Slider

MAYBELLINE COLOR DRAMA LIP CONTOUR PALETTE

2/25/2017

Maybelline vasarį palepino net dvejomis naujomis paletėmis. Maskuoklių palete ir lūpų kontūravimo palete. Apie maskuoklius jau rašiau ir man jie labai patiko (čia), na, o dabar atėjo eilė pakalbėti apie lūpų kontūravimo paletę.


Aš labai mėgstu lūpų priemones ir man tai yra smagiausia gauti bei pirkti, todėl ne išimtis buvo ir ši paletė. Ko gero pirma, kurią išmėginau ir tik tada galėjau ramiai pasidėti prie kitų kosmetikos priemonių. 

Mano rankose - 01 CRIMSON VIXEN sodrių spalvų paletė. Dviejų atspalvių raudonos bei raudonai violetinis atspalvis. Visos spalvos, kurių nededu sau, nebent ypatingoms progoms arba kai noriu dar kartą įsitikinti, kad man jos tikrai netinka. 😁 Na, bet yra kaip yra. Aš nešioju ir tai, kas mane netinka, svarbu, kad pačiai patinka. 


Paletėje yra lūpų bazė (PRIMER), kurią reikia naudoti pirmiausia. Užtepusi ją pamačiau, kad lūpos tampa švelnesnės, todėl lūpų dažams atsiskleisti ir dengtis yra tinkamesnis paviršius. Ji visiškai neturi jokios spalvos ar kvapo, tiesiog malonus lūpoms produktas. Yra trys lūpų apvedimo spalvos (LINER) lūpų kontūrui padaryti, kurios yra tamsesnės už 3 atitinkamas spalvas (COLOR), kuriomis jau reikia dažyti visas lūpas. Na ir pabaigai - įšviesintojas (HIGHLIGHTER), kuriuo pašviesiname lūpų vidurį, kad šios atrodytų putlesnės. Taip pat paletėje yra dviejų galų šepetėlis viskam aplikuoti.


Mano asmeninis favoritas - 1 violetinis atspalvis. Man prie veido ir plaukų spalvos tokie labiausiai tinka, mano kuklia nuomone. O šiaip lūpų dažais labai lengva dirbti, jie stipriai pigmentuoti, nereikia daug stengtis, kad spalva būtų intensyvi. Kreminiai, labai super maloniai jaučiasi ant lūpų, jų nesausina. Išsilaikymas vidutinis, kol nieko nedarai, tol gražu, o nusivalgo/nusigeria labai greit, be to nesi apsaugota nuo smudges (kai nubrauki su pirštu ir kt.). Labai gražiai atrodo su tuo įšviesintoju, prideda tokio blizgesio ir gaivumo.


Apibendrinus - paletė tikrai verta dėmesio, jei norite turėti kelias lūpdažio spalvas, jiems pritaikytus kontūrus, praimerį bei įšviesintoją. Visos, kurios mėgstate lūpdažius ir kitas lūpų priemones, jūs būtinai į savo kolekciją turėtumėte priglausti ir šią juodą bei labai fancy paletę.

Kaina DROGAS parduotuvėse apie 16 EU 

KOKS LŪPŲ DAŽŲ ATSPALVIS LABIAUSIAI TINKA BEI PATINKA JUMS? 

2 komentarai:

 1. Man labiausiai tinka labai labai tamsi raudona - arba tiesiog labai tamsios spalvos ☺, nes mano ir akys tamsios ir plaukai 😃, bet ant kitų merginų, tai labai gražiai atrodo nude, nors mane šita spalva mumija padaro, nes mano oda blyški labai 😃.
  O tau tinka ta raudona, net labai! Ir manau, kad ir tas apvedimp spalvas galima dengti ant visų lūpų, ar ne? ☺

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, kad jo. Ši paletė labai fukcionali, dėl ko man ir patiko. Viskas, kas reikalinga - vienoje vietoje. Žiauriai gerai taip.
   O tau pavydžiu dėl tamsių spalvų. Man jos ne, nes aš šviesi visa, ir kai tik lūpas patamsinu, tada viską tamsint norisi, nes jei ne, tada tik lūpos ir tesimato iš visos galvos. :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015