Slider

KAIP DAŽYTI AKIS UŽKRITUSIAIS VOKAIS

2/02/2017

Kiekviena mergina turi skirtingos formos akis, todėl tam tikros taisyklės pasiteisina ne visoms. Ypač kenčia užkritusių akių vokų savininkės, kurioms atsimerkus nesimato jokių šešėlių žaismo, nieko, o nusibrėžti akių pervedimą gali būti tikras iššūkis. Taip yra dėl to, kad šešėliuojama nepakankamai aukštai, o brėžiant kontūrą tai daroma neteisingai. Apie šiuos ir dar begalę kitų patarimų skaitykite šiame straipsniuke! 

Panaršiau internete lietuviškus portalus ir pastebėjau, kad laaabai jau jie paprasti, neinformatyvus ir jei aš turėčiau užkritusius akių vokus, taip ir sėdėčiau nieko nepešus, nes na, nieko naudingo taip ir neperskaičiau. Taigi pabandysiu pabūti draugiška vertėjautoja ir išnaršiusi užsienietiškus puslapius bei surinkusi reikiamą bei naudingą informaciją, pateikti ją jums! 


Kuomet kalbame apie makiažo patarimus, kartais pravartu pasidomėti, o kas gi vyksta įžymybių pasaulyje. Kadangi jas dažo vizažistai (dažniausiai normalūs ir gerai išmanantys savo darbą), galima pasisemti įkvėpimo iš jų. Aš, asmeniškai, manau, kad užkritusių akių karalienė yra Jennifer Lawrence. Jos akių makiažas visuomet atrodo nepriekaištingai kaip ir ji pati. Jos nuotraukas matote aukščiau. O dabar pereikime prie patarimų:1. ŠEŠĖLIAI. Čia per daug neišsiplėsiu, nes nėra ko. Tereikia žinoti keletą paprastų taisyklių. Viena iš jų - vengti blizgių šešėlių. Juos patariama dėti tik ant judriojo voko, o virš akies linkio ir beveik iki pat antakio - naudoti matines spalvas. Su matinėmis spalvomis sukursi gilumos įspūdį, todėl judrusis vokas šiek tiek susilygins su aukščiau esančiu. Taip pat venkite viršuje blyškių spalvų. Geriau rinkitės tamsesnes, pavyzdžiui, rudos atspalvius kasdienai, juodus vakarėlių makiažui. Pastelinės spalvos nelabai draugauja su tokia akių forma. Be to, labai svarbu šešėliuoti šiek tiek aukščiau. Beveik iki pat antakio turi nueiti pagrindinė skirstymo spalva. Raktas yra skirstyme, tad nepatingėkite šepetėliu "prašlavinėti" kuo daugiau. Be to, tokių akių savininkėms negalima neturėti šešėlių bazės. Kadangi yra nemenkas sąlytis ir trintis, šešėliai nuo jūsų akių dings greičiau, nei spėsite pastebėti. Todėl patariu investuoti į kokią nors gerą akių šešėlių bazę ir visada ją naudoti.


2. ANTAKIŲ FORMAVIMAS. Turint "liūdnas akis" labai svarbu, kad ir antakiai tokie nebūtų. Todėl jeigu jūsų antakių forma primena dešinėje pusėje esančius (❌), persiformuokite juos į esančius kairėje (✅). Jie turi būti kuo įmanoma labiau pakelti, kad padidėtų akių voko plotas.

3. AKIŲ KONTŪRAS. Ko gero nesmagiausia dalis, ar ne?  Na kaip, smagiausia, tik jo brėžimo procesas, be abejo, ne. Taigi pirmas patarimas: brėžti jį kuo plonesnį prie blakstienų linijos. Kuo įmanoma plonesnį. Kad pravedimas užimtų kuo mažiau judriojo voko ploto. Uodegėlę visada rieskite į viršų, kad sušvelnintumėte "liūdnų akių" efektą. Vėl gi - pirkite tik vandeniui atsparų akių kontūrą, dėl tos pačios trinties priežasties. Brėždamos kontūrą būtinai būkite atsimerkusios, pakėlusios antakius aukštyn. Lygiai taip, kaip dažote blakstienas. Tuomet suimkite odą prie akių kampučių ir patraukite atgal ir aukštyn. To nedarykit labai drastiškai, užteks tik šiek tiek patempti ir tada brėžti bus lengviau.


4. BLAKSTIENOS. Merginos, kurios turi tokią akių formą tiesiog turi užriesti blakstienas. Jos padaro tikrai daug, kuomet yra užriestos, o ne žiūri tiesiai. Žemiau pateiksiu vizualų pavyzdį, na, o dabar dar pridursiu, kad turėtumėte įsigyti vandeniui atsparų blakstienų tušą, jeigu imsite riesti blakstienas. Nes jos ims remtis į jūsų voką, todėl ir gali imti juoduoti. Būtent to išvengti padės waterproof mascara. Jeigu norite naudoti priklijuojamas blakstienas ar jas prisiauginti, turėtumėte rinktis iš natūralesnių, su didesniais tarpais blakstienų stilių.


Dar vienas mažas patarimas: venkite juodinti apatinę blakstienų liniją. Jei jau norisi patamsinti, tamsinkite su šaltais rudais tonais. Apatinę vandens liniją dar galite pašviesinti rožinės spalvos pieštuku, kad akys atrodytų didesnės.

Na, ir pabaigai šiek tiek inspiracijos ir idėjų, kaip, turėdamos tokią akių formą, galite jas pasipuošti:


Labai tikiuosi, kad bent vienu patarimu pavyks pasinaudoti ir kad palengvinau jūsų, merginos su "liūdnomis akimis" makiažo rutiną. Mano akys taip pat nėra "labai atmerktos", tad man praverčia būtent aukštas šešėliavimas. 😊

KOMENTARUOSE MESTELKIT ĮRAŠŲ IDĖJŲ, KURIOS ŠIUO METU JUMS BŪTŲ AKTUALIOS. 

10 komentarų:

 1. Kai supratau, kad tik dabar supratau, jog mano akys yra užkritusiais vokais, supratau, kodėl man iki šiolei neišėjo nufotografuoti savo akių makiažo ir nuotraukose nė trupučio jo nesimatydavo :D... Man pačiai keista, kad tik dabar suvokiau savo akies tipą, todėl AČIŪ didelis tau, tikrai visais patarimais pasinaudosiu!
  Na, o atsakant į tavo klausimą, tai man visad įdomiausia skaityti apie naujus drabužius ar kosmetikos priemones :), kažkaip pasiilgau tų kūno priemonių (kai jų aprašai daugiau) aprašymų, nors jie tikrai yra, bet va man kažkodėl būtent to trūksta, kad ilgiau galėčiau skaityt - ne vienos, o kelių priemonių aprašymų :D :).

  AtsakytiPanaikinti
 2. O dieve Dovile! Niekada ir niekur nesitikėjau pamatyti tokio straipsnio. Esu labai "liūdna" mergina. Pamenu dar draugė padarė makiažą ir kai aš normaliai atsimerkiau jin žiūrėjo nesupratus kur dingo visi šėšėliai. Šiaip žiauriai pagelbėjai, tik, kad mano antakiai taip pat labai "liūdni" tad pasidarius aukštą šėšėliavimą jie siektų mano antakius. Bet būtinai būtinai išbandysiu tavo patarimus ♡

  AtsakytiPanaikinti
 3. liux, ačiū, pati esu su tokiom akim ir nenaudoju šėšėlių, nes nu o kam :D pasirodo, visgi įmanoma :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip, tikrai įmanoma, tik reikės šiek tiek įgusti ir prisitaikyti prie savo akučių ;)

   Panaikinti
 4. Geras straipsnis, o drauges nervina klausinedamos kodel tiek aukstai seseli tepi, ko tuos antakius issikeli, ko ta strielke tokia keista darai? Blabla black black bla. ....uzkniso juodai, teks parodyt sita straipsni

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, parodyk jei jos nemato, kad kitaip negali, tegu pamato šiek tiek pasaulio įvairumo čia :D

   Panaikinti
 5. Sveika, puikus įrašas;) Norėčiau daugiau įrašų tarkim kur tu parekomenduotum ką dovanoti draugei kai eini į gimatdienį, nes aš vos išsisuku iš padėties kai mane pakviečia, tenka pirkti neįdomias, banalias dovanas...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. gerai, apie gimtadienį tikrai pagalvosiu, nes idėjų turiu, reikia tik jas pilnai dar suformuluot ir pateikt jums. :))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015