Slider

NAUJOSIOS MAYBELLINE NUDES PALETĖS: 24KARAT IR ROCK

4/02/2017

Sveikos, merginos! Nė nepastebėjau, kokiu kosminiu greičiu praėjo kovas. Dar kai pagalvoju, kad į mokyklą eiti liko vos 8 savaitės - nukrato malonus šiurpas. Juk šiemet baigiu mokyklą, o jos liko tiek nedaug.. Na, o dabar - apie kur kas malonesnius dalykus - kosmetikos naujienas. Ar žinote, kad jau nuo gegužės mėnesio galėsite įsigyti naujas Maybelline šešėlių paletes? Žinau, kad galbūt per anksti dalinuosi šia naujiena ir toms, kurioms patiks bus tikra bausmė tiek laukti, bet juk bus laiko pasitaupyti pinigų ir gegužę pasišokinėjant keliauti  parduotuvę. Žiūrėkit, kas jūsų laukia. 😍 

Taigi Maybelline pasistengė kaip reikalas. Į paletę sutalpino visus atspalvius, kurie išryškina žvilgsnį ir akių spalvą. Abiejose paletėse yra tiek proginiui makiažui skirtų atspalvių, tiek kasdieniniam. Tad už tokį funkcionalumą - dešimt balų. 


Pirmiausia noriu aptarti 24 KARAT paletę, nes tiesiog ji man mielesnė širdžiai ir aš jos labiau siekiu, negu ROCK juodoje pakuotėje. Nežinau, man auksinėje pakuotėje esantys atspalviai labiau patinka ir yra lengviau bei įvairiau panaudojami. 

Taigi paletėje yra 12 spalvų. Yra ir blizgių, ir matiškų. Šviesių ir tamsių. Rudų, žalių ir smėlio spalvų atspalviai bei įmaišytas vienas violetinis. Asmeniškai man violetinė spalva tokia savotiška ir aš jos kol kas nemoku valdyt ir pasidaryt akių makiažą, kuris neatrodytų kaip mėlynė. 😃


Svatčai yra padaryti and nuogos rankos, ant jos nėra jokios šešėlių bazės, pudros ar makiažo pagrindo. Bandyta ne su pirštais, o su puriu šepetėliu, tad ant rankos matote tai, ką šie šešėliai sugeba mažiausiai. Aplikuojant ant šešėlių baze padengtos odos jie gali žiauriai daug, pigmentacija man labai patiko, iš pradžių užsidėjau per daug ir nebegalėjau išsklaidyt, tai teko šiek tiek nuvalyti. 😁 Sudėtos spalvos yra populiariausios šiais metais, ypač samanų žalia, auksinė, khaki.

Rezultatas perbraukus pirštu
Jau spėjau ir susikurt makiažą naudodama šią paletę. Akis dariau šokoladines, rudas, o visą likusį makiažą labai švelnų, lengvutį ir natūralų. 


Šiam akių makiažui panaudojau 24 KARAT paletės 2,3,7 ir 10 spalvas.  Kaip ir minėjau - paprastas, neiššaukiantis, puikiai tinkantis kasdienai ir paryškinantis akių bei žvilgsnio grožį. Man patinka, o jums? 

Na, o dabar metas šiek tiek iš arčiau apžvelgti kitą paletę, pavadinimu ROCKY NUDES. Šiosios pakuotė matiškai juoda, todėl labai išvaizdi ir traukianti akį, atrodanti prabangiai. 


Šioje paletėje gausiau spalvų, kurias rinkčiausi vakarėliams ir šiaip vakariniam makiažui. Blizgus sidabras, auksas, ta blizgi mėlyna spalva tiesiog užburia. Nuostabūs atspalviai. A beje, pabandymai ant rankos tokiomis pat taisyklėmis, kaip ir 24 KARAT paletės. Be nieko, su šepetėliu. Naudojant šią paletę dar nespėjau susikurti jokio įvaizdžio, bet tikrai žinau ir pažadu, kad jas mano bloge dar išvysit ne kartą, kadangi man jos labai patinka. Tiek daug variantų galima sukurti, tiek gražių spalvų kurias galima derinti tarpusavyje!

Rezultatas perbraukus pirštu
Vienintelis bendras abiejų palečių minusas - įpakavimas. Ta prasme spalvos nėra atskirtos jokia sienele, todėl imant vienos spalvos, kartais prisipurvina kita. Šitai šiek tiek erzina, bet tai daryta, manau dėl to, kad paletė būtų kompaktiška. O ji tikrai tokia. Aš jau matau savo ašaras, kai išskobsiu paskutines kokios nors spalvos dulkeles... 😀 Be to, pamiršau paminėti, kad 24 KARAT paletės 2 atspalvis - nerealus įšviesintojas ne tik akių kampučiams, bet ir visoms kitoms vietoms, kurias reikia šviesinti. Natūralioje šviesioje mano highlighteris tiesiog apakina. Dėviu šią šešėlio spalvą kaip highligterį ir makiaže aukščiau, tad jeigu ką įžvelgsit, ten jis.

Trumpai: 

 • PIGMENTACIJA: tamsios spalvos - 10/10, šviesios blizgios - 10/10, šviesios matinės 5/10
 • IŠSILAIKYMAS: be bazės - 7/10, tik su makiažo pagrindu - 9/10, su šešėlių baze - 10/10
 • SKLAIDYMAS: vienas sluoksnis - 10/10, keli sluoksniai - 9/10
 • BYRĖJIMAS (FALLOUT'AS): vidutinis 
 • SPALVŲ PANAUDOJIMAS: platus 


Rekomenduojama kaina: 15,39 EUR, ieškoti parduotuvėse nuo GEGUŽĖS


KURI PALETĖ LABIAU PATINKA TAU SAVO SPALVŲ SUDĖTIMI? 💫

6 komentarai:

 1. Jau žinau kam taupysiu pinigus. 24 KARAT paletei. Tai čia jau ir atsakiau į klausimą.:D
  Tos paletės spalvos man labiau gražesnės ir tai tos spalvos kurias naudosiu tikrai dažniau nei ROCKY NUDES paletės spalvas.
  Taigi, dabar belieka susitaupyti pinigų ir laukti Gegužės! 😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dar jeigu ant kokios akcijos pataikysi tai griebk nesvarstydama!!!

   Panaikinti
 2. Šitos tai superinės! Labai gerai atrodo. Tas suderinamumas ir visa kita padaro žiauriai gražų rezultatą. Man taip pat prie širdies labiau The 24karat paletė ,nes ten spalvos einamesnės. Ir rock nebloga ,bet ne man.
  Ant tavo veido taip gerai žiūrisi. Ir prie akių dera ir šiaip matosi ,kad moki su jais dirbti. Beje tau labai tinka strazdanėlės. <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labiau prie širdies tamsioji paletė😁, bet gal dėl įpakavimo taip man atrodo😂❤️... o ta 12 antros paletės spalva tookia nereali😍😍😍!!! Labai patiko abi!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015