Slider

KAIP IŠLAIKYTI UŽRIESTAS BLAKSTIENAS VISĄ DIENĄ?

1/05/2017

Blakstienų užrietimas daro tikrai didelį efektą. Ypač toms, kurios natūraliai turi tiesias blakstienas. Užrietus blakstienas, josios atrodo ilgesnės, atveria žvilgsnį. Juk žinote kaip gražiai atrodo žurnaluose tos dirbtinės blakstienos, kaip dailiai atrodo natūraliai riestų blakstienų savininkių akys. Todėl šis įrašas skirtas toms, kurios kaip aš - turi tiesias, rietimui lengvai nepasiduodančias blakstienas, kurias užrietus, po kelių valandų (ar net trumpiau!) jos ima ir nusileidžia. Nori išlaikyti jas užriestas visą dieną? Skaityk toliau. 😊


Visų pirma atkreipkime dėmesį į tušą, kurį naudojate. Užriečiantieji ir apimtį didinantys tušai yra per sunkūs, todėl nėra labai tinkami mums, kurių blakstienos tiesios. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl jūsų užriestos blakstienos nulinksta. Geriausiai šį darbą atliks ilginantys ir vandeniui atsparūs tušai. Išsiaiškinau, kad jų formulė kur kas lengvesnė ir blakstienoms lengviau tai išlaikyti. Tad jeigu mėgstate storas blakstienas, gali būti, kad šitas metodas jums netiks. Tačiau! Nebūtina keisti įprastinio pamėgto ir įsimylėto tušo. Visada yra išeitis, mano mielos merginos. Šiam metodui veikti padėsime ir su bet kokiu tušu, kokį turite. Kad tai įrodyčiau, kaip pavyzdinę priemonę naudosiu naująjį LOREAL VOLUME MILLION LASHES FATALE blakstienų tušą.

Šis tušas man patinka tuo, kad suteikia apimties. Net ir jei sakiau, kad šis metodas nelabai tinka toms, kurios mėgsta apimtį turinčias blakstienas, su šiuo tušu išeina pasidaryt labai labai neblogas įvaizdis. Be to, mažas ir kompaktiškas šepetėlis padeda gražiau ir patogiau pasidažyt neišsitepant vokų. Pats tas idealusis variantas! Pastaruoju metu griebiuosi tik šio. Nors tušų turiu daugiau nei man jų reikia.

Antras svarbus faktorius - blakstienų rietiklis. Svarbu, kad jis būtų metalinis, o ne koks plastmasinis, nes kad šis metodas veiktų, mūsų rietiklius reikės pakaitinti. Tačiau apie viską nuo pradžių. 

KAIP RIESTI? 

Šis metodas labai lengvas ir paprastas. Visa paslaptis - rietiklio pakaitinime ir blakstienų dažymo tušu technikoje. Pasidarote makiažą, nusipiešiate akių pervedimą (jei nieko nedarote, tiesiog iš karto einate prie blakstienų rietimo). Geriausia būtų prieš rietimą blakstienas prašukuoti specialiomis šukelėmis (jei neturite, tinka išplautas seno tušo šepetėlis, o jei neturite ir šio, šiek tiek prašukuokite ir pakelkite jas pirštais). Tai reikia daryti tam, kad visos blakstienos patektų į rietiklį ir gražiai užsiriestų. Kitas žingsnis: pakaitinkite rietiklį. Aš tai darau tiesiog pasijungusi karštą orą džiovintuve. Kuomet ryte nenoriu triukšmauti ir jungti plaukų džiovintuvo, įkaitinu plaukų tiesintuvą ir tarp plokštelių palaikau rietiklį, kol šis įkaista. Neturint nei vieno tokio panašaus prietaiso, galiu pasiūlyt rietiklį sušildyti savo kūnu. Tačiau ar efektas bus toks pat veiksmingas - abejoju. Tad geriausia alternatyva susikurti tikrą ugnį. 😀 Pasinaudokit žiebtuvėlio šiluma. Jį juk daug lengviau gauti nei plaukų džiovintuvą ar tiesintuvą. Tik nelaikykit ugnyje, laikykit virš. Nedeginkit, o tik pakaitinkit. Atsargiai, ugnis tai ne žaidimas. Nors, juk jūs ne aštuonmetės, viską suprantat. Pakaitinusios nepulkit dėti prie akies ir riesti. Nežinot kiek įkaito, todėl šiek tiek palaukit ir tada atsargiai patikrinkit pirštukais. Jei nedegina, pridėkit prie vidinės rankos pusės. Jei kenčia, jau galit dėti prie akies. Šitaip nenusideginsit odos aplink akis ir pačios blakstienos nepatirs streso. Lengva šiluma tik padės jas formuoti. Juk blakstienos tai plaukai. O šiluma juos padeda formuoti. Viskas labai logiška. Su šiltu rietikliu užriestos blakstienos automatiškai išlaikys savo formą ilgiau.


