Slider

VALENTINO DIENA | PAPUOŠIMAI, DOVANOS, APRANGA

1/17/2017

Sveikos! Jau netrukus ims pasaulis eit iš proto dėl Valentino dienos ir bandys visokiausiais būdais nustebinti savo antrąsias puses. Kad nebūtų to didelio streso prieš pat šventę, aš jau imu kalbėt apie tai dabar. Kai dar turit nepilną mėnesį viskam apgalvoti ir jei ką siųsitės iš toliau - laiko viską gauti tai dienai, kada reikia. Pasiknisau po parduotuves ir radau daug įdomių dalykų. Aš pati antrosios pusės neturiu ir galvos nesuku, bet pažiūrėt ir panagrinėt buvo tikrai smagu! 

APIE PAPUOŠIMUS 

Žinau tai, kad šią dieną poros arba kažkur eina, arba lieka namuose. Kad ir kaip darysit, į namus vistiek grįšit, todėl manau, kad šventinę atmosferą gera palaikyti ir ten. Taigi kažkokios atributikos vistiek reikės. Radau 100 balionų su širdelėmis už labai juokingą kainą. Viskas, ko reikės - jėgų juos pučiant! 😁

BALIONUS RASI PASPAUDUSI ČIA
ŠIUOS BALIONUS RASI PASPAUDUSI ŠTAI ČIA
BALIONAI "LOVE" RAIDĖS. RASI ČIA

APIE DOVANAS

Dovanos labai asmeniškas dalykas. Mano nuomone, Valentino dienos proga svarbiausia yra sentimentalumas, o ne dovanos dydis, kaina ar panaudojimas buityje ar kitaip naudingai. Todėl parinkti reikia iš širdies, atsiminimui, jausmui. Tai atsižvelkit į savo vaikiną. Koks jis?

BARZDASKUTĖ / SKUTIMOSI RINKINUKAS / ŠEPETYS BARZDAI 
KOJINĖS / MEGZTINIS / VARLYTĖS
LEMPA  / STIKLINĖ APSAUGA TELEFONO EKRANUI / POWERBANKAS / KLAVIATŪRA
Visus vaikinus daugiau ar mažiau galima išskirstyti į šias tris kategorijas. Kad ir su kokiu draugauji, vienas iš šių variantų jam tikrai tiks. O gal net ir visi trys. 😉 Belieka tik pasirinkti, kaip norėsi nustebinti savąjį. 

APIE APRANGĄ 

Ne naujiena, kad visada norime atrodyti pritrenkiamai, tačiau šią dieną - ypač. Todėl ir dėl aprangos neretai sukame galvas. Ypatingai, jeigu laukia kokia vakarienė restorane ar kavinėje. Šiuo atveju paprastumas, subtilumas ir moteriškumas laimi prieš perdėtą seksualumą. 

Apnuoginti pečius - puiki idėja. Rinktis gaivią ir neįpareigojančią spalvą - dar viena puiki idėja. 

1 / 2 / 3  / 4

O jeigu visgi norite pritapti prie tos dienos dekoracijų ir rinktis raudoną... 

1 / 2 / 3 / 4
MAKIAŽAS

Kadangi rašysiu atskirą Valentino dienos makiažo įrašą, čia tik pamėtėsiu jums keletą idėjų, kad pasisemtumėte įkvėpimo. Galbūt kas nors labai užkabins?
LŪPŲ DAŽAI / ŠEŠĖLIAI

Aišku, žiauriai gaila, kad man neteks švęst šitos šventės ir neturėsiu progos nei apsivilkt, nei pasidažyt tinkamai šiai šventei. Bet jaučiu, kad su kitom vienišom draugėm pasidarysim makiažo ir šukuosenų vakarėlį būtent šiai dienai. Nes, o kodėl ne??? 😀KĄ VEIKSIT PER VALENTINO DIENĄ JŪS?💖

11 komentarų:

 1. Na kažkaip, valentino dienos ypatingai nešvenčiu. Mokykloje klijuojame širdeles ant veidų ir tiek. :DD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ye, prisiminiau dabar, kad ir mes taip darydavom. ak, geri laikai buvo... :D

   Panaikinti
 2. Labai gražūs balionai su nupiešttomis širdelemis���� ir suknelės parinkai tikrai visoms ir begalo traukiančias akį. Aš per valentino dieną eisiu į mokyklą, tada grįšiu namo, pasidarysiu namų darbus... žodžiu ta patį ką ir kasdien. Žinoma mama, kaip visada parodys kaip mane brangina ir nustebins miela smulkmena����

  AtsakytiPanaikinti
 3. Švenčiu Valentino dieną su šeima - pasidarom skanią skanią vakarienę, tėtis visad nuperka pyragėlį, o mama mums ką nors smulkmeniško padovanoja <3 Manau šiais metais kalbėsiu su sese ir nupirksim tėvam iš zoombook padarytą nūsų šeimos fotoknygą su istorija mūsų šeimos ir palinkėjimais :). Man atrodo mieliausia dovana vaikinui - varlytė :D <3 Visad maniau, kad tai gražiausia dovana, nes juk jų būna visokių - kažkada net medinę mačiau :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ye, aš jei turėčiau vaik(in)ą irgi jam padovanočiau varlytę ar kaklaraištį :D
   o jūs kaip mielai švenčiat!!!

   Panaikinti
 4. O mes su draugu būsim hipsteriai ir SPECIALIAI nešvesim būtent per 14tą!
  (bet jei rimtai, tai turbūt kokią kitą dieną kažką mielo ir ramaus kartu nuveiksim, tiesiog ta 14 tokia labai dirbtina diena jaučiasi).
  Plius viskas papuošta ryškiai raudonai mieste ir restoranuose D: Nu kam tokia spalva baisi patinka? :) Švelni rausva pastelinė žymiai jaukiau trauktų eiti kur nors pasisėdėti.

  AtsakytiPanaikinti
 5. man raudona spalva tikrai labai patinka, bet kai jos visur ir per daug, tai taip neskoninga. tai... :D

  mielai, linkiu gerai praleist laiką ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sutinku, kad Valentino dienos proga svarbiausia sentimentalumas. Kartais galima labai paprastais būdais parodyti savo meilę antrai pusei. Pernai savo vyrui padovanojau gražų pakabuką iš parduotuvės, kurioje pardavinėjami papuosalai internetu ir tą pakabuką jis nešioja kasdien iki šiol. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sutinku, kad Valentino dienos proga svarbiausia sentimentalumas. Kartais galima labai paprastais būdais parodyti savo meilę antrai pusei. Pernai savo vyrui padovanojau gražų pakabuką iš parduotuvės, kurioje pardavinėjami papuosalai internetu ir tą pakabuką jis nešioja kasdien iki šiol. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gal aš čia tapsiu balta varna, bet man labai svarbi valentino diena , taip pat ir dovaneles kurias gaunu labai vertinu. Jei atvirai tai labai mėgstu tiek gauti dovaneles tiek jas dovanoti. Dažniausiai nuperku daug mažų smulkmenų, tokių kaip muilas širdies formos, apatiniai su širdutėmis, dušo plaušinė širdiS ir supakuoju viską į dovanų popierių kurį dažniausiai perku iš čia: https://www.dezutes24.lt/pakavimo-popierius.html Supakuoju ir paskutinį karta kai dovanojau apklijavau saldainiais, kurių popėrėliai su širdelėmis.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015