Slider

FITOKOSMETIK DANTIS BALINANTYS MILTELIAI | ELEVITA.LT

1/31/2017

Nuostabios ir baltos šypsenėlės norime visos, tačiau dažnas atvejis, kad tokios palaikyti nepavyksta ir ypač tada, kai niekaip negalime atsisakyti tokių mėgstamų dalykų kaip kava, juodoji arbata, vynas... Todėl reikia kažkokios pagalbos dantukams nušveisti. Viena iš tokių pagalbų - Fitokosmetik balinantys dantų milteliai.
Graži šypsena - tobuliausias aksesuaras
Šie milteliai į mano rankas pateko iš ELEVITA.LT elektroninės parduotuvės. Pamačiau, kad nemažas kiekis, pamačiau, kad nedaug kainuoja ir galvoju: kodėl būtinai tik brangios priemonės turi pasiteisinti? Gal ir tokios gali padaryt kažkokį efektą? Ir aš nebūčiau savimi, jeigu to neišmėginčiau. 


Gamintojo žodis: Fitokosmetik dantų milteliai - efektyvi priemonė dantų apnašų šalinimui, gerai valo ir gaivina burnos ertmę. Dantis rekomenduojama valyti ryte ir vakare po valgio.
Naudojimas: užberti dantų miltelių ant drėgno dantų šepetėlio. Išsivalyti dantis. Išskalauti burnos ertmę vandeniu.
Sudėtis: calcium carbonate, sodium saccharin, Mentha Piperita ether oil, Lemon oils ether oil.
Talpa - 75 g.
Gamintojas - Fitokosmetik.

Sudėtyje yra mums visiems pažįstamos sodos ir citrinos. Kodėl pažįstamos? Nes yra receptų, kur soda nugesinama citrinos sultimis ir valomi dantukai. Tačiau šitoks būdas labai kenkia mūsų dantų emaliui, tad ar verta nugraužt sluoksnį po sluoksnio? Šituose milteliuose naudojami kitokie sodos ir citrinos pavidalai, kurie nėra žalingi. Būtent todėl šiuos miltelius galima naudoti ryte ir vakare kiekvieną dieną. 


Miltelius labai patogu naudoti, nes tereikia sušlapinti dantų šepetėlį, įmerkti jį į miltelius ir tada valytis dantis. Patinka, kad milteliai skirti ne tik balinimui, bet pašalina ir visą rūgštį iš burnos, kurios jausmo aš nekenčiu tiesiog. Tad jeigu galvojat, jog reikia kartu su šituo dalyku naudoti dar ir dantų pastą, tai nuraminu - nereikia. Man tik labai nepatinka pakuotė. Geriau ji būtų bent atsukama, nes dabar uždengiama ir labai sunkiai tas plastmasinis dangtelis atsikelia, tad rytais nemenkai laiko sugaištu, kol atsidarau ir dar su skaudančiais pirštais palieku. 😀


Miltelius naudojame visa šeima kartu be išimties. Ypač jie patinka mano mažiesiems broliui ir sesutei, nes kuo neįprasčiau, tuo geriau. Todėl tai tik dar vienas motyvatorius eiti ir išsivalyti dantukus, kuomet taip nesinori. 

.... o tai kaip efektas?? 

Šio klausimo atsakymą, manau, jau nuspėjate - stebuklų nėra. Holivudinės baltos šypsenos tikrai neturėsit, jeigu jums iki jos toli. Milteliai bendrai padeda palaikyti dantų spalvą nepakitusią. Nebent, po ilgų ilgų naudojimų, dantukai ir pabaltėtų keliais atspalviais, bet ne daugiau. Bet... juk kai kažkas stabdo yra daug geriau, nei nieko, ar ne? 

Jeigu norite šių miltelių, spauskite štai čia
Ir šiaip elevita.lt gera parduotuvė, jos dėka radau labai nerealų produktą apie kurį taip pat parašysiu netolimoje ateityje. 😋

KĄ JŪS NAUDOJAT SAVO DANTIMS PRIŽIŪRĖTI? 💙

4 komentarai:

 1. .mIšbandyti naujus dalykus visada smagu, bet manau toks pat rezultatas - kasdien teisingai valant dantų šepetėliu.Aš savo dantų priežiūrai nenaudoju jokių įdomių miltelių ar skysčių. Tiesiog kiekviena vakarą krupščiai dantis išsivalau vieno danties šepetėliu(tai šepetėlis skirtas valyti kiekvienam dančiui). Ryte dantis išvalau paprastu šepeteliu ir praskalauju burnos skalavimo skysčiu. Vieno žodžiu - nieko ypatingo😂😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, tu teisi, kartais tereikia tik teisingai ir kruopščiai prižiūrėti, bet kai apsileidi... tenka imtis visokių įdomių miltelių ir skysčių. :D

   Panaikinti
 2. Aš dantis kartais pabalinu su žaliuoju baziliku :P, taip, jis dantis balina, bet jį naudoti galima vos kelis kartus per savaitę - kodėl? Neklausk, nežinau :D. Tieisog jį reikia susitrinti, užsidėti ant dantų šepetėlio ir valytis :P. O šiaip nieko ypatingo nenaudoju, nors jau ketinu apsilankyti parduotuvėje ir įsigyti ecodenta juodąją pastą su anglimi :), nes labai labai vilioja, o vėliau aišku aprašyti, nes gi visi ją labai giria :D. Šaip daugelis sako, kad ecodenta produktai net geresni už kai kuriuos pasaulinius brandus, tad aš džiaugiuosi, kad tokios firmos garsina Lietuvą :DD.
  Miltelius išbandyti tikrai noriu ir manau, kad greitai ir jie pas mane atsidurs!
  Labai labai straipsnis patiko! Greitai susivalgė ir labai malonios nuotraukos akiai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš apie ecodenta juodą pastą girdėjau nuomonių 50/50, vienom patiko, kitom ne, vienos pastebėjo efektą, kitos nieko. Manau, kad gal čia nuo dantų struktūros priklauso, tai lnikiu, kad tau patiktų ;)

   Ačiū beje ;)))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015