Slider

OOTD: FUCK YOU

4/10/2017

Viskas! Anglų įskaita išlaikyta, dabar galiu ramiai atsikvėpt ir ilsėtis bei mėgautis paskutinėm atostogom prieš mokyklos baigimą. Aišku tai, kad daug atostogų laiko paskirsiu rašymui. Užsikaustysiu įrašais, nes jų paruošti sugalvojau tikrai daug ir įvairių. Na, o šiandien, kadangi esu be galo pavargusi, lengvas OOTD įrašiukas. BATAI!!! Dabar nieko kito nesiaviu, tik juos. Kokybė - 10 balų. Gražūs, patogūs ir prie VISKO tinka. Aš labai abejojau prieš juos imdama. Galvoju na tai kur aš juos apsiausiu. Pasirodo, kad visur. Ko gero geriausias sprendimas šį pavasarį būtent ir buvo įsigyti šiuos batus. Nerealūs, myliu tiesiog. O kojines sugebėjau prisiderint irgi, noriu tokių daugiau. 💖

13 komentarų:

 1. Man suknelė tokia paprasta, bet kažkodėl labai graži, o batai taip pst be galo gražūs. 😍😍
  Gal tik kojinės man prie čia nedera, bet turbūt todėl, nes nesu pratus matyti tokius derinius. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš iš pradžių irgi abejojau su tom kojinėm, bet vėliau kažkaip įpratau ir labai gražu paliko, tai ir pasidalinau su jumis, nes kodėl ne? :))

   Panaikinti
 2. Apranga labai graži, bet kojinių nesivilkčiau. Tiesiog jos - mano priešas. Anglų išlaikyta? Pavydas, nesupranti šitos kalbos. Suknelė labai graži ir paprasta, o batai. Tobulybė kažkokia.
  Gerai, gražiausia puošmena tavo plaukai, labai graži pirmoji tavo nuotrauka.

  AtsakytiPanaikinti
 3. tik dabar pastebėjau, kokie Tavo plaukai jau ilgi😍 ką naudoji, kad taip greit auga?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. o aš visai nepastebiu, kad jie augtų!! :D dabar naudoju tik galvos šveitiklį iš natura siberica, kur šveičiant galvos odą stimuliuojasi plaukų folikulai ir skatina plaukų augimą:)

   Panaikinti
 4. Šitą OOTD pamačiau tavo instagrame ir pagalvojau "Dieve, kada jis tavo bloge atsiras *_*", nu nes NEREALIAI gražus! Būtų gal ir nuobodokas, bet - kojinės! :O

  AtsakytiPanaikinti
 5. Išties, šiek tiek keista matyti kojnytes tokiam derinyje, bet pati nustebau kai paspaudžiau linką ir pati tokias užsisakiau. Nerealus OOTD. Tu puikiai sugebi viską pagyvinti. Puikus darbas!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tos kojinės tokios gerulės :D visi atkreiptų dėmesį.Labai suknelė patiko,visur tinkanti,ir puošniai pasipuošt ir tiesiog kasdieniai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ir atkreipia :D mačiau žmonių galvas palinkusias ties kojinėmis :DD

   Panaikinti
 7. Kojinės tai labai atkreipia dėmesį. Gražus outfitas. Gal būt man trūko kokio nors kardigano ar kažko ,bet šiaip labai gražus.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015