Slider

ZAFUL NORAI. PAPUOŠALAI PO 1 CENTĄ?

12/13/2016

Labas, merginos! Kaip gyvenat, kaip antradienis? Mano pačios diena šiandien tokia ilga, taip lėtai eina. Vis atrodo užsiimu kažkuo, tačiau laikas juda labai lėtai. Būtent todėl pamaniau, kad pasinaudosiu šiandien man lėtai slenkančiu laiku ir ateisiu čia su jumis paplepėti. O apie ką gi? Apie tai, ko norėčiau iš ZAFUL parduotuvės. Radau tikrai nemažai gražių dalykų! 

Pirmiausia gi nulėkiau į megztukų skyrių, nes juk žiema, o žiema reiškia, kad laikas demonstruoti savo turimų megztukų kolekciją ir ją, žinoma, pildyti naujais megztukais. 
BORDO SPALVOS MEGZTUKAS
Šis bordo spalvos megztukas patraukė akį savo paprastumu ir trumpu kirpimu. Mintyse turiu vieną drabužių derinį, kurį norėčiau sukurti ir jam reikia būtent tokio kirpimo viršaus. Labai laiminga esu, kad radau šitokį idealų variantą už tokią juokingą kainą. Jau įdėjau į krepšelį, tikiuosi, kad ateis toks, koks vaizduojamas nuotraukoje. Be to, patiko ir šis megztinis. Ar jūs esat tokį matę? Nes aš, asmeniškai, pirmą sykį tokio tipo megztinį matau. Žiauriai gerai atrodo! 

Kaip gi aš be dar vienos naujos suknelės? Nagi niekaip. Gal pasikartosiu, tačiau suknelės yra geras dalykas, nes ją apsirengi, pasimauni pėdkelnes, batus, vieną kitą aksesuarą ir gali lėkt, nesukdama galvos, nes atrodai puikiai. 
MEGZTA SUKNELĖ
Ir peržiūrėjusi sukneles, mano žvilgsnis užsikabino už šiosios. Minimalistinė suknelė, yra nemažas gražių spalvų pasirinkimas, kaina nedidelė. Vienintelis minusas, kad parduodama vieno dydžio. Taigi jeigu imsiu ją, tai imsiu, nes nežinau ar bus pakankamai ilga, bet jei ką, sunešiosiu su timpomis ar džinsais kaip ilgą megztinį-tuniką. Nes be galo patinka kaklo detalė. Dar patiko ir ši suknelė, tik spalva nelabai, todėl didelis praradimas. Žiauriai geras diržas, nemanai? Toks kitoks, unikalus. Jei sakyčiaus, tai vien dėl diržo. 😃

Pašniukštinėjusi aksesuarų skyrelį, taip pat pastebėjau keletą fainų dalykų. Šitas skyrius yra mano mėgstamiausias žiūrinėti, nes visad pagalvoju kur ir kaip priderinčiau vieną ar kitą dalykėlį. 
MOVAI KOJOMS
Labai patinka pirmoji spalva ir bordo, kurią galite pamatyti spūstelėję čia. Super dalykas ne tik kojoms šildyti, bet ir pagyvinti vieną ar kitą derinį, suteikti jam žiemiškos nuotaikos. Neimčiau tik juodų ir jums nepatariu, nes atrodo vulgariai (mano nuomone). Na ir dar iš aksesuarų labai norėčiau štai tokio daikto. Jau baigiu pasiduot tai madai, kuomet iš po megztuko ar palaidinės kyšo tos juostelės, viena per kitą persipynusios. Primena braletes, tačiau tai ne braletė, tik tie perėjimai. Įsigijus megztuką su gilesne iškirpte...mmm, tobula! 

Tai kol kas turiu tik tiek norų. Netrukus darysiu užsakymą, o jums dar noriu parodyt, kad yra nemažai išpardavimo prekių-papuošalų po 1 centą. Jeigu matot ką nors sau patinkančio - griebkit negalvokit. 😍

SPAUSK ČIA JEI NORI PAMATYTI VISUS PASIRINKIMUS

Dėl siuntimosi iš  ZAFUL: siuntimas nemokamas užsakymams virš 30$, jei tokios sumos nesurenkate, siuntimas kainuoja 6.99$. Keliauja 10-25 dienas. 

AR MĖGSTATE PAPUOŠALUS? KOKIUS LABIAUSIAI (APYRANKES, ŽIEDUS, PAKABUČIUS, GRANDINĖLES...)? ✌

4 komentarai:

 1. Taip greitai atsiunčia?😍 Ir laabai pirgus siuntimas!!! Užsisakyčiau, jei būtų tokia galimybė 😞. Aš mėgstu papuošalus, bet jei turi būti subtilūs 😄, tai jau esu iš shein daug nusižiūrėjusi ir jeigu darysiu užsakymą, būtinai pasiimsiu! Šiaip labiausiai mėgstu žiedus (bet man jo reikia vieno :D, ir dabar vasaą nusipirkau tai iki šiol nešioju nenusiimdama, nes maudantis :D) ir chokerius 😍😍 nu nerealūs jie man prie kokio oversize megztuko😍😍😍
  Iš tavo pasirinkimų mane sužavėjo labiausiai tos suknelės - tokios kokias visur sunešiosi😁, net šiandien žiūrėjo sugarbonestv vlogmą ir ji apsirengė panašią juodą, tai taipp užsimaniau!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš irgi žiauuriai norėčiau to bordo megztuko! Labai mielutis. O tų kojinių be pėdų norėčiau būtent juodų, nežinau, man tokios gražiausios:DD Va vienas, man gražus, variantas:
  https://www.google.lt/search?q=black+knee+socks+outfit&safe=active&espv=2&biw=1600&bih=770&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi8r5eO8vPQAhXJDCwKHeiNAEYQ_AUIBigB#safe=active&tbm=isch&q=black+socks+outfit+tumblr&imgrc=jHe5CVRkAHBgaM%3A

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na nežinau, šitas dar toks nieko: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b4/7e/55/b47e553b01d0fc00cd02e9fddd0a288e.jpg

   Bet šiaip vengiu juodų kojinių, norėčiau kitokių spalvų pabandyt, smagiai ir jaukiai bei mielai atrodo. :)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015