Slider

VALENTINO DIENOS MAKIAŽAS: LENGVAS IR DRAUGIŠKAS PINIGINEI

1/29/2017

Sveikos! Valentino diena neišvengiamai artėja ir kai kurios iš jūsų sukate galvą kaip čia kuo gražiau atrodžius. Nesvarbu, puošitės prieš savo vaikiną/vyrą ar eisit į klubą su draugėmis, šis makiažas jums kuo puikiausiai tiks. Pateikiu makiažo variantą, kurį pasidaryti netruksit ilgai ir nereikės daug įgūdžių bei išlaidų. 💖


Taigi šiam makiažui padaryti naudojau trijų brandų kosmetiką: PRESTIGE, CATRICE ir ESSENCE. Visi yra prieinami ir įperkami, o kokybė, nors ir toli  iki geriausių, tikrai jums pasitarnaus. Apie visus tris brandus jokios nuomonės neturėjau, nes tiesiog nenaudojau jokių priemonių. Išskyrus essence ir catrice turėjau skaistalus. Tačiau ką galima pasakyti turint vos vieną priemonę, ar ne? Todėl man pačiai buvo labai įdomu pasižiūrėti, ką su šiomis priemonėmis galima nuveikti. 

KAIP PASIDARYTI ŠĮ MAKIAŽĄ? ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO... 

1. Visų pirma, kaip ir kiekvieną makiažą, pradedame nuo odos paruošimo. Jokiu būdu negalima daryti makiažo ant sausos ir nesudrėkintos, o tuo labiau purvinos odos. Todėl, prieš darantis makiažą, susiplanuokite laiką ir likus 2 valandoms iki darymo, veidą švariai nuplaukite ir nušveiskite. Tada padrėkinkite kremu. Leiskite kremui įsigerti, o nupraustai odai atkurti savo reikiamą, normalų riebalinį sluoksniuką. Prieš pat darant makiažą - naudojame bazę. Aš naudojau ESSENCE BRIT-TEA ILLUMINATING BASE.


Ją galima poruoti su pudra ir dėvėti vieną, kad oda atrodytų skaisti ir graži. Uždėkite žirnio dydžio produkto ant kaktos, abiejų skruostų ir smakro, tada švelniai įmasažuokite į odą. Neskubėkite tepti pudros ir leiskite bazei šiek tiek įsigerti į odą. Bazės kaina EUROKOS parduotuvėse: 2,79€

2. Paruošus odą, galima imtis makiažo pagrindo. Aš naudojau PRESTIGE SKIN PERFECTION pudrą iš pradžių, tačiau pastebėjau, kad turimas atspalvis 03 NATURAL visiškai ne mano. Jo pustonis - geltonas, o mano odos - rožinis, todėl mes niekaip niekada nedraugausim. Nepaisant to, patiko kaip dengiasi ši pudra, kada nors tikrai pabandysiu nusipirkti savo atsaplvį, kuris tikriausiai bus 02 SANDY. Pudros kaina: 9,99€, ją galite rasti čia.


Pudrą ant veido gali skirstyti švariais pirštais pamažu tapšnojant į odą (jokiu būdų netrinant ir neskirstant kaip kremo!), specialia makiažo kempinėle (beauty blender) arba pudrai skirtu makiažo šepetėliu. Pudros nepadauginkite, iš pradžių tepkite ploną sluoknsį, o vėliau pataisykite vietas, kur jos labiausiai trūksta. Naudodami tą pačią pudrą galite užmaskuoti ir spuogelius bei dėmeles, tiesiog paimkite pudros ant piršto arba mažo šepetėlio ir švelniai tapšnokite ant norimos pamaskuoti vietos.

3. Kuomet veidas padengtas makiažo pagrindu, visuomet mėgstu imtis antakių. Šį kartą naudojau ESSENCE EYEBROW DESIGNER antakių pieštuką. Atspalvis 05 soft blonde.


Pirmiausia ant kamštelio esančiu šepetėliu sušukuokite antakių plaukelius, kad jie būtų tvarkingi. Tuomet pieštuku švelniai nusibrėžkite norimą antakių formą. Ryškiau brėžkite tik antakio galą, o priekį palikite švelnesnį. Turint kontūrą užpildykite visą antakį taip, kad išgautumėte norimą tankumą. Aš pilnai užspalvinau antakį, o priekį tik pašėšialiavau. Jei priekyje labai užtamsinot, į pagalbą pasitelkite šukavimui skirtą šepetėlį ir paskirstykite priemonę.

Toliau - ėmiau ESSENCE BRIT-TEA DUO HIGHLIGHTER PENCIL įšviesinantį pieštuką. Naudojau rožinę jo pusę ir išryškinau savo antakių  linkį.


