Slider

MANO PLAUKŲ PRIEŽIŪROS RUTINA SU INHAIR.LT

12/04/2016

Sveikos, panelės! Kaip savaitgalis? Aš visą diena triūsiau namuose. Pradėjau nuo vadovėlių stalčių ir baigiau kosmetinio stalelio tvarkymu. Ir žinot, radau daug gerų dalykų, kurie buvo nukišti ir seniai seniai pamiršti. 😄 Tada pamaniau, kad laikas būtų susitvarkyti ir antrus savo namus - tinklaraštį. Šį kartą norėjau atrodyti rimčiau, profesionaliau, taip, kad man pačiai grįžtų motyvacija rašyti ir kurti. Manau, kad man pavyko, kadangi pasikroviau daug geros nuotaikos ir noro rašyti rašyti rašyti. Taigi ta proga, kad grįžo ūpas, šiandien noriu parašyti apie savo plaukų priežiūros rutiną, kurią seniai rašyt galėjau, bet vis atidėliojau. 

O straipsnį pradėsiu nuo to, kad visus naudojamus produktus aš turiu iš parduotuvės INHAIR. Nežinau, ar jums teko jau apie tokią kažką girdėti, o gal net jau kažką esate įsigijusios, todėl trumpai supažindinsiu. Jeigu reikėtų apibūdinti labai trumpai, tai INHAIR - parduotuvė, padėsianti puoselėti jūsų plaukus. Joje yra pardavinėjamos profesionalios priemonės plaukams, kurios yra prieinamos ir mėgėjams bei paprