Slider

NAUJOSIOS LOREAL MOLIO KAUKĖS TIK REKLAMINIS TRIUKAS?

1/22/2017

Sveikos! Kaip gyvenate? Aš šiandien noriu apžvelgti naująsias LOREAL molio kaukes. Nors beveik visos lietuvės blogerės tai jau padarė, stebėjaus, kaip galėjo po vieno naudojimo susidaryt nuomonę, nes kaukėms dažniausiai reikia laiko, kad jos parodytų savo galią. Taigi nors kaukes gavau iš karto po naujųjų metų, apžvelginėju tik dabar, nes esu pilnai naudojusi visas po kelis kartus.  


Taigi visą naujųjų kaukių liniją sudaro 3  molio kaukės: žalioji valomoji kaukė, juodoji detokso ir raudona skaistinamoji. Apie visas kaukes girdėjau daug gerų atsiliepimų, visos jos buvo labai laukiamos, reklamuojamos. Aš ir pati labai labai norėjau jas išmėginti, nes visgi reklama daro savo, o dar kai aš pamišusi dėl naujovių, tik duokit pabandyt, tai visai. 😀

Pradėsiu nuo man labiausiai patikusios ir geriausią rezultatą davusios kaukės: raudonosios skaistinamosios. 


Ši kaukė vienintelė savyje turi smulkių grūdelių, tad plaunant ją, oda tuo pačiu metu yra ir pašveičiama. Nežinau, ją naudojau lygiai 4 kartus ir mano odos būklė tikrai pagerėjo. Netolygus atspalvis ir raudonis sumažėjo, galiu leisti sau eiti į viešumą be jokio makiažo pagrindo. Po procedūros oda tampa elastinga ir švelni. Ši kaukė reikalauja mažiausiai drėkinamo kremo, nes išsausina tik minimaliai. 

Kita kaukė, kuri man sumažino sebumo perteklių ir oda tapo ne tokia blizgi - žalioji valomoji. 


Tiesa, matinės odos efektas išlieka tik trumpam laikui. Panaudojus kelis kartus, tas laikas prailgėja, tačiau mano oda jei buvo riebi, tai ir bus, manau, kad jokia kaukė to pakeist negali. Bet ši kaukė yra tikrai puikus pasirinkimas prieš darantis makiažą vakarui. Kad jis ilgiau laikytųsi ir oda neimtų taip greitai riebaluotis. Be to, po šios kaukės reikia nemažai drėkinamo kremo, nes oda kaip dykuma, bent jau man, asmeniškai, labai traukia. Tačiau pamaitinus kremu, viskas būna puiku. 

Na ir trečioji kaukė, juodoji, kurią išmėginome su visa šeima (išskyrus tėtį, nes jį gąsdino ne tik spalva, bet ir pavadinimas "detokso kaukė" 😁).


Įdomiausia, kad užsitepus šią kaukę, kaip ant delno matosi visos veido poros. Kaukė įlenda į jas ir užpildo, taip valydama nešvarumus. Po pirmo karto stebuklingų rezultatų tikėtis naivu, tačiau pamėginę po kelis kartus pastebėjome, kad inkštirai šviesėja ir yra lengviau išspaudžiami. Taip, mano brolis negali kentėt ir didesnius inkštirus tiesiog lupinėja iš veido ir pasakė, kad po kaukės procedūrų tai tapo daug lengviau. Tad darau išvadą, jog nors ir ne visai iškelia inkštirus, ši kaukė vistiek palengvina odai šitą apsivalymo darbą. 

Na, ir smagiausioji dalis... MULTITASKINGAS

Turint visas šias kaukes, skirtingoms veido vietoms, galite suteikti skirtingą pagalbą. Jei pas jus riebi T zona, o likusi veido dalis sausa, neverta alinti viso veido ir jį sausinti dar labiau. Žalią kaukę tepkite tik ant T zonos. Jeigu jūsų probleminė vieta, kurią labiausiai reikia valyti - tik nosis, neverta juodosios kaukės tepti per visą veidą, užtenka tik pateplioti nosį. Taigi pateiksiu keletą "receptų": 


Asmeniškai man, šios molio kaukės patiko ir padėjo. Nedaro kažkokių stebuklų, kad odai prižiūrėtų užtektų jų ir tik jų. Ne, taip nėra. Tai tiesiog kokybiškos kaukės, kurias teisingai ir saikingai naudojant, galima pagelbėti savo odai. Tiesiog kaukės, kurias verta įsigyt ir investuoti nesijaudinant, kad galbūt perkat niekam tikusį produktą. 

AR JŪS JAU BANDĖT ŠIAS KAUKES? KAIP ĮSPŪDŽIAI? JEI NE, AR PLANUOJATE PAMĖGINTI? KOKIAS KAUKES NAUDOJATE DAŽNIAUSIAI? GAL NAMINES? TADA LAUKIU RECEPTŲ! 😎

6 komentarai:

 1. PPuikus įrašas. Norčiau išbandyti ,bet kaina truputi gąsdina. Gal reiks išbandyti. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. vietoj to, kad perki visokias smulkias kaukytes, gali pasitaupyt ir nusipirkt vieną iš šių :)

   Panaikinti
 2. Kaukių nelabai naudoju😄, nors šiaip smagu pasilepint vakare kokia 😛. Jei naudojau tai sesės pagamintą iš žolelių ekstraktų ir pan. (Ją sesė gamino būdama kažkokioj laboratorijoj😃), tai toji tiesiog pamaitino odą ir atgaivino👌🏻. O šiaip tiesiog grietinę tepu - labai gerai drėkina😃😏. Šitas tikrai išbandyt norėčiau, bet mano oda (ypač veido) labai jautri ir net atrodo nekalčiausias dalykas jai alergiją sukelia... 😞 Tai net mama dabar man neleidžia kaukių dėtis - bijo, kad labai blogai gali būt 😃.
  Šiaip îrašas kaip visad puikus! Labai lengvai suvalgiau! 💕

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, mano mamos irgi jautri, nieko jai negalima, bet šitos kaukės tiko, tai ir ji džiaugėsi,kad pagaliau kažką panaudoti gali :D
   ačiū tau!!

   Panaikinti
 3. Ooooo! Kaip tik labai pataikei su įrašu! Paskutiniu metu naudoju labai daug visokių veido kaukių, išbandau vis naujas, tai ir šios nuo šiol įtraukiamos į mano sąrašiuką:D
  Dažniausiai perku tas tokias vienkartines, kur vos vienam panaudojimui užtenka, nes jos nebrangios ir taip galiu daugiau kaukių išmėginti.
  Šitos vilioja, bet nežinau, kurią pirkti reiktų.. Jei mano T zona mėgsta pasiriebaluoti šiek tiek, o aplink nosį ir smakrą dabar žiemą kiek sausesnė oda, įmanoma būtų apsieiti tik su 1 iš šių kaukių? Ar visgi jau reiktų visas pirkt?
  Labai gražios nuotraukos! Tobulėji!

  P.S. atleisk, kad paskutiniu metu vis rečiau čia raštiškai apsireiškiu, tiesiog mokykla griūva ant galvos ir taupant laiką tik perskaitau tavo straipsnius visus ir nelabai spėju ką parašaliot. Bet aš niekur nedingau, still here;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tau patarčiau tada imti raudoną. :) mažiausiai sausins, bet ir pavalys T zoną. :)

   niekis, ačiū, kad skyrei laiko komentarui, jų visada labai laukiu! o dėl mokslų ir kitų rūpesčių suprantu, pati randu vis mažiau ir mažiau laiko blogui ;(

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015