Slider

OOTD: GLAM LOOK

3/04/2017

Labas! Šiandien nuo pat ryto buvo labai graži ir saulėta diena, todėl pagalvojau, kad ji - puiki fotografavimuisi. Tačiau kol išsiridenau iš lovos, kol prisiruošiau eiti, saulutė pasikavojo ir pakio nežmoniškai didelis vėjas. Bet aš vistiek ryžausi eiti ir daryti nuotraukas. 😁 O kad jas padariau, tai reikia ir parodyt! Šitą kardiganą buvau nusižiūrėjusi jau seniai. Tik neėmiau, bijojau, kad niekada taip ir neapsirengsiu. Tačiau išdrįsau ir galiu sau už tai tik paploti, nes dabar jis mano vos ne mėgstamiausias kardiganas iš turimų. Patinka ir ilgis, ir spalva ir medžiaga. Jis nėra šildantis, tačiau žiauriai nesveikas akcentas bet kokiam deriniui. Pavykęs pirkinys, nes ir kokybė nereali. Dar vienas naujas dalykas - ilgaauliai batai. Tokių norėjau gal nuo 9 klasės, bet kur gi devintokėlė su tokiais. Tik žmones pajuokint. 😁 Taigi, o dabar jau kitą savaitę man 19, aš jau oficialiai seniai galiu tokius avėt. Juokauju, žinoma. Bet esu labai laiminga, kad turiu juos savo spintoje. 

KOKIO RŪBO/BATŲ/AKSESUARO LABAI NORIT, BET NEDRĮSTAT ĮSIGYTI? 😊

15 komentarų:

 1. Ši apranga Tau labai tinka! Ir apskritai, kaip Tu gražiai visus rūbus suderini... Pati tai aš taip nemokėčiau:/ pavydžiu jog moki. :D
  Atsakant į Tavo klausimą, tai neturiu tokio daikto kurio neišdrįstu nusipirkt. Tik galiu pasakyt, kad nusipirksiu ir aš kardiganą. Taip gražiai atrodo:D

  Be to, Tau labai tinka plaukai supinti į dvi kasytes!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Emute! Ačiū tau! 💕

   Taip, bet pradžiai, jei nori kardigano, pasiimk jį neutralios spalvos: juodą arba pilką. Kad turėtum su kuo paderint ir įgautum drąsos. Kai jos jau bus, tada imk kokį, nežinau, baltą, rožinį ar geltoną! :D

   Ačiū, ačiū tau! 💕

   Panaikinti
  2. Ir Tau dėkoju už patarimus! 💖

   Panaikinti
 2. Tas kardiganas toooks gražus, o pirmoj nuotraukoj tu ypač nuostabiai atrodai. O ko niekada neišdrįsau nusipirkti tai kerzai, bet po ilgų savęs įtikinėjimų man pavyko ir aš dėl to visiškai nesigailiu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražuuu☺🙌🏼👑!!! Turiu panašų kardiganą ir galiu pasakyti, kad jis išsigelbėjimas visais atvejais😄, tai linkiu tau to ir su tavuoju!
  O aš labai noriu visko, tai dėl to daug ko ir neturiu ko norėčiau - neiišsirenku, tad galų gale nusprendžiu nepirkti, o vėliau labai gailiuosi :'), bet vis vien iš to niekaip nepasimokau... (šiandien "aprangoj" radau tokią pavasarinę striukę, kokios visur ieškojau, bet nenusipirkau..... dabar labai gailiuosi.... :((()

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!!!

   Nu va, mokykis iš savo klaidų mergyt. kitą syki neabejok, užsimerk ir atverk piniginę, o vėliau kaip bus taip bus :D

   Panaikinti
 4. Super. Tas kardiganas toks aukso viduriukas ,toks mergaitiškas ilgas. Manau visai neblogai atrodytų ant aptemtų rūbų. Batai labai gražus.
  Beje tau labai tinka kasytės.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, tu teisi, reikės kada prie visai aptemptų rūbų užsidėt pabandyti.
   ačiū!!

   Panaikinti
 5. "It would be a total waste if I buy something expensive and only wear it for a few times.So,after reading your article. I finally made my decision with a white backless dress"

  AtsakytiPanaikinti
 6. love your style!
  In the year of 2017. People around me suddenly begin to hang out with black floral dress.I'm feeling curious and suspicion at the moment:"Is this a thing now?"And here's my thoughts after research and the dress that I bought.

  AtsakytiPanaikinti
 7. If black off shoulder dress keeps women a sense of mystery.Then golden dress shows the neat and pure of a girl.

  AtsakytiPanaikinti
 8. ne rubai tave puosia, o tu rubus puosi ;') HOW

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015