Slider

LENGVESNĖS DIENOS SU GENTLE DAY AMUNICIJA

2/28/2017

Ak, tos moteriškos problemos. Savaitė kiekviename mėnesyje, kai mes, moterys, kaip kokie pašauti kareiviai kraujuodamos vaikštome gatvėmis, parduotuvėmis, mokomės, dirbame ir su tuo taikomės, nes paprasčiausiai nėra jokios išeities. Geriausia, ką galime padaryti - pasirūpinti, kad tos dienos būtų kuo patogesnės ir keltų minimaliausią kiekį diskomforto. Taigi noriu su jumis pasidalinti savo asmeniniu atradimu - Gentle day asmeninės higienos priemonėmis. 

Gentle Day® vieninteliai ekologiškai sertifikuoti bei išradimo patentą turintys įklotai su anijonų juostele. Mes garantuojame aukštą produktų kokybę, patvirtintą tyrimais ir sertifikatais.Įprasti įklotai dažnai dirgina odą, jų sudėtis ne visuomet nurodoma, todėl neaišku kokie chemikalai gali išsiskirti ir kauptis organizme kai juos nešiojame. Kiti ekologiški organiškai sertifikuotos medvilnės įklotai nepakankamai sugeria, juos reikia dažnai keisti, todėl tokius įklotus gali naudoti tik tos moterys, kurių menstruacijos nėra gausios. Gentle Day® įklotai yra gaminami iš itin aukštos kokybės medžiagų, nechloruoti, pH draugiškas odai. Įklotai sertifikuoti ekologiniu Oeko-Tex® 100 sertifikatu. Ekologinių testų, atliktų Aitex institute Ispanijoje, metu, nustatyta, kad šie įklotai atitinka visus su žmogaus ekologija susijusius parametrus. Testų metu buvo nustatomos koncentracijos kenksmingų medžiagų, kurios dažnai gali būti aptinkamos tekstilės, celiuliozės gaminiuose ir ilgainiui šios medžiagos, besikaupdamos žmogaus organizme, gali sukelti alergijas, mutacijas ar net vėžį.


Gražiausia moteris - sveika moteris. Todėl labai svarbu rūpintis ne tik savo išoriniu, bet ir vidiniu grožiu. Kai tik gavau galimybę išbandyti Gentle day produkciją, labai nudžiugau. Mat esu girdėjusi daug ir gražių atsiliepimų, o rožiniai įpakavimai parduotuvių lentynose labai traukdavo akį. Tik ir kainą jie turi išskirtinę, todėl vis neprisiruošdavau investuoti ir pabandyti. Pripažinsiu, kad buvo gaila leisti pinigus ant tų dalykų, kuriuos po kelių valandų panaudojimo reikia išmesti, tačiau išmėginusi pamačiau didžiulius skirtumus, apie kuriuos skubu papasakoti. 

Visų pirma, didžiausia visų merginų baimė - pratekėjimas. Tamponus naudojančioms, galbūt, tai kiek mažesnė bėda, nes visgi jis bet kaip judant lieka savo vietoje, na, o su įklotais nutinka visko, tad niekada negali būti tikra ir atsipalaiduoti. Oi kiek man jau per gyvenimą buvo visokių kuriozų ir kiek kelnaičių esu sugadinusi vien dėl to, kad naudojau ne pačius kokybiškiausius įklotus. Pabandžiusi Gentle day negaliu atsidžiaugti visų pirma jų saugumu. 


Pačią pirmą dieną ir paskutinėmis, kada kraujavimas yra labai minimalus, naudojau TEENS MINI įklotus, kurie yra ploni ir nejuntami. Šios blondinės pagalbos tomis dienomis griebtis yra labai patogu, nes įklotai mažyčiai ir patogūs. Raudonplaukės TEENS DAY įklotų griebiausi tada, kada kraujavimas gausesnis ir nenuspėjamas. Jie sugeria daugiau, tačiau yra tokie pat patogūs. Na, o didžiausio sugėrimo įklotus naudoju tuo metu, kada jau labai labai potvynis ir nežinai neštis su savimi kokį kibirą ar ką, kad viskas tilptų. 😁 Gelbėjo jie mane ir tada, kai tiesiog nebuvo galimybės jau eit ir pasikeisti įkloto, o organizmui nusispjaut, jis daro ką jam reikia ir dideliais kiekiais. 

