Slider

BŪK SVEIKA MOTERIS SU ECOCILLIN VITAMINAIS

3/27/2017

Sveikos. Tikiuosi, kad sveikos jūs visos ir kad rūpinatės savo sveikata nuo galvos iki pirštų galiukų. Tačiau šiandien noriu atkreipti dėmesį į mūsų jautriausią organą. Priminti, kaip svarbu jį saugoti, rūpintis ir neužmiršti, neignoruoti, jei kažkas ne taip. Labiausiai paplitusios yra trijų tipų infekcijos: pienligė, bakterinė vaginozė ir trichomonozė. Ar supratote apie ką kalbu? Tuomet išklausykite iki galo. 😊

Kaip ir sakiau, noriu priminti, kaip svarbu yra rūpintis mūsų, moterų, jautriausiu organu - makštimi. Kiek daug visokių sveikatos problemų prasideda būtent ten ir sukelia nemalonių pojūčių, trukdo džiaugtis visavertišku moterišku gyvenimu. Todėl galim drąsiai tart problemoms ne ir sustiprinti imunitetą. 


Ecocillin - papildai, skirti moteriškoms problemoms kelią užkirsti. Pakuotėje yra 15 tablečių, kurias reikia gerti kasdien po vieną tarp valgių, užsigeriant vandeniu. Na, taisyklės tos pačios kaip ir daugumos įprastų vitaminų. Tik šie yra koncentruoti, kad padėtų kovoti su tokiomis moteris kankinančiomis ligomis kaip ir minėjau įžangoje: pienligė, bakterinė vaginozė ir trichomonozė. Apie jas per daug išsiplėsti nenoriu, kam įdomu, pasiskaitysit, o pabandyti nusistatyti ar jus kamuoja viena iš jų, galite užsukę į ECOCILLIN.LT puslapį. Pagrindiniame yra testukas. Be to šiame puslapyje rasite daug naudingos ir įdomios informacijos. 


Sunaudojusi visas 15 tablečių pastebėjau, kad mano mėnesinių skausmai nebe tokie baisūs ir nepakenčiami. Už tai labai žemai lenkiu galvą prieš šiuos papildus. Be vaistų buvo neįmanoma apsieiti, o kartais net likdavau namuose, nes skausmo kentėt nebegalėdavau iš kart po to, kai patraukdavau nuo pilvo šiltą pūslę vandens. Taigi mano gyvenimas dar palengvėjo, nes atkrito vienas skausmas. 


Papildai skirti ne tik problemoms spręsti, bet jų ir išvengti, todėl galite jau dabar keliauti į vaistinę ir įsigyti šį stebuklingą pakelį, už kurį jūsų organizmas tik padėkos, o jūsų savijautos nesugadins nelauktos ir nemalonios infekcijos. 


RŪPINKITĖS NE TIK SAVO GROŽIU IŠ IŠORĖS, BET IR IŠ VIDAUS. 💖

10 komentarų:

 1. Man tavo blogas (tiksliau tu��) vis labiau patinkat, nes vis labiau gilinatės į tokias temas, kur kitos nosį net bijo įkišti - šaunuoliai!
  Na, o vitaminus manau ir aš pagersiu, kad įgyčiau imunitetą��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Sofija!
   Manau, kad reikia pakalbėti apie viską. Grožis ne tik išorė, bet ir vidus. :)

   Panaikinti
 2. DOVILE, AČIŪ, KAD PADAREI ŠIŲ VITAMINŲ APŽVALGĄ. Vis gi ne kiekviena galėtų padaryt tokio dalyko vitaminų apžvalgą.
  Na, o aš būtinai kai tik turėsiu laiko,eisiu nusipirkti. Ypač užkliuvo ir tai, kad Tau sumažino mėnesinių skausmus. Mokykloje dažnai prieš ir per mėnesines kenčiu skausmus. Ir parėjus namo turiu būtinai gert vaistus (o juos gerti dažnai irgi nėra labai gerai). TIKRAI išbandysiu šiuos vitaminus! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. 💕💕💕
   Man rūpi ne tik jūsų grožis, bet ir sveikata.

   Panaikinti
 3. atvirai kalbant, niekad neskaitau tokio tipo irasu, mat butent tokios ir panasios problemos manes nekamuoja (tfu tfu), bet siam padariau isimti, ir tikrai nesigailiu. susiskaite, kaip ir visi kiti tavo straipsniai - puikiai, nepaisant to dar ir itkino, kad nu tikrai jie man gyvenima palengvintu. bent jau karta i menesi, tai be abejones;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus straipnis. Labai šaunu ,kad apšvieti merginas tokiomis temomis. Ne kiekviena drįsta tokiomis temomis rašyti. Šaunuolė

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015