sus sesem nesugalvojam :/ - ji kosmetikos beveik nenaudoja, visokias kuno prieziuros priemones naudoja tik is l'occitane, tai net nezinau :/. Zinoma, kaip ir kiekviena mamos dienos ryta ja pasitiksim su braskem, kava ir gelemis, bet sie metai jai buvo sunkus, tad norisi kazka padovanoti 😊 Tai labai aciu uz patarimus!!! O tuos vonios konfeti turiu, bet kazkaip man tos sirdeles subliuksta, atsiskiria per puse ir negrazu buna :D - nebent is pat pradziu 😀.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ane? nu bandysiu aš, žiūrėsim kaip man bus :D

   Panaikinti
  2. Su mano mama labai panašiai.. Todėl šiais metais jau iš anksto pradėjom su broliu galvoti :D Bet priėjom išvados, kad kai mes patapom savarankiški, tai tėvai pagaliau pradėjo gyventi ir sau netaupyti, tad kažkaip kiek esu klausus mamos, ko reikėtų, ar pati bandžius sugalvoti, ko gal trūktų ir pan., nelabai ką sugalvoju. O ir pati mama jei sau ar namams ką perka, tai žiūrėk ir blogus paskaitinėja, ir pasidomi, kas dabar madinga, ir išbando visokių naujų dalykų (ko anksčiau nedarydavo!), tai net suabejojau, ar pataikyčiau nupirkti dabar :))) Kas mane, be abejo, žavi - nes pagaliau, pagaliau jie gyvena dėl savęs. Tai dar iki galo neišrinkom, bet tikriausiai bandysim kažką iš čia: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/nakvynes-spa Na, kad pasilepintų, su kokiom procedūrom grožio ir pan. Toks jau būtų full pasilepinimas :)) Aišku, gerai, kad mes su broliu dviese - tai susimesim. Jei viena būčiau, tikriausiai tiesiog kokią grožio procedūrą ar masažą, kaip kad Kaktusėlis rašė, dovanočiau. Nes va norimus daiktus tai jau pagaliau nusiperka, bet grožiui ir poilsiui kartais dar vis pagaili pinigėlių..

   Panaikinti
 3. Labai faina idėja! Jau radau ką daysiu ,bet ne pirksiu mamai ,bet manau toms kurios nežino ką dovanoti ,ši parduuotuvė puikiai tiks. Labiausiai sudomino rožių žiedlapiai.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokia gera idėja! Rimtai, radau nemažai sudominusių prekių. Bet ypatingai - tie rožių žiedlapiai. Kaip ir prieš mane rašiusioms komentatorėms. ;)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015