Kitos problemos - diskomfortas, nemalonus kvapas ir niežėjimas. Taip jau yra, kad ir toje vietoje mes prakaituojame, o jeigu dar ten yra sąlytis su įklotais, gali atsirasti mano jau išvardytos bėdos, kurios, duodu rankas nukapot, nepatinka nei vienai. Esu be galo laiminga, kad su Gentle day visus šiuos nepatogumus tiesiog pamiršau. Ypač sutvarkyta niežėjimo problema, kuri buvo opiausia. Mat naudojant netinkamus įklotus, oda ne tik reaguoja į tai, kad ji ten šildoma kartu su svetimkūniu, bet ir kyla alergija nuo medžiagų, kurios naudojamos tiems įklotams gaminti. 


Dar vienas dalykas, kurį tiesiog pamilau ir iškeičiau visas drėgnas servetėles į šias Gentle day. Pirma - jos bekvapės, be alkoholio ir parabenų. Antra - jos normalaus dydžio, didesnės už delną, todėl, sutikit su manimi, daug patogiau tvarkytis ir valytis. 

Beje, ar jau esat girdėję, matę, o gal pačios jau turit ir sėkmingai naudojat - menstruacines kelnaites? Aš turiu ir naudoju! Kas tai ir kodėl taip vadinasi? 


Didelės paslapties čia nėra. Tai tiesiog paprastos kelnaitės, kurios turi kišenėles įklotų sparneliams paslėpti. Kodėl tai praverčia? Bent jau man, asmeniškai, daug patogiau ir smagiau persirenginėti kartu su merginomis prieš kūno kultūrą, eiti gultis į lovą, jei miegu pas draugus tada, kai niekas nemato, jog aš dėviu įklotą. Taip, tai natūralus procesas, taip, tai patiria absoliučiai kiekviena mergina, tačiau sutikite, kad šiek tiek paslapčių visada yra geriau, na, o ir tie išsikišę sparneliai atrodo ne estetiškiausiai. Tai mano priežastis, kodėl tai yra gerai. Pačios kelnaitės super patogios, minkštos, švelnios. Yra keli modeliai, pas mane - bikini. Yra ir šortukų tipo, tad tos, kurios be jų negali gyventi, galite ir toliau gyventi su jais. 😁

Taigi taigi taigi. Galbūt jums atrodo, kad aš tik liaupsinu šią produkciją ir nieko daugiau, bet realiai neturiu pasakyti nė menkiausio blogo žodžio. Aš tikrai pajutau didžiulius pokyčius į gerąją pusę savo mėnesinių rutinoje. Nors jos vistiek nėra pats laukiamiausias dalykas, bent jau galiu būti rami, kad turiu puikius ginklus su tuo kovoti ir visada nugalėti. Nors ši tema nėra pati populiariausia ir labiausiai gvildenama grožio bloguose, jaučiu pareigą pasidalyti gerais dalykais, kurie gali pasirūpinti jūsų sveikata. Merginos, stipriai rekomenduoju ir keliu abu nykščius į viršų. Dabar pagalvojus, nėra jau tiek ir daug išleisti keliais eurais per mėnesį daugiau tam, kad jausčiausi puikiai ir būčiau pasitikinti savimi net tomis dienomis. 💪

EKOLOGIŠKI TEENS MINI PAKETAI SU SPARNELIAIS IR FAR-IR ANION JUOSTELE 2,73 eu
EKOLOGIŠKI TEENS REGULAR PAKETAI SU SPARNELIAIS IR FAR-IR ANION JUOSTELE 2,58 eu
PATENTUOTOS KELNAITĖS MENSTRUACIJOMS, BIKINI 14,90 eu
EKOLOGIŠKOS DRĖGNOS SERVETĖLĖS 2 eu

3 komentarai:

 1. Šaunu ,kad pasiryžai rašyti tokia tema. Straipnis sklandus ir ačiū už informaciją. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na, pas mane nėra jokių temų, kurios liečia merginas ir apie kurias negalėčiau parašyti. ;)
   prašom, kad tik į naudą! <3

   Panaikinti
 2. Aš norėčiau nusipirkti, tačiau rinkinio kaina....

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015