Slider

MAXFACTOR VELVET MATTES LŪPDAŽIAI IR UNIVERSALUS LŪPŲ LAINERIS

3/29/2017

Ar jau matėt ir girdėjot apie naujausius Maxfactor velvet mattes lūpų dažus? Nes aš jau ir mačiau, ir girdėjau ir pati pamėginau. Šiaip Maxfactor brandas man nėra artimas, čia pirmieji produktai, kuriuos turiu iš šios firmos. A, beje, be lūpdažių dar aptarsiu ir parodysiu universalų lūpų pieštuką, kuris tinka prie bet kokio lūpdažio! 😏


Gavau ko gero pačius gražiausius ir mano nešiojamiausius lūpdažių atspalvius. Nude, koralinis ir vyno raudonas. Dar yra kitų atspalvių, o iš viso jų 7. Mano laimingas skaičius. Lūpdažiai matiniai, bet ne tokie, kokius mes įpratę vadinti matiniais. Jie labai neblizga, bet man labiau primena kreminius, nes neišdžiūva iki galo ir nedžiovina lūpų. Manau, kad pats laikas pamatyt atspalvius ant lūpų, tiesa? Tačiau prieš tai, apie pieštuką. 


Universalus lūpų pieštukas yra gerai tuo, kad jį galima naudoti su visiškai bet kokiu lūpdažiu, kokiu tik norite. Nesvarbu nei tekstūra, nei spalva. Pieštukas yra bespalvis, tačiau lūpas padengia maloniu sluoksniu, kuris leidžia lūpų dažams ilgiau išlikti ir sukibti su lūpomis. Žodžiu, paruošia paviršių, kuris padeda atsiskleisti lūpdažio spalvai ir išryškėti jūsų lūpų kontūrui. Man patiko, tikrai naudoju. 

Na, o dabar, kaip ir žadėjau, lūpdažiai ant lūpų: 


Kaip ir minėjau: visi atspalviai yra labai nešiojami ir tinkami kasdienai. Man asmeniškai labiausiai patiko 15FLAME ir aš jau labai daug jo sunaudojau. Netikėtas dalykas, nes šiaip pas mane lūpdažiai naudojasi labai lėtai. 😁 Bet jei taip, vadinasi kad tikrai patiko ir tiko. Nesausina lūpų, puikiai tepasi, o jei dar ir su tuo pieštuku suporavus, tai visai tobulas derinys. Laikosi vidutiniškai, nusivalgo tolygiai, nepalikdami kontūrų. 05NUDE atspalvis tikras nude, nes atrodo super natūraliai ir paputlina lūpas. Žodžiu, dar vieni geri lūpdažiai į mano kolekciją. 

Šių lūpdažių ir pieštuko ieškokite parduotuvėse DROGAS


KURIS ATSPALVIS JUMS PATIKO LABIAUSIAI? 💁

6 komentarai:

 1. Man pačiausia spalva 05nude, nors gal norėtųsi dar į rudumą truputį ir labiau matinės😊, bet ir kitos dvi spalvos labai gražios👍🏻.
  O kokia kaina maždaug jų? Jei ne paslaptis😄

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip gražiai atrodo!! 😱 Labiausiai patiko tas nude arba flame lūpdažis. Nu nerealios spalvos. 😍
  Pieštukas taip pat labai sudomino. Įdomu ir tai, kad tinka absoliučiai prie bent kokio lūpdažio.
  MAXFACTOR firmos produktų nesu naudojusi, bet tikrai susirasiu šiuos lūpdažius, nes nu žiauriai gražios spalvos!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gražios spalvos ,bet man nežinau kodėl trūksta matiškumo. Spalvos gražios ,bet labiausiai sudomino tas pieštukas. Manau visai geras daiktas. Dėja tokių kainų aš neįkansu ir pabandyti neteks. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip, kaina tikrai ne paauglėms (arba bent jau ne visoms) prieinama :)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015