Slider

KAIP PASIDARYTI "INSTAGRAMINIUS" ANTAKIUS?

4/18/2017

Sveikos! Nors "instagraminių" antakių mada ale jau praeina, aš manau, kad jie niekada nebus pamiršti, kadangi dauguma merginų juos taip pamėgo, kad net neverta keisti įpročių. Pamėgau ir aš, todėl, radusi tai, kas man tinka ir patinka labiausiai, nemanau, kad dar ieškosiu kažko kito. O norėdama išmokti tokius "be priekaištų" antakius pasidaryti, išmėginau labai daug technikų ir priemonių, todėl šiandien noriu pasidalyti savo patirtimi ir pamokyti to jus! 😊


Taigi pirmas žingsnis - susirinkti tinkamas priemones. Visko daug išmėginusi supratau, kad nepakeičiamos priemonės dažyti antakius yra: šešėliai, vaškas, kirstas šepetėlis, antakių tušas ir šiek tiek šviesinančios pudros. Šiandienos pamokėlei turiu viską. Viską susirinkau iš EUROKOS parduotuvės, tad jei ką nors norėsite įsigyti, jokių bėdų nekils, nieko užsisakinėti nereikės. 
antakių tušas / antakių šešėliai / šablonai antakiams
Dar pasigriebiau ir antakių šablonus, kad pasižiūrėt, kaip: su jais sunkiau ar lengviau pieštis antakius, o gal jie visai niekam tikę? Bet apie juos įrašo gale. Dabar pradėkime nuo antakių piešimo rankiniu būdu nuo 0.


Pradedame nuo to, kad šiam darbui reikia tikrai pigmentuotų antakių šešėlių. Tam, kad galėtume piešti tikslias ir ryškias linijas, reikės ir kirsto šepetėlio, skirto antakiams arba akių pravedimui. Jeigu tokio neturite, siūlau pasigriebti tokį dviejų galų šepetėlį, nes šukelės labai pravers sklaidyti ir sušvelninti aštrias linijas, kur reikia tą padaryti vengiant per didelio dirbtinumo. Taigi kirstu šepetėliu vedame antakių kontūrus. Apačioje pradedame nuo pat pradžios iki galo, o viršuje paliekame kelis milimetrus nepaliestus. Tai reikia daryti todėl, kad išvengti pernelyg užbrėžtų antakių vaizdo ir vėl gi - dirbtinumo.


Nubrėžus kontūrus, tais pačiais šešėliais reikia užspalvinti pusę antakio. Tamsiausia vieta turi būtų antakio galas, šviesiausia - priekis. 


Tai buvo lengviausia dalis. Sunkiausia dalis, merginos sako, sutvarkyti antakio priekį. Ne tik taip, kad jis nebūtų per daug užtamsintas, bet dar ir pasirūpinti, kad abu antakiai gautųsi vienodi. Na taip, čia tikrai nėra paprasta, tačiau įmanoma užduotis, todėl giliai įkvėpkit ir iškvėpkit, jūs sugebėsit. 😁


O bus labai paprasta, nes šiam reikalui naudosim antakių tušą. Taigi lengvu judesiu, pradedant nuo antakio vidurio, šukuojam plaukelius pagal jų augimo kryptį. Sutvarkome vidurį, tuomet sutvarkome galiuką. Antakiai ne tik atrodys tvarkingai visą dieną, bet ir išryškės jų plauko tekstūra, todėl atrodys daug natūraliau. Tik tada, kai ant šepetėlio jau bus labai minimalus kiekis priemonės, lengvais judesiais imame šukuoti priekį. Pastaba: priekyje šukuojame plaukelius aukštyn, paliečiant odą, o vėliau pagal augimo kryptį. Ir nepamirškite pasiimti antakių šukelių ir prašukuoti antakius, paskirstyti priemones, paliečiant iš išsklaidant apatinę kontūro liniją, kurią nusipiešėme pradžioje.

Antakių želė (20): https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/antakiu-ir-blakstienu-prieziurai/eylure-antakiu-zele-3-ml.html?listtype=search&searchparam=eylure

Baigiamieji žingsniai: iš paletės pasiimu įšviesinančios pudros ir pašviesinu po antakiais. Tiesa šitoj paletėj, kur turiu, pudra niekam tikusi, nes kol iškslaidai, nelieka nieko. Vaškas normalus, jeigu neturit antakių tušo, galite tą patį daryti su šiuo spalvotu vašku (paprastai jis būna bespalvis, tada dar reikia maišyti su šešėliais). Tačiau su vašku irgi kyla bėdų, reikia nemažai įgūdžių, tad tiesiog patariu investuot į antakių tušą. Ir mažiau laiko sugaišit, ir lengviau bus.
Na, o dabar linksmoji dalis. Pabandžiau aš ir tuos antakių šablonus. Ir galiu pasakyti, kad man visai jie patiko! 😁 Ko nesitikėjau, nes mačiau begales vaizdo įrašų ir šiaip skaičiau atsiliepimų, kad čia viena didelė nesąmonė.


Taigi nusivaliau vieną antakį, o vieną palikau kokį padariau, kad galėčiau palyginti. Iš visų 4 šablonų radau tinkamiausą sau: FULL ARCH. Kaip radau tinkamiausią? Tiesiog pridėjau visus, ir kuris sugebėjo sutalpinti visą mano antakį, tą ir naudojau. Šabloną patogiai prisidėjau. Jis minkštas ir lankstus, todėl lengva koreguoti, be to priglunda super gerai. Sušilęs jis net prilipo man prie kaktos. 😀 Aišku, tokia rankų kombinacija nėra pati patogiausia, tačiau įpratus visai nieko. Ėmiau "spalvinti" savo antakį tokiu pat principu: galas tamsiau, priekyje šviesiau, lengvesniu judesiu. Nebraižiau jokių linijų, nieko, nuspalvinau ir tiek.

Jums iš kairės - šabloninis antakis. Jums iš dešinės - mano, kurį piešiau nuo 0. Ką pastebėjau. Visų pirma, antakis gaunasi laisvesnės formos. T.y. ne toks tikslus ir on point. Nemanau, kad tai problema. Daugumai būtent toks rezultatas ir yra malonesnis ir siekiamas. Daugiau minusų nepastebiu nebent tai, kad jei norit vienodų antakių, reikės tiksliai taip pat šabloną uždėti ir ant kito antakio, su kuo gali kilti problemų. Bet vėl gi - tikslumo reikia visada makiaže, kad ir ką bedarysi. Ar man palengvino darbą šablonai? Taip, sugaišau vos keliasdešimt sekundžių prie vieno antakio, vietoje kelių minučių, bet rezultatai nėra vienodi, todėl čia tik skonio reikalas.

Antakių šablonai: https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/antakiu-ir-blakstienu-prieziurai/eylure-antakiu-sablonai.html?listtype=search&searchparam=eylure

Savo šiandienos pamoką pabaigsiu palinkėdama kantrybės ir nepasiduot po pirmos nesėkmės. Klausimai kaip visada - laukiu jų komentarų skiltyje pasiruošusi paaiškinti dar kartą, jei liko kažkas neaiškaus. Na, o pakalbant nelabai į temą ir atitrūkstant nuo antakių, dar kartą paminėsiu, kad mano blogas turi naują adresą: http://peroksidine.lt. 💖

10 komentarų:

 1. Antakiai visuomet būna sunkiausia dalis ir bent jau man, nemėgstamiausia. :D
  Kai pamačiau rezultatą tarp antakių šablono ir tiesiog kur pati darei nuo 0, užsimaniau to šablono. Nesu bandžiusi tokio dalyko ir labai noriu nusipirkt.

  Taip pat, antakiai yra labai gražūs, bet įdomu ar pati taip pasidaryčiau. Turbūt susinervuočiau. :D reiks pabandyt.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš negaliu tiesiog perskaityt ir praeiti. MYLIU TAVO ANTAKIUS JIE TOKIE GRAŽŪS. Aš labai norėčiau, kad bent keletas merginų mano mokykloje vaikščiotų su tokiais, o ne linijom ar, tiesiogine prasme, plytom.
  Pati tikrai išmėginsiu tavo idėją tikrai išbandysiu ir žiūrėsiu, tiks man ar ne. :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. KOKIE AIBRAUSAI!♥ Super! Šiaip labai gražiūs labai naturalūs instagraminiai antakiai. Tobula.
  Iš tiesų yra ko pasimokyti. Beje ar geri tie šešėliai? Geras įrašiukas♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. luv u♥♥
   šešėliai geri, vaškas geras, tik kaip ir minėjau, ta šviesinimo pudra niekam tikus. :D

   Panaikinti
 4. o man su sablonu nepatiko, ir net negaliu paaiskint kodel
  galbut del to, kad maciau palyginima to, kaip viena antaki piesei tu pati, o kita su sablono pagalba. ir on point antakis, kuri dareisi pasikliaudama tiesiog savo jegom patiko tukstanti milijona kartu labiau :D siaip dar ka knieti pamineti, tai kad kuo toliau, tuo labiau gundausi ismeginti antakiu tusa/zele su spalva, nes visas tas procesas atrodo labai lengvutis, o rezultatas - greitas ir malonus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man ankščiau su antakiais kildavo milijonai problemų, kol galų gale (per Kalėdas) įsigijau antakių tušą... Čia buvo mano pats geriausias sprendimas mano gyvenime! Dar nuo tada į antakių rutiną neįtraukiu šešėlių, o visuomet dažau tik tušu ir pieštuku antakį suformuoju, tad galiu pasakyti, kad darau taip pat kaip ir tu, tik nenaudoju šešėlių, nes jie žymiai lengviau nusiplauna nei anie du, tad po kūno kultūros reikėdavo vėl dažytis :D. PASAKA!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015