Slider

MAYBELLINE MASTER CAMO MASKUOKLIŲ PALETĖ

2/10/2017

Sveikos, merginos! Gavau vasario mėnesio naujienas iš Maybelline ir esu apšalus. Apšalus ne tik dėl Lietuvą paspirginusio šaltuko, bet ir dėl super naudingų ir gerų naujų produktų. Mėgstamiausias, naudingiausias ir jau visas mano simpatijas spėjęs išsikovoti produktas - maskuoklių paletė. Man, kaip visada turinčiai ką maskuoti, su šia palete pažaisti buvo tikras smagumas! O kokia gi jos nauda? 


Taigi paletę sudaro 6 skirtingų atspalvių priemonės. Dvi - spalvų korekcijai, dar dvi - maskavimui, na ir dar dvi - įšviesinimui. Pakuotėje taip pat yra dvipusis šepetėlis, skirtas priemonėms aplikuoti. Jis yra patogus, todėl papildomo įrankio nereikia griebtis. 


O panaudojimas yra labai labai paprastas. Žalioji spalva naudojama raudoniui maskuoti. Gelsva (virš žalios) sulygina odos diskoloraciją. Tad aš naudoju žalią ant raudonų spuogelių ir nosies (nes ji dažnai raudona), o geltonąją - paakių zonoje. Toliau - 2 maskuojamieji atspalviai, kuriais pamaskuoju didesnius spuogus ir dėmeles, randelius, kuriuos noriu paslėpti. Na, o įšviesinančius gelius naudoju ten, kur įprastai dažausi highlighter`iu: smakrą, virš lūpos, nosies galiuką ir tiltą, kaktos vidurį, virš antakio ir po juo, skruostikaulių viršų. 


Mano pačios oda yra spuoguota ir vietomis paraudusi. Tokia kaip "sujunk taškus ir pamatyk paveikslėlį" .😀Tad toks maskuoklis prieš aplikuojant makiažo pagrindą man yra tikras išsigelbėjimas. Štai nuotrauka prieš procedūrą: 


O čia: jau su maskuokliais nutapytas veidas. Viskas, ką dabar reikia padaryti: aplikuoti savo mėgstamą makiažo pagrindą ir džiaugtis rezultatu. 


Šios priemonės nauda: 
 • pilnai užmaskuojamos dėmelės, spuogai ir pilnai sulyginamas veido atspalvis. 
 • "Užrakinus" maskuoklius su šlapia pudra, šie užmaskuoti laikosi dvigubai ilgiau, nei kad tik su viena pudra. 
 • neišlenda veido raudonis dienos eigoje; 
 • su įšviesinančiais atspalviais yra natūraliai išryškinami simpatiškiausi veido bruožai;
 • oda įgauna sveikumo ir spindesio efektą;
Taigi, merginos, jeigu ir jūs turite problemų su veiduku ir norisi ką nors pilnai ir profesionaliai pamaskuoti, rekomenduoju šią paletę iš Maybelline!

Kaina: apie 15 EU, rasti galite kosmetikos parduotuvėse (Eurokos, Drogas ir kt.) 


KOKS JŪSŲ MĖGSTAMIAUSAIS PRODUKTAS IŠ MAYBELLINE? 🙉

6 komentarai:

 1. Visad buvo įdomu išbandyt tuos žalsvus patepliojimus, bet kiek pandydavau tokių kreminių maskuoklių, tai visi labai išryškindavo sausesnes veido vietas. O kaip su šiuo? Neatrodo dienos eigoj pašerpetoję kur nors?
  Puikus straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai svarbu naudot makiažo bazę prieš bet ką, ką tepi. viskas gali pasausint. ypač maskuokliai linkę tą daryt. todėl be bazės niekur toli nenukeliausi. be to, makiažo fiksatorius taip pat padeda išvengti šitų "dykumos plotelių" bėdų. :)

   ačiū tau!!

   Panaikinti
 2. Iš Maybelline esu bandžius gal tik nagų lakų ir lūpų balzamus :D, tai tikros nuomonės tikrai neturiu apie ją, bet maskuoklio paletė tai sudomino😏, nors gal kiek pagailėčiau pinigų 😃. Dabar maskuoklis kurio labiausiai noriu ir žinau, kad tuoj turėčiau įsigyti yra iš uoga uoga - kažkaip labai pamėgus aš produktus tos linijos :P

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš kuo daugiau naudoju visko, tuo labiau mėgstu Maybelline. Man ji pasiteisina visad, dabar galvoju, kad tikriausiai nei vienas produktas nėra nuvylęs. :)))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015