KAIP DAŽYTI?

Blakstienų dažymo procesas taip pat yra labai svarbus. Kad visko nesugadintumėte, jokiu būdų nedažykite blakstienų nuo šaknų iki galiukų. Šį metodą galite pamiršti. Padengus didžiausią tušo kiekį prie šaknų (logiška, nes vos tik ištraukiame šepetėlį iš buteliuko, dedame prie šaknų), blakstienos tą pačią akimirką jūsų akyse ims ir nulinks. Didelis kiekis tušo jas paprasčiausiai nusvers. Todėl labai svarbu, kad blakstienas imtumėt dažyti nuo pat jų galiukų. Taip. Dėkite šepetėli prie galiukų ir padažykite pirmiausia juos. Tada pamažu slinkite žemyn ir formuokite norimą blakstienų ilgį ir atsiskyrimą viena nuo kitos. Ties šaknimis perbraukite tik tiek, kad jos nusidažytų ir nesiskirtų spalva. Jei turit natūraliai labai juodas blakstienas arba jos dažytos cheminiu būdu ir nuo padažytų tušu mažai skiriasi, šaknų visai galite neliesti. Šiukštu nebraukite blakstienų per visą jų ilgį. Dirbkite laipteliais vis keliaudamos žemyn. Svarbiausia neskubėti ir visko nesugadinti neatsargiu rankos mostu. Taip, šis pasidažymas gali užtrukti dvigubai ilgiau nei jūs paprastai užtrunkate perbraukdamos blakstienas tušu, tačiau rezultatas tikrai to vertas. 

DAR ŠIS TAS... 

Saugokit akis nuo drėgmės. Jeigu lauke lyja ar sninga, blakstienos iš karto nukris. Neapsiverkit, o ašarojančias akis iš karto stabdykit, nes visas grožis bus sugadintas. Neaplikuokit kelių sluoksnių tušo. Jeigu jau padažėt, kelio atgal nebėra. Kaip gavosi taip. Arba valykit ir pradėkit iš naujo, arba tenkinkitės turimu rezultatu. Kuo mažiau taisysit, tuo bus geriau. Ką čia dar pridurti... A. Jeigu netyčia gavosi taip, kad blakstienos vis dėl to pasileido, palaukit, kol pilnai sudžius tušas. Tada dar šiek tiek prašukuokit blakstienas spec. šukelėmis (arba kitomis minėtomis alternatyvomis) ir rieskit dar kartelį. Švelniai, jau nebešildytu rietikliu. Nebūkit labai agresyvios, parieskit kuo įmanoma lengviau ir paspaudinėkit rietiklį. Atleiskit taip pat lėtai, nes blakstienos gali prilipti prie rietiklio. Tad tai darykit atsargiai ir švelniai. Taip išgelbėsit darbą. Tik patariu to nedaryti atvirkščiai. Ta prasme pirma dažyti, o vėliau riesti negalima. Tai bus didelis stresas blakstienoms. Jos nebus tai kad riečiamos, o labiau laužiamos, todėl kam taip jas skriausti? Geriau viską taip, kaip priklauso ir tuo pačiu džiaugtis gražiomis bei sveikomis blakstienomis. Vakare nusivalę makiažą blakstienas palepinkite kosmetiniu ricinos aliejumi. Jo galite rasti kiekvienoje vaistinėje. Kainuoja, berods iki 3 eurų. Ricinos aliejus pamaitins blakstienas, padės joms atsigauti ir stiprins, todėl jos ne tik byrės, bet ir augs stipresnės, ilgesnės, gražesnės.  

