Slider

FAKTAI, KURIŲ NEŽINOJOTE APIE BLAKSTIENŲ TUŠĄ

1/25/2017

Blakstienų tušas, ko gero, yra makiažo produktas, nuo kurio prasideda viskas. Manau, kad ir tu, ir tavo draugės pirmiausia ėmė dažyti blakstienas tušu, o tik vėliau pamėgino ir visas kitas kosmetikos priemones. Galbūt tu iki dabar apsieini tik su blakstienų tušu ir tiek tau tereikia iki pilnos laimės. Tačiau ar žinai visus dalykus apie šią kosmetikos priemonę? 😊 Pasitikrink! Pateikiu pačius įdomiausius bei naudingiausius ir tokius, kuriuos tiesiog būtina žinoti. 

Tikriausiai jau žinai, kad tušų yra visokių rūšių: paprasti ir atsparūs vandeniui, ilginantys, riečiantys, suteikiantys apimties, baltasis tušas (praimeris). Taip pat jie skirstomi ir pagal šepetėlių rūšį. Ar atpažįstate juos? 

Išskyriau, žinoma, tik pačius paprasčiausius, nes šiai dienai jų yra visokių formų. Kiekviena firma labai originali ir vis sugalvoja kažką naujo kur, atrodo, jau nieko naujo nebeįmanoma išrasti. Ilginantis šepetėlis dažniausiai padarytas iš silikono, gumos ir/ar plastiko. Skirtas padažyti blakstienas taip, kad jos atrodytų ilgesnės. Asmeniškai patariu būtent tokį šepetėlį naudoti apatinėms blakstienoms pasidažyti, nes labai patogu ir išgausite geriausią efektą. Atskiriantis blakstienas šepetėlis gali turėti nailono šerelius arba būti taip pat iš gumos. Sukurtas tam, kad apčiuoptų visas blakstienas ir jas kuo geriau atskirtų vieną nuo kitos. Asmeniškai patariu: geriausias pasirinkimas toms, kuri blakstienos labai tankios ir nuo kitų tušų sulimpa. Suteikiantis apimties šepetėlis turi tradicinius šerelius, sukuria apimties įspūdį, duoda blakstienoms papildomo svorio ir storio. Užriečiantis šepetėlis būna storas, išlenktas. Sukuria riestų blakstienų efektą. Nors man, asmeniškai, tai neveikia, nes blakstienos storos ir tiesios, joks toks ar panašus šepetėlis neveikia. 


Štai mano rankose yra vienas naujausių tušų Lietuvoje - MAX FACTOR 2000 CALORIE CURL ADDICT. Čia, kiek žinau, patobulintas variantas. Pirmtako nemėginau, tačiau šis tušas man patiko. Kadangi pirmiausia jus išmokiau apie šepetėlius, pažiūrėjusios į šį jau žinote, kad šis tušas - riečiantis. Lengva tekstūra, didelis, tačiau stebėtinai patogus šepetėlis. Kad jau šiandien prakalbom apie tušus, nusprendžiau apie jį pakalbėti, nes faktas - dažna mergina dar neturi to vienintelio ir nepakeičiamo tušo, tad, sakau, galbūt šis jums patiks? Pamėginkit. Rasite parduotuvėse DROGAS. Jo kaina yra apie 13€, tačiau jis yra vertas savo kainos. Žinau iš patirties, kad riečiantys tušai link byrėti. Ir labai. Šis taip pat sausokas, tačiau man per dieną nukrito vienas kitas mažas gabalėlis tušo. Nėra taip, kad patirčiau didelį diskomfortą ir vaikščiočiau juodais paakiais. Šiukšlytes pašalinu vienu piršto judesiu. 

