Slider

MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ IR KEMPINĖLIŲ RINKINYS IŠ YOSHOP

2/18/2017

Labas! Užsisakinėjimų laikas jau baigėsi, dabar prasideda maratonas, kada paštininkė ateina pas mane vos ne kasdien, o telefonas netyla nuo kurjerių skambučių. 😀 Šis siuntų atėjimo laikotarpis šiek tiek erzina, bet tuo pačiu ir džiugina, nes gi... nauji dalykai! Na, o šiandien parodysiu naują dalyką  - makiažo šepetėlių ir kempinėlių rinkinį iš YOSHOP parduotuvės.

Originalą rasite čia
Mano senoji makiažo kempinėlė iš AVON jau atitarnavo tiek, kiek begalėjo. Visa suplyšusi, skylėata ir nebeišplaunama. Todėl galvojau, kad reikia kažko naujo. Ir tada toks sutapimas, kad pamačiau šį rinkinį. Pagalvojau "ai, paimsiu, vistiek kainuoja nedaug, o rinkiny visko daug yra, tikrai rasiu kažką tinkamo".

Taigi rinkinį sudaro: 8 makiažo kempinėlės (4 lašelio formos ir 4 grybukų), akių makiažo šepetėlių rinkinys, šepetėlis kontūravimui, pudros šepetėlis ir S formos šepetėlis biriai pudrai. 

...APIE KEMPINĖLES


Kempinėlės nedidukės. Tikrai ne mano turėto beauty blenderio dydžio. Sakyčiau, kad vos ne per pusę mažesnės. Su tokiomis veidą padengti pudrą užtruksi ilgiau, nei su originalaus dydžio. Jos tikrai yra minkštos ir malonios, tačiau sušlapintos jos nepadidėja, tad šioks toks liūdesiukas. BET. Kadangi jos negeria į save vandens, tai negeria ir aplikuojamų produktų. Dar niekada nesu pasidengusi pudros taip pilnai maskuotos. Kadangi makiažo pagrindas nelimpa prie kempinėlės, viskas lieka ant veido. Veidui padengti sunaudojau vos ne dvigubai mažiau pudros nei paprastai. Užtrunku ilgiau, bet rezultatas to vertas. Esu nustebinta, patenkinta ir nežinau, kada sunaudosiu tiek blenderiukų. O kai sunaudosiu, būtinai užsisakysiu dar.  REKOMENDUOJU!

...APIE SMULKESNIUS ŠEPETĖLIUS


Šepetėliai nėra skirti skirstimui, visi turi brėžimo/kontūro paskirtis. Todėl yra kieti ir standūs. Vienu kirstu šepetėliu jau išmokau brėžti akių pervedimą, o kitu jau pamėgau pieštis antakius. Iš plokštesnių pabyra plaukeliai, bet visi tie kinietiški šepetėliai nusišeria ir po kiek laiko liaunasi. Bent jau mano bandytuose šepetėliuose taip yra. Tai tikiuosi, kad ir su šiais nekils papildomų bėdų, kadangi jie man labai praverčia tobulėjant makiažo subtilybėse. 

...APIE STAMBESNIUS ŠEPETĖLIUS 


Visi be galo švelnūs ir dirbti su jais nepaprastai lengva man. Skirti biriems produktams skirstyti. Kadangi purūs, jokių problemų neturiu. Šereliai nebyra, o su tuo trečiuoju šepetėliu išskirstyti kontūrą yra taip pat lengva kaip suskaičiuot iki 3.

Mokėjau: 14.93$
Rinkinys: čia 

SU KUO JŪS APLIKUOJATE PUDRĄ? KEMPINĖLE, ŠEPETĖLIU AR PIRŠTAIS? 😇

4 komentarai:

  1. Kol kas neturiu nei vieno šepetėlio - naudojuosi prie produktų pridėtais, arba pirštais��������. O labai labai norėčiau... ypač iš shopmissa buvau nusižiūrėjus - 10 šepetėlių - 10€, bet kai pamačiau šitą, tai taip noriuu������������ juolab, kai tiek daug, komybė gera, o ir kainuoja nedaug - labai nesinori leist daug šepetėliams, juolab kai dar tik pirmus pirkčiau��. Labai sudominai!!!��

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oho! Rankas vos nulaikau, kad nebėgčiau iš karto šių šepetėlių pirkti, bet labai norisi komentarą parašyti. Tik bėda, nesu tikra ar man jų visų prireiks. Bet iš tikrųjų labai sudominai ir viską išsamiai papasakojai, todėl nedvejodama išbandysiu, o nereikalingus atiduosiu draugėms! ♥

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015