TAIGI VISKAS TAS PATS, TIK TRUMPAI:

 • Prieš riečiant blakstienas, pakaitinkite savo blakstienų rietiklį
 • Dažyti blakstienų tušu blakstienas reikia pradėti nuogaliukų ir pamažu eiti žemyn. 
 • Stenkitės visiškai neliesti blakstienų šaknų, o jei to reikia, padažykite jas kuo minimaliau
 • Neaplikuokite kelių sluoksnių tušo. Nesistenkite daug taisyti. 
 • Saugokite akis nuo drėgmės (lietus, sniegas ir pan.)


Labai tikiuosi, jog šis įrašas Jums buvo naudingas. Pasidalinau, atrodo, tikrai labai paprastais patarimais, tačiau jie visiškai pakeitė mano blakstienų dažymo įpročius į gerą pusę. Mano makiažai dabar visai kitaip atrodo, mano akys dabar visai kitaip atrodo - geriau. Tad jeigu tik norite susikurti kažką panašaus - pirmyn, pabandykite. Su kiekvienu bandymu taps tik lengviau ir lengviau. 👌

13 komentarų:

 1. Labai pravers!!! Šiaip nieko nedarau su akimis, nes esu siaubinga tinginė. Ir bijau dažyti akis, nes vieną sykį tušas pateko į akis. Patirtis nekokia.
  Tau gražiai gaunasi, be ar tik man taip atrodo, kad reikėtų dar pašukuoti blakstienas?
  Dabar labai reikia tavo patarimo:
  Mano blakstienos kaštoninės spalvos, akys melsvos/žalsvos/gelsvos. Nežinau ar dažyti juodai, ar ieškoti rudo tušo. Šiaip kiek žinau, jo sunku rasti. Beje tavo makiažas Instagrame labai gražus :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, man patinka tokios susivėlę, bet jo, galima pašukuot :))

   Nežinau, o kokia tavo plaukų spalva? Oda šilto ar šalto tono?
   Rudą gali rasti MAX FACTOR firmos. Tokia pakuotė: http://maxfactor-international.com/make-up-products/eyes/mascara/2000-calorie-curl-addict

   Yra DROGE. :)

   Panaikinti
  2. Be to ačiū labai!!! Kaip jį pasidaryti rašysiu įrašą galbūt. :P

   Panaikinti
  3. Oda labai labai balta, o plaukai šilto kaštoninio atspalvio.

   Panaikinti
  4. Tada jo, rudas tušas tikrai tau būtų idealu. Pabandyk rasti!

   Panaikinti
 2. Labai tau ačiū! Mano blakstienos tikrai ilgos, tačiau gana tiesios. Dar sunku sukurti norimą įvaizdį. Kad reikia pakaitinti rietiklį žinojau, bet niekad nebūčiau pagalvojusi blakstienųdažyti nuo pat galiukų. Patarimai tikrai pravers ir padės, ačiū!
  Beje labai gražios tavo akys ir antakiai. Nu čia žiauriai osum atrodo 😍😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pasidažiau kažkaip kreivai antakius šiandie, bet EI KAM NEBŪNA TOKIŲ DIENŲ :D

   Ačiū tau labai!

   Panaikinti
 3. Labaaaiii informatyviaaiii😍😍😍😍😍😍 ta prasme man rods, čia tavo geriausias įrašas ever (nu aišku logiška, gi kuo toliau, tuo geriau😃)!!! Šaunuolė! Mano blakstienos atrodytų tobulos - riestos ir labai labai juodos, bei tankios, bet ach... kad jų beveik nesimato :( labai trumpos, tai net rietiklis neapima jų, per trumpos jam, net nepasiekia rietiklio priglaudus😃.
  TOBULAS ĮRAŠAS, TOBULI ANTAKIAI, TOBULAS PRAVEDIMASS!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 4. wooow! šitas tai man padėjo, ypač ta dalis apie tušų formulę. žiauriai geras įrašas! beje, ir blakstienos ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nu tavo antakiai ir blakstienos yra tokieeeee goaals! Ir šiaip tau labai pasisekė, kad turi tankias ir ilgas bakstienas, nes mano tai tiesios ir trumpos, tačiau vis tiek bandysiu pasinaudot tavo patarimais, ačiū labai už naudingą straipsnį!<3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. net ir trumputes turėtų veikti šis metodas. būtinai išbandyki!
   Ačiū tau!!

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015