 • Tęsiant įdomius ir reikalingus faktus apie blakstienų tušus, tai vėl pasikartosiu, kad kaip ir akių pervedimą, taip ir blakstienų tušą sugalvojo ir naudojo senovės egiptiečiai. Taip pat dėl grožio sumetimų ir dėl to, kad apsaugotų akis nuo saulės. Jis buvo gaminamas iš: kohl (šlifuotas stibnis), krokodilų mėšlo, vandens ir medaus. Taip. Būtent. 
 • Kaip ir visą makiažą, blakstienų tušą taip pat reikia nuvalyti, kuomet eini miegoti. Jei nori tvirtų, gražių ir ilgų blakstienų, nepalik blakstienų tušo per naktį. Jis gali jas pažeisti. Sudžiuvęs tušas išdžiovina ir blakstienas, todėl miegodama ir vartydamasi lovoje tu jas gali nulaužyti ir kitaip pažeisti. 
 • Kaip ir kiti makiažo produktai, blakstienų tušas turi galiojimo laiką. Tai dažniausiai būna 3-6 mėnesiai. Jeigu nepameni, kada atidarei tušą, ar jis dar galioja, gali sužinoti jį pauosčiusi. Jei užuodi aitrų it acto kvapą, metas su produktu atsisveikinti. 


Vienas iš svarbesnių dalykų, kurį merginos dažniausiai ignoruoja - na, nesidalinkit savo blakstienų tušu su draugėmis. Net jei ir tai jūsų geriausia draugė, net jeigu tai pats naujausias tušas ir jums knieti jį išmėginti. Galimybė sukelti savo akims alergiją - didžiulė. O ką jau ką, bet akis tai reikia labai labai saugot, todėl rizikuoti nepatariu. Kaip ir nepatariu naudotis testeriais parduotuvėse, nes ten tai ohoho kiek draugių jau pasinaudojo. 

Beje, jeigu norite, kad jūsų blakstienų tušas neuždžiūtų taip greit ir būtų naudojamas maksimaliai visą rekomenduojamą terminą, o ne per pusę trumpiau, jokiu būdu, imdamos produktą nepumpuokite. Galiu galvą guldyti, jog darote šitaip: 


Klaida yra tame, kad šitaip jūs į blakstienų tušo tubelę pripumpuojate papildomą deguonies kiekį, kuris ima ir išdžioviną blakstienų tušą, jo formulė pasikeičia ir jis nebetinkamas naudoti. Vienas kartas nieko, tačiau darant tai kiekvieną kartą dažantis tikrai sutrumpina jūsų blakstienų tušo "gyvenimo laiką". Teisingas būdas: 


Sukamaisiais judesiais judinkite šepetėlį ir traukite viršun. Taip ne tik kad paimsite reikiamą kiekį produkto, bet ir neprileisite tiek deguonies į tušo buteliuką, ko pasekoje galėsite ilgiau mėgautis mėgstamu tušu. Ypač tada, kai už jį sumokate nemenkus pinigus. 😊

 • Dar šiek tiek istorijos. Modernųjį tušą, kurį naudojame šiandien, pirmasis išrado prancūzas Eugene Rimmel. Tai atsitiko 1830-taisiais. Jo brandas "Rimmel" taip sulipo ir susitapatino su tušu, kad žodis "Rimmel" kai kuriose šalyse (įskaitant Prancūziją ir Portugaliją) verčiamas į "blakstienų tušas". 
 • Įdomus faktas: blakstienų tušo gamyboje yra naudojamas gyvsidabris. Taip, šis nuodingas metalas leidžiamas naudoti gaminant tušus, nes nėra jokio kito pakaitalo. O tuo tarpu visuose kituose kosmetikos produktuose šio ingrediento nerasite, nes jis yra griežtai draudžiamas. Nesijaudinkite, blakstienų tuše jo yra tiek mažai, kad jis jums negali pakenkti. 
 • Vidutiniškai viena moteris per visą savo gyvenimą išleidžia net 4 tūkst. $ vien ant blakstienų tušo! 


