Slider

DIRBTINIŲ BLAKSTIENŲ EFEKTAS SU LOREAL XFIBER TUŠU

4/12/2017

Gražios, ilgos ir tankios blakstienos - vos ne kiekvienos merginos svajonių sąraše. Todėl mes ieškome būdų, kaip tokias susikurti - auginti savo, prisiauginti, rasti tobulą tušą ar klijuotis dirbtines blakstienas. Na, mes ieškome, o kosmetikos gamintojai mums siūlo. Nors blakstienų dažymas yra jau senas reikalas, gamintojai nesiliauja stebinti naujomis idėjomis. To įrodymas - naujasis Loreal blakstienų tušas, žadantis sukurti dirbtinių blakstienų efektą ir šį kart - tikrai! 


L'Oréal Paris False Lash Superstar Xfiber – blakstienų tušas, 2 žingsneliais suteikiantis ekstremalų dirbtinių blakstienų efektą. Jokių dirbtinių ar priaugintų blakstienų – tik tušas su plaušeliais!

- 1 žingsnelis. Apimties suteikiantis ryškus juodas pagrindas: ypač sodrios juodos spalvos pagrindas blakstienoms akimirksniu suteikia tankumo ir ekstremaliai didelės apimties. 
- 2 žingsnelis. Ilginamasis juodas viršutinis sluoksnis: tirštas viršutinis sluoksnis ekstremaliai pailgina ir pakelia kiekvieną blakstieną. Jo sudėtyje yra didžiausia plaušelių koncentracija iš visų L'Oréal Paris blakstienų tušų. Kreminės tekstūros tušo formulėje jų yra net 20 kartų daugiau nei įprastame Superstar blakstienų tuše.

Tai sako gamintojas. O iš tikrųjų galiu pasakyt, kad labai palaikau tą plaušelių idėją. Jeigu ne jie, vargu ar šis tušas apskritai kažkuo skirtųsi nuo visų kitų. Bet apie viską nuo pradžių.


Taigi kaip jau ir pastebėjote, tušas susideda iš dviejų dalių - dviejų šepetėlių. Pirmasis - persmaugto cilindro formos, trumpais šereliais. Labai patogu dažyti blakstienas prie pat šaknų. Suteikia joms apimties ir papildomo juodumo. Asmeniškai aš juo ir padažau tik prie šaknų.


Antrasis šepetėlis - tiesus, šereliai ilgesni už pirmojo. Tušo konsistencijoj pilna mažų plaušelių. Pastebėjau, kad būtent jie prikibę prie natūralių blakstienų, jas pailgina, tobulai atskiria. Būtent šiuo šepetėliu pabaigiu dažyti blakstienas per visą ilgį, o labiausiai koncentruojuosi ties galiukais. Man užtenka vieno sluoksnio, kad efektas būtų matomas ir įspūdingas.


Ta prasme vau. Tokias blakstienas turėt tiesiog paprastai pasidažius iš ryto yra tikrai didelis džiaugsmas. Be to, tušas nebyra ir laikosi visą dieną. Pirmoji nuotrauka, kadangi, daryta iš toliau, nesimato tų smulkesių blakstienų, o antroji nuotrauka yra padaryta po 5 valandų kai buvo aplikuotas tušas. Grįžau namo iš mokyklos ir padariau nuotrauką.


Tikrai labai nuoširdžiai rekomenduoju. Vienintelis tušo minusas  - pernelyg didelė kaina. Tačiau sakau rimtai, kad verta pasitaupyti ir atsidėti tą pinigą, kad vėliau būtų galima džiaugtis gražiomis blakstienomis. Tai nėra išpūstas burbulas ir reklamos žaismas. Nauja tušo formulė man tikrai pasiteisino, gal jau išbandėt ir jūs?

KUR ĮSIGYTI: Drogas, Eurokos, Kosmada ir kt. 
KAINA: apie 15 EU

17 komentarų:

 1. Nebandžiau , nes juodos spalvos. Kažin ar sukurs tokį rudą? Galėtų :).
  Žiūrėjau į tas nuotraukas ir pažvelgusi į pirmą truputį išsigandau. Nemėgstu sulipusių blakstienų, bent jau taip iš nuotraukos atrodė.
  Antra - labai gražu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jaučiu, kad nelabai sukurs, nes rudi nėra tokie paklausūs ir aš jų iš viso nematau niekur :D
   jo, dėl tu sulipusių reik "dėkot" mano "puikiai" kamerai :D

   Panaikinti
  2. Tada reikės naudoti permatomą tušą, nes irgi nerandu rudo tušo.

   Panaikinti
  3. Kažkada dažiausi su antakiu tušu, visai nieko atrodė žinok. Pabandyk. O jų yra visokių atspalvių rudų

   Panaikinti
  4. čia ar po kokiu kitu įrašu tada pranešk kaip sekėsi:)

   Panaikinti
 2. Mačiau šį tušą Tavo puslapyje ir ask'e. Jau taupau pinigus jam ir labai laukiau apžvalgos. Labai laukiu kol nusipirksiu! 😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu laiku kaip niekada! Ačiū už informatyvų įrašą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Išties nesu ta kuri negali žengti žingsnio be makiažo, bet kai ryte niekur neskubu ir turiu noro, bei nuotaikos praleidžiu nemažai laiko prie veidrodžio. Išties iki šiol naudojau Dior Addict IT, kurį labai pamilau, bet jis jau baiginėjasi ir nusprendžiau ieškoti pigesnės alternatyvos. Dėkui, pabandysiu priglausti naują tušą, žiūrėsim ar prilips :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. pasaka! as jau seniai dairausi tokio tuso, nes visi, kuriuos turiu, ir visai nesvarbu kiek uz juos paklot teko, tai sulipina, tai gumulais nueina, tai dar kazka ne to pridirba. kaina, kaip jau ir minejai, nera mazyte, taciau pritarsiu ir paantrinsiu tau, nes nu dalykas geras, o tarnaus jis ne diena, ne savaite ir net ne viena menesi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai norėčiiau įsigyti brangesnį tušą ,nu bet yra taip ,kad aš juo nelabai dažaus. O šitas sudomino. Pabandysiu parduotuvėj patestint. Žiūrėsim ,žiūrėsim kaip čia bus.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015