Slider

BOURJOIS HEALTHY MIX PUDRA IR MASKUOKLIS

4/01/2017

Manau kiekviena žinote, kad tinkamą makiažo pagrindą išsirinkti yra be galo sunku. Gerai toms, kurios pataikė iš pirmo karto ir iki dabar džiaugiasi joms idealia pudra. Vargas vargelis kitoms, kurios vis dar ieškojimų laive ir plaukioja po makiažo pagrindų jūras bei vandenynus. Sustokit, keliautojos, prie šito pagrindo - BOURJOIS HEALTHY MIX. Galbūt tai yra tai, ko taip ilgai ieškojote? 


Mano turimas atspalvis 52 Vanilla man yra šiek tiek per tamsus. Iš po žiemos mano oda porceliano baltumo, tad viskas, kas man tinka yra tik iš korėjietiškos kosmetikos, nes ten galima rast tikrai "baltų" pudrų. Tačiau vasarą gavus šiokį tokį įdegį ant veido, manau, šis atspalvis būtų pats tas. 

Tiek pudra, tiek maskuoklis yra labai malonaus kvapo. Veidas kvepia jau iš toli, man tas labai patinka. Mat kai kurios pudros turi tokį keistą pudrinį kosmetinį kvapą, kuris mane erzina. 


Pudros konsistencija skystoka. Skystokas ir maskuoklis, ko pasekoje jums neišeis su šia pudra gerai užsimaskuoti. Sakyčiau, kad maskavimas net ne vidutinis, o minimalus. Jeigu jūsų oda šiaip yra beveik nepriekaištinga, nekankina spuogai, dėmelės ir beprotiška diskoloracija, o tik kai kur paraudę ir patamsėję - ši porelė kaip tik jums. Produktai nesudaro kaukės efekto, gerai išsisklaido. 


Abiejų produktų patogūs dozatoriai. Pudros - pompa, maskuoklio - minkštas šepetėlis. Patinka, kad minkštas ir purus, kadangi turiu skystą maskuoklį iš NYX ir ten šepetėlis toks kietas, mažai šerelių ir labai sunku produkto užsidėt, neretai užsigaudavau tiesiog odą, nes tikrai kietas dalykas. Tad labai pamalonino, kad BOURJOIS nenori mūsų nubest. 

Išsilaikymas tikrai nenustebino, bent jau man, riebiaodei, pudra greitai išnyksta nuo veido ir ypač nosies, kaktos, smakro sričių. Užsidėjus pudrą ryte, antroje dienos pusėje jau reikėtų aplikuoti iš naujo ir taisyti makiažą. Nelabai fainas faktorius čia. Tačiau naudojant makiažo bazę + fiksatorių manau, ji laikytųsi ilgiau. Tačiau kasdieną nei bazės, nei fiksatoriaus naudoti nesinori, tad reikalai prastoki. 


Manau, kad jau suminėjau viską, ką norėjau ir kokie mano įspūdžiai pabandžius šiuos produktus. Dar kartą apie juos, bet trumpai: 

 • Malonus kvapas, lengva ir skystoka konsistencija; 
 • Sklaidosi gerai, nesukuria kaukės efekto; 
 • Maskuoja minimaliai, puikiai tinka toms, kurios nori natūralaus efekto (arba daryti no-makeup makiažą);
 • Naudojasi taupiai; 
 • Neužtvirtina laikosi neilgai (riebiaodėms sąlyginai); 

Akivaizdu, kad mano lūkesčių ir poreikių šios priemonės tikrai kol kas nepildo. Gal kada nors, kai turėsiu 8/10 būklės odą, galėsiu džiaugtis šiuo duetu. O kol kas to daryti negaliu.

KUR IEŠKOTI: parduotuvėse DROGAS, kaina apie ~14 eu 

AR JAU ESI RADUSI SAVO MAKIAŽO PAGRINDĄ, KURIO NEKEISTUM Į NIEKĄ? KOKS JIS? 💎

13 komentarų:

 1. Jau seniai ši pudra mane viliojojo. O tu, Dovile kaip visada pataikei. Apžvalga tikrai inormatyvi, o ką tu, kaip make-up guru manai, ar tiktų ši pudra normaliai/sausai odai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sausai tikrai nerekomenduoju. Sausins, nes net mano riebią odą sugeba privest iki išdžiuvimo, tai tavoji tikrai kentėtų, galų gale ir plėmais išmėtyt gali, kas niekad nėra estetiška ir gerai. Taip kad nemanau, jog tau verta į ją investuoti :)

   Jei nori lengvos konsistencijos, be kaukės efekto pudros, greit rašysiu įrašą apie pavasarinį makiažą, jame parodysiu, kas tau tikrai tiks. Tad dar nepirk ir pakentėk. :))

   Panaikinti
 2. Nebuvau girdėjus apie šiuos produktus. Perskaičius kažkaip suabejojau ar norėčiau pirkt (mačiau jog dar atsakei, kad sausai odai nepatartum). Taigi geriau pataupysiu ir aš pinigus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jau seniai galvojusi išbandyti šią pudrą. Bet manau, kad geriau jos nebepirksiu, nes mano oda paskutiniu metu linkusi sausėti. Taigi, Dovile, ačiū tau už šį straipsnį, už išsamią informaciją! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Iš tiesų net nenaudoju jokio makiažo pagrindo ,bet žadu įsigyti Maybielene BB kremą. Ką tu manai apie jį ,ar esi bandžius.
  Kažkada buvau pažvelgus į tą lentynėle ,bet kaina truputi atbaidė. Labai norėčiau ir ją pabandyti.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nenaudoju aš kźkaip nei pudros, nei makiažo pagrindo😄, nebent maskuoklio vietom uždedu ir man gerai👌🏻, nesinori man jų - juk tik keturiolika metų😁. O šiaip maskuoklio man reikia jau tikrai stipriai maskuojančio, tad nemanau, kad šį geržuolį pirksiu, bet va kai makiažo pagrindo reikės - imsiu tikrai!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ach, tau gerai... nors ir š baigiu odą susitvarkyt, gal ir man nebereiks:)))
   o tau jau baigiu supakuot dovanele, savaites gale tureciau issiusti tai atostogas pradesi su dovanom :)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015