Slider

MAKIAŽO PATARIMAI PRADEDANČIOSIOMS. KĄ VERTA ŽINOTI?

1/06/2017

Esi tik pradedančioji ir ką tik supratai, kad makiažas - turi būti dalis tavo kasdienybės? Kad jis kažką tau reiškia ir tu nori pabandyti jį įvaldyti, tačiau nežinai nuo ko pradėti ir tiesiog... nežinai? Tada aš skubu tau į pagalbą. Prisijunk prie manęs, pasinerk į šią priklausomybę. Šiame įraše galėsite sužinoti naudingų patarimų ir atsakymų į klausimus, kurie, manau, padės suvokti pagrindinius dalykus.


Prisiminus save, kai dar nieko nenusimaniau apie makiažą (nors ir dabar nenusimanau daug, o tik pagrindinius dalykus ir kasdien išmokstu kažką naujo), tai man labiausiai knietėjo sužinoti kokio velnio reikia tiek daug šepetėlių, teptukų ir kitokių įrankių. Rodės, kodėl negalima ten turėt kokius 4 ir viską pasidaryt. Pasirodo, kad galima. Tik reikia žinoti mažą triuką. Kokį? 

ĮSIGYK DAUGIAFUNKCINIUS ĮRANKIUS

Turiu omenyje, kad turėk tokių įrankių, kurie turi ne vieną paskirtį. Kad, pavyzdžiui, su tuo pačiu šepetėliu galėtum atlikti kelis darbus ir džiaugtis rezultatu.

Žinok, kad pilną makiažą gali pasidaryti tik su šiais 5 įrankiais. Ir visai nereikia jų turėti didžiausius rinkinius, nežinoti kam kurį naudoti ir tik apsisunkinti darbą, jei pasirenki netinkamą šepetėlį.

MAKIAŽO KEMPINĖLĖ padės nepriekaištingai paskirstyti skystą pudrą ant veido, taip pat su juo gali išsklaidyti viską nuo skaistalų iki maskuoklio. Taip pat tinka "bake" technikai, kuomet aplikuojamas didelis bespalvės pudros kiekis tam, kad apsaugoti maskuoklį nuo sutrūkinėjimo.
KONTŪRAVIMO ŠEPETĖLIS padės ne tik kontūruojant, bet bus puikus pagalbininkas dengiant skaistalus. Juos vistiek dengiame panašia technika kaip kontūrą ar bronzantą.
PUDROS ŠEPETĖLIS skirtas visiems biriems produktams aplikuoti, tad galima ne tik padengti veidą biria pudra makiažo pabaigoje, bet ir užtvirtinti skystą kontūravimą sausu (ką daryti yra patartina).
KIRSTAS ŠEPETĖLIS dažniausiai būna ir su šukelėmis antakiams, todėl du zuikiai vienu šūviu, jeigu pasirinksi būtent tokį. Kirstą šepetėlį gali naudoti antakiams, pravedimui nubrėžti, įdėti šešėlius į akies linkį, išsklaidyti šešėlius po apatinėmis blakstienomis.
SKLAIDYMO ŠEPETĖLIS padės ne tik išsklaidyti šešėlius ant vokų, bet ir pasikontūruoti nosį sausa priemone.

Visa tai turint, galite pasidaryti pilną makiažą. Tik reikia atsiminti, kad šepetėlius reikia valyti po kiekvieno naudojimo.

GELBĖK, PUDRĄ SUTRAUKĖ!

Jeigu atsitinka taip, kad pudra ant veido tau sutrūkinėja ir išmėto tokiais lyg ir plėmais bei atrodo kaip tūkstantį metų vandens nemačiusi žemė, tuomet tai ženklas, kad tau reikia naudoti makiažo bazę ir fiksatorių. Makiažo bazė sulygins poras, o fiksatorius padės atsikratyti smulkių pudros dalelių nuo sausų produktų.


Jei paminėti dalykai vistiek nepadeda, laikas susirūpinti arba savo oda, arba naudojamu makiažo pagrindu. Makiažo pagrindas gali būti nekokybiškas arba netinkamas tavo odos tipui, todėl oksiduojasi. Arba, jeigu pudra labai išryškina odos sausas vietas, reiškia, kad odai reikia stipresnio drėkinimo.

BRONZANTAS IR KONTŪRAVIMAS. KUO TAI SKIRIASI?

Ne viena turbūt susimąstėte ir patiriate sunkumų norėdamos nustatyti, kur reikia kontūruoti, o kur dengti bronzantą. Patikėkit, nieko gėdingo, aš irgi ilgai to nežinojau ir nesupratau kuo tai skiriasi. O viskas yra daug paprasčiau, nei atrodo.


Tereikia atsiminti, kad pirma  kontūravimas, o po to - bronzantas. Dar svarbu suprasti, kad sklaidymas šiuo atveju ir aplamai makiažo daryme yra jūsų draugas. Tiek bronzantą, tiek kontūrą reikia labai gerai išsklaidyti tam, kad atrodytumėte nepurvinos. 

PALA, O KUR IR IKI KIEK DENGT ŠEŠĖLIUS?

Dar vienas klausimas, kuris kankina ne vieną iš mūsų. Vienur matome tik šiek tiek šešėlių ant pačių vokų, kitur su išėjimais virš jų ir nesuprasi gi, kuris tas variantas yra idealiausias ir teisingiausias.


Svarbiausiai yra nepersistengti nei į viršų, nei į šalis. Apsistoti ties savo antakių galu ir neišlįsti toliau, nes galite atrodyti juokingai. Ypač su dūminiu akių makiažu. Be to, šiukštu neplikuokite šešėliu iki pat antakių. Nesvarbu kokia tai spalva - jokių šešėlių prie antakių linijos. Ten vieta highlight'eriui (šviesinančiai pudrai) arba niekam. Na, nebent darotės grimą helovynui ar šiaip darote grimą, o ne makiažą, tinkamą eiti iš namų. Tada jo, jokios teritorinės taisyklės nustoja galioti.

Štai pagrindai, kuriuos pirmiausia turite žinoti ir turėti omenyje. Visą kitą jūs išmoksite proceso metu. Kuomet bandysite ir ir klysite, bet nepasiduosite ir bandysite iš naujo dar kartą. Viskas priklauso nuo jūsų rankų ir akies įgudimo bei savo veido pažinimo. Todėl tyrinėkit save, eksperimetuokit ir viskas bus paprasčiau nei paprasta. 😉

Dar keli straipsniai, kurie tau gali padėti: 

👩VISKAS APIE MAKIAŽO PAGRINDĄ
💪VISKAS APIE ANTAKIUS IR JŲ MODELIAVIMĄ
🌈MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ PASKIRTYS IR PRIEŽIŪRA
🌓KAIP KONTŪRUOTI VEIDĄ

AR BUVO NAUDINGŲ PATARIMŲ? KĄ DAR NORĖTUMĖTE PANAGRINĖTI SMULKIAU? KOKIE KLAUSIMAI NEDUODA RAMYBĖS? 😎

13 komentarų:

 1. naudingas straipsnis pačioms didžiausioms pradedančiosioms! <3 šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, orientavausi į visiškai pradedančiąsias.
   Ačiū tau, kolega! <3

   Panaikinti
 2. Daug ką sužinojau ir daug kas padės. Pati sau darsusi super paprastą makiažą ir labai ploną. Kartais matosi strazdanos... Man rodos vienintelės temos kurios nelietei , tai lūpų dažymas...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Atrodo, kad nieko neturiu apie tai pasakyt. Tik tiek, kad neperpiešt per daug per viršų... :D Bet manau, kad pasidomėsiu ir parašysiu ir apie lūpas. Negalima nuskriaust jų. :DD

   Ačiū už komentarą ir idėją. ;)

   Panaikinti
 3. Sakau, su tavo blogu visai neilgai trukus šitos pradedančios (tarp jų ir aš) taps profesionalėm visažistėm! Ta prasme tu viską taip gerai paaiškini! Nes tiesiog visi "tie" žymūs žuenalai, nesupranta, kad mums reikia viską nuosekliai paaiškinti, o tu supranti! Todėl didelis DĖKUI tau už tai! Niekada nesupratau, kad bronzatas nuo kontūravimo išvis kažkuo skiriasi :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Realiai, kuo dažniau dabar perverčiu žurnalus, tuo labiau suvokiu, kad jiems nė velnio nerūpi kažką paaiškint. Tik pareklamuot tam tikrus produktus. Va su šia palete jums stebuklai gausis. O kaip tuos stebuklus pasidaryt čia jau tipo mūsų reikalas. :D

   Ačiū tau!

   Panaikinti
 4. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai padedi daugeliui merginų, taip pat ir man! Nors daugelį dalykų žinojau, buvo smagu pasitikrinti minimalias žinias apie makiažą ir išmokti naujo. Ačiū tai Dovile! Tikrai padedi visoms pradedančiosioms ir netik!😍

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tu šaunuolėė, kad sugalvoji tokius informatyvius straipsnius ir apskritai, kad tokiom temom rašai. Mane pačią ilgai kamavo klausimas apie kontūravimą ir bronzantą, bet buvo gėda klausti:Dddd ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nesigėdykit, nėr ko. visad klauskit jei kas neaišku, pabandysiu padėt!!!

   Panaikinti
 7. Superinis straipsnis! You go, girrrl! ;)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015