Slider

OOTD: GĖLIŲ DARŽELIS ANT KRŪTINĖS

1/10/2017

Sveikos! Labai labai nedėkinga oro temperatūra dabar. Turiu tieeeek daug naujų drabužių ir derinių, tačiau niekaip negaliu išlįsti į lauką ir nufotografuoti, nes šaltukas neleidžia. Šiandien šiek tiek švelnesnis, be vėjo, -4 šaltukas, todėl ryžausi išeiti ir padariau keletą nuotraukų. Įvertinkit mano pastangas!


MARŠKINIAI - CHICWISH
KARDIGANAS - SHEIN
KELNĖS - SHEIN 

Labiausiai, panelės, norėjau jums parodyti šiuos marškinius, nes jie yra kažkas nerealaus. CHICWISH parduotuvė yra mano pati mėgstamiausia iš visų, kokias tik lankiau internete ar fiziškai. Ten ne visi rūbai yra mano stiliaus, tačiau galiu rasti tokių lobių, su kuriais nesinori skirtis niekada. Kokybė - nereali, apykaklė - kieta ir visada gražiai stovi nepaisant visko. Išsiuvinėjimai - aukščiausio lygio. Spalvos - ryškios ir gražios. Mėlynų ir baltų dryželių raštai, kurie, galvojau, man netiks, yra tiesiog nerealūs ir oi, galiu dar ilgai girti šį rūbą, bet kam. Juk ir taip matot, kaip gražiai jis atrodo.

AR JUMS PATINKA MARŠKINIAI? NEŠIOJATE? SU KUO DAŽNIAUSIAI DERINATE?😊 

11 komentarų:

 1. Labai gražus derinukas! :) Gėlėti marškiniai šaltą žiemos dieną pats tas! :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Simona!
   Joo, labai labai taikliai! :D sušildo mintis bent jau :D

   Panaikinti
 2. Gražuuu, vis ir laukiau kol aprašysi šituos marškinius😃. Man labai jie sukelia kažką panašaus į dejavu, nes tokias gėles mano močiutė siuvinėdavo ant drabužių ir staltiesių, tai labai jaukiai pasijaučiau💕. Labai gražiai tokius raštus prisijaukinai ir parodei! Man patinka kai atgaivina tokius dalykus (na jie jokiu būdu nesenoviniai, tik va man primena :) ir dar mano močiutė turėjo kažkokius marškinius su tokiomis gėlėmis😁❤), juo labiau, kai tau TAIP tinka!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vien už pavadinimą 10 balų! Derinys paprastas, bet neprastas. Labai gražūs marškiniai. Man, kaip ir Sofijai, šios grupės primena močiutės staltieses. Atrodo tarsi ant staltiesių buvę raštai prikelti naujam gyvenimui. Tikrai žiauriai gauni marškiniai😍 Pati labai mėgstu visokius marškinių ir turiu jų prigrūstą pilną spintą. Dažniausiai juos nešioju paprastai prie džinsų, kelnių ar sijono. Tokiais šalčiais marškinius pasimaunu po megztiniu.
  Dėl ootd fotografavimo puikiai suprantu, nes net dabar, kai šaltis atslūgo, aš laukan iškišu nosį tik kai reikia į mokyklą ir tai apsiginklavusi pukine striuke, storu megztiniu ir šiltu šaliku😂

  AtsakytiPanaikinti
 4. Keistas sutapimas sakyčiau. Nes prieš kelias dienas pati sau nusipirkau marškinius. Tamsiai mėlyni su metalinėm sagutėm. Naujas tobulas.... Tavieji man keistai priminė apie dieną, kai pasibaigdavo paskutinė valanda mokykloje ir aš žingsniuodavau namo tarp gėlių. Žinau, tai gana keista. Bet jie tau tinka, netgi labai!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gražu. Ne tik tie marškinėliai. Bet ir tu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai gražus derinukas, turi puikiai islavinta skoni! Gal zinai, kur tokio tipo marskineliai moterims Lietuvoje parsiduoda, nes neturiu galimybės pirkti internetu...

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015