Vaikinai iš to juokiasi ir nesupranta, o mes irgi kartais susimąstome, kodėl dažydamosi blakstienas tušu, tai darome išsižioję. O darome tai intuityviai, nes išsižiojus automatiškai sumažėja tikimybė prisimerkti. Mirksėjimas dažymo procesu nėra pats maloniausias dalykas ne tik dėl sugadinto makiažo, bet ir rizikos nemenkai susižaloti akis. 

 • "Revlon" - pirmasis brandas, ėmęs pardavinėti tušą klasikinėje, mums jau įprastoje tubelėje su šepetėliu. Ši firma taip pat pristatė pirmuosius spalvotus blakstienų tušus. 

Na štai, ko gero, surinkau įdomiausius ir pačius reikalingiausius dalykus apie blakstienų tušą. Tikiuosi, kad jums, kaip ir man, buvo smagu skaityti ir sužinoti ką nors naujo! 

NUO KADA PRADĖJOTE NAUDOTI BLAKSTIENŲ TUŠĄ? GAL PAMENAT PIRMĄJĮ? KOKĮ NAUDOJATE ŠIUO METU? 😉

10 komentarų:

 1. Labai įdomus, išsamus ir informatyvus! Buvo tikrai įdomu skaityti. Tobulėji su kiekvienu straipsniu 😍😍 nežinau ka laikyti dažymu. Kasdien dažyti dar net nepradėjau, o pirmieji, patys pirmieji, kai pasidažai per ypatingą šventę, ko gero buvo 4 klasėj, čia dėl to ness aplink mane visada buvo vyresnės draugės 😂😄😄 o kada buvo tavo pirmasis kartas? Dabar naudoju per Kalėdas gautą Mary Kay kosmetikos linijos tušą😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AČIŪ!!!

   Aš berods 5-6 klasėj ėmiau blakstienas maliavotis su mamos Oriflame tušu. :D

   Panaikinti
 2. įdomus ir informatyvus straipsnis, lengvai susiskaitė ir labai patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vis dar naudoju savo pirmąjį tušą iš maXfactor - false lash effect �� Jį turiu tikrai ilgiau nei 6 mėnesius, bet ach.... kaip jį išmest, kai gavusi beveik nenaudojau, o normaliai naudoti pradėjau gal tik prieš mėnesį?�� Beveik nepanaudotas jis... tai kiek žinau nors neilgam laikui, bet nors kažkiek tušo galiojimą galima pratęsti palaikius jo tūtelę karštam vandenį - jis vėl suskystėja (nors ne, tai labiau ne galiojimo pratęsimas, o tiesiog "atitirpdymasl ����). Jo šepetėlis yra atskiriantis, bet aš taip nepasakyčiau��, neatskiria man jis (nors ai gali būti todėl, nes jis jau pasmane beveik metus ��).
  Šiaip įrašas patiko labai! ❤ tikrai tiek daug nežinojau! Labai smagu, kad paprastai ir aiškiai tokioms kaip aš paaiškini!!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nebenaudok pupa, nesvarbu, kad beveik nenaudojai, jei jau prasukei ir padėjai - viskas. pasitaupyk ant naujo ;)

   ačiū!! ❤
   tai žinoma, juk jums rašau, o ne sau, stengiuosi kuo aiškiau, nes kam tada dirbt, jei perskaičiusios vistiek turėsit milijoną klausimų :D

   Panaikinti
 4. Ačiū, žiauriai jėga info dėl tų šepetėlių! Bėda, kad noriu kad atskirtų ir suteiktų apimties, tai nebežinau kurį ir besirinkt :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo čia šiokia tokia bėda, bet yra tušų su dviem galais, tai aš patariu asmeniškai borjouis twist up the volume tušą
   pasisuka ir pasidaro atksiriantis
   tada pasuki dar kartą ir turi apimtį suteikiantį :D

   Panaikinti
 5. Gerulis šitas straipsnis! Daug negirdėtų dalykų sužinojau, šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015