Tiesiog švelniai paspalvinkite antakių apačią. Jeigu norite dar tvarkingesnių ir idealesnių antakių įvaizdžio, tuo pačiu pieštuku apveskite aplink antakius liniją. Tuomet atsargiai pirštu paskirstykite, kad neliktų aštrių linijų. Antakiai bus įrėminti ir suteiks jūsų veidui papildomo tvarkingumo ir simetrijos. Kitas pieštuko galas - balta spalva - naudingas tuomet, kai norite pašviesinti savo akis ir suteikti joms gyvumo. Tada tiesiog padažykite vidinius akių kampučius. Jei norite susikurti didesnių akių efektą, rožine spalva perveskite apatinę blakstienų liniją. Būtent taip ir padariau aš. Kadangi dariau dūminį akių makiažą, tam, kad jos neatrodytų sunkios, apatinę blakstienų liniją pervedžiau rožiniu pieštuko galu.

4. Kuomet antakiai baigti, galime eiti prie akių makiažo. Valentino dienai, o gal labiau vakarui, pasirinkau daryti dūminį makiažą. Tačiau ne juodą, o rudą. Su ruda dirbti lengviau ir ji tinka daugumai merginų, ko negalėčiau pasakyti apie juodą. Taigi pirmiausia ant viso voko paskirstykite ESSENCE 15 HAZEL ME NOT! atspalvio akių šešėlius.


Tai smėlio spalvos šešėliai, kurie bus labai puikus dalykas skirstymui. Į akies linkį ir išorinį kamputį įdėkite CATRICE 930 HAKUNA MATTATA atspalvio šešėlių ir gerai išskirstykite, kad neliktų aštrių linijų. Tą patį atspalvį naudokite ir po apatinėmis blakstienomis. Tik nepersistenkite, o vidinio kampučio link uždėkite tik vos matomą šešėlių sluoksnį. Jeigu jums neišeina lygiai ir gražiai dėti šešėlių, prie akies užsiklijuokite lipnios juostelės (arba pleistrą) ir tuomet galėsite nevaržomai skirstyti šešėlius. Kada juostelę nuklijuosite, turėsite nepriekaištingą liniją, pagal kurią bus lengviau pravesti akių kontūrą.

Akių kontūrui naudojau ESSENCE WATERPROOF LIQUID EYELINER. Tai buvo mano pirmasis gyvenime akių kontūras ir jis tikrai yra vertas dėmesio, nes labai juodas, gražiai išdžiūva ir ilgai laikosi.


Žinoma, su juo brėžti reikia šiek tiek įgusti, tad patarimas, kad prieš dedant kontūrą ant voko, pirmiausia nubrėžkite plonytę liniją ant rankos, kad būtų nuimamas kontūro perteklius, mat šiame produkto naudojamas kempinėlės aplikatorius, kurį paspaudus smarkiau galite nejuokingai prisidirbti. Kontūrą brėžkite gan ilgą, taip išryškinsite savo žvilgsnį. Tai negalioja toms, kurių akys yra toli viena nuo kitos. Jūs laikykite kontūro uodegėlę kuo įmanoma trumpesnę.

Kuomet baigsite darbuotis su šešėliais, rietikliu užrieskite blakstienas. Taip išgausite geriausią efektą, o jūsų akys dar labiau atsivers ir atrodys išraiškingesnės. Kuomet blakstienos jau užriestos, imkite CATRICE EYECONIC blakstienų tušą. Šis tušas yra kažkas nerealaus!


Jis turi du antgalius: vienas skirtas apatinėms, o kitas - viršutinėms blakstienoms. Apatinėms blakstienoms skirtas antgalis turi šepetėlį, kuris tolygiai atskiria, ko ir reikia apatinėms blakstienoms. Kitas antgalis turi didelį, apimties suteikiantį šepetėlį, kuris, bent jau su mano blakstienomis, daro stebuklus. Labai labai patinka, rekomenduoju!

5. Kuomet baigėte akių makiažą, sugrįžkite prie veido. Taupant pinigėlius, kontūravimą darysime su turimu akių šešėliu CATRICE 930 HAKUNA MATTATA, kuris yra šaltos rudos, kontūravimui idealiai tinkančios spalvos. Mažu šepėtėlių pakontūruokite nosį, skruostikaulius ir kaktą bei apatinius žandikaulius. Jei kontūravimo meno įkasti neišeina, šį žingsnį praleiskite ir eikite prie bronzato ir skaistalų.


