Slider

GERESNĖ PAVASARINĖ DIETA SU SCHOGETTEN

3/11/2017

Trumpam dar pamirškime per žiemą sukauptus riebaliukus. Kaip vėluoja pavasaris, taip vėluokime ir mes su visokiomis dietomis. Pasilepinkime save geriausiu kiekvienos moters draugu - šokoladu. Schogetten šokolado gamintojai tam irgi pritaria, todėl pasirodė naujas, labai viliojantis skonis. Popkornai su šokoladu skanu, o kaip šokoladas su popkornais? 😎


Sakyčiau tikrai netikėtas derinys, šaunuoliai, Schogetten! Aš spragintus kukurūzus su šokoladu mėgstu iki dangaus ir atgal. todėl kai tik gavau galimybę paragauti ŠOKOLADU SU SPRAGĖSIAIS, man net aptirpo liežuvis iš to malonumo ausims. Apie šokoladą blogai kalbėti negalima ir nereikia, nes šitas skonis - kažkas tokio nerealaus. Derinau ir su kakava, ir su arbata, kimšau vieną patį ir prieš keletą dienų gauta dėžutė jau baigia išnykti. Valgydama net užsimiršau, kad reikia ir pasidalint su artimaisiais. 😁 Ant tiek skanu. 

O kodėl dalinuosi savo grožio ir mados bloge šokoladu? Ogi todėl, kad  tik pavalgiusios merginos gali būti laimingos. O tik laimingos merginos gali būti gražios. 😊 Todėl sakau, kad reikia pasidalinti šiuo kovo atradimu, nes jūs tiesiog negalit praeit parduotuvėse pro šias geltonas šokolado pakuotes. Sūru ir saldu - niekad netikėjau, kad šitas derinys gali privest link tobulybės. Juokingiausia, kad aš iš šio skonio dar sugebėjau ir sau gyvenimo pamoką išsivest, kad ne viskas, kas nedera iš pirmo žvilgsnio, nedera iš viso. Reik bandyt. 😁 Todėl būkim drąsios, žavios, nebijančios iššūkių ir visada sakykim "taip" šokoladui, neskaičiuodamos nei kalorijų, nei valandų. 

Su pavasariu, merginos! 

9 komentarai:

 1. Tave taip pat su pavasariu! Myliu schogetten šokoladą ir tikiu, kad šitas nuostabus!😍 Labai labai užsinorėjau, bet ach, šiandien namie visą dieną būsiu, tad nusipirkt negalėsiu😄😭, reiks iškentėt iki kitos dienos ir įsigyti!
  Aš kažkaip sladžių spragėsių nemėgstu (su karamele), man sūru visad geriau🙌🏼😂! Bet nekalbu (kaip tu pati ir rašei) apie ŠOKOLADĄ SU SPRAGĖSIAIS!😍😍😍 noriu noriu noriuuuu!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tada eik į Peroksidinė feisbuką, dovanoju tokią pat dėžę, sudalyvauk :)))))))

   Panaikinti
 2. Ir tave su pavasariu! O šokoladas man išvis yra kažkas tobulo. Teko užsienyje ragauti šokolado su spragėsiais tai kai prisimenu vis dar seilės kaupiasi, taip skanu buvo! Todėl kai pamačiau kad vykdai konkursą iškart supratau, kad turiu dalyvauti, nes man reikia to šokolado :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Su pavasariu! Kaip skaniai skamba!Kada nors teks išbandyti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šio šokolado VIENO nemėgstu valgyt, bet jei jis yra ten kaip šiuo atveju, su spragėsiais, tai labai mėgstu. Kol kas šios naujienos neragavau, todėl skubu dalyvauti konkurse. Gal laimėsiu ir turėsiu galimybę paragaut. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš noriu šios dietos :D PUIKI alternatyva. Nekantrauju paragauti, nes popkornai su šokoladu arba karamele mano mėgstamiausi. Išvis ši šokolado kompanija kažkas tobulo ir pamažu stumia mano mylimą "Milka OREO" :D Lėksiu išbandyti ir šį!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015