Šiam reikalui naudojau CATRICE ILLUMINATING BLUSH 10 kiss me ken skaistalus ir SUN GLOW SHIMMERING BRONZING POWDER 010 bronzatą. Bronzatą aplikuokite ten, kur natūraliai įdegate saulėje: nosį, kaktos vidurį, skruostus ir smakrą. Jo nepadauginkite, uždėkit vos jums matomą sluoksnį. Skaistalais paryškinkite savo skruostus. Nusišypsokite ir padenkite susidariusius obuoliukus, skirstykite smilkinio link.

Nepamirškite ir strobingo dalies. CATRICE DELUXE GLOW HIGHLIGTER įšviesinančia pudra (naudojau vidurinį spalvą) paryškinkite skruostų viršų, akių kampučius, nosies vidurį ir galiuką, po antakiais, kaktos vidurį, virš lūpos ir smakro vidurį.


Jei norite natūralaus švytėjimo, nenaudokite bronzato, o tik įšviesinančią pudrą. Taip susikursite gaivios, gyvos ir sveikos odos švytėjimą. Tačiau šio produkto taip pat padauginti nevalia, nes oda gali atrodyti kaip suprakaitavusi, kas tikrai nėra žavu.

6. Na ir paskutinis makiažo akcentas - lūpos. Kokia Valentino diena be raudonų lūpų? Aš rinkausi tamsų raudoną matinį lūpdažį. Tiesa, nusižengiau taisyklėmis, minėtomis įrašo pabaigoje, kadangi mano naudoto lūpdažio brandas yra ARCANCIL 130 ROUGE CANCAN.


Pirmiausia PRESTIGE GLIDE ON LIP LINER 04 RED lūpų pieštuku nusibrėžkite lūpų kontūrą ir užspalvinkite visas lūpas. Šitaip bus lengviau tepti skystą lūpdažį, taip pat, dažant lūpas tamsia spalva, pieštukas tiesiog yra must-do, kadangi tai reikalauja itin didelio tikslumo ir prestiziškumo. Po lūpų pieštuko procedūros jau galite aplikuoti lūpų dažus.

...rezultatas: 


Jeigu manote, kad jums visa tai iš pirmo karto tikrai nesigaus, geriausias variantas - pasibandyti. Kelis kartus pasidarysit ir suprasit kelis dalykus:

a) ar jums šitas makiažas tinka
b) ar jūs tai sugebėsit

Na, o nepabandžiusios nesužinosit, todėl... priimkit šį iššūkį šiais metais, nebijokit eksperimentuoti. 😉 A, beje, nepamirškit ir nagučių! Tai neatsiejama dalis, kurią mėgstu derinti prie makiažo.


Mano atradimas - PRESTIGE WONDER GEL EFFECT nagų lakas. Labai labai gerai laikosi, o spalva sodri ir akinamai blizganti.

LINKIU MEILĖS PILNOS VALENTINKĖS! 👄💘

12 komentarų:

 1. Nu tu nuostabi! Viską aprašei smulkiai, tiksliai, žingsnis po žingsio. Taip aiškiai ir suprantamai. Už tai tau ir dėkoju😍😎 Kad ir ką veiksiu vasario 14, manau, tikrai prisitaikysiu sau ir išbandysiu šį nuostabų makiažą 😍
  Gražios tau Valentino dienos! Mylėk ir būk mylima💕

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkoju, Gabriele! 💕
   Super, tu irgi mylėk ir būk mylima, gražuole!!!

   Panaikinti
 2. Labai gražiai, Dovile! ♥.♥
  Būtinai išmėginsiu prieš einant pas draugę žiūrėt siaubo filmų! (Vienišių laif per Valentinkes xd)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oooo, man atrodo tokia Valentinkė daug geresnė už kavines!! :DDD
   ačiū💕💕

   Panaikinti
 3. Woah, žavinga, tau labai tinka toks dramatiškesnis makiažas!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tobulas makiažas :) Esi šaunuolė, aš žinoma niekada neišmoksiu taip, bet tu tiesiog tobula :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kodėl neišmoksi? išmoksi, tik mokykis! <3
   ačiiūūū tau!!!

   Panaikinti
 5. Tau irgi nuostabios Valentino dienos! ☺💕 Labai patiko, kad prie kiekvieno punkto parašei kokį būtent produktą naudojai, nes dažniausiai kitos grožio blogerės aprašant makiažą padaro labai didelę klaidą - kokį produktą ir kokią jo spalvą naudoti, leidžia spręsti pačioms, bet tada juk gali nesigauti toks gražus rezultatas! Todėl LABAI ačiū!☺ Nuostabi tu!
  (Man atrodo, kad su savo gebėjimais, gali kurti makiažą kitiems asmenims jau už pinigus😄👌🏻 - savo mini grožio saloną atsidaryti😁)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi kaip aaaačiū, Sofija!!!💕💕💕💕

   O aš turiu mini saloną. Pas mane dažosi mama ir jos draugės :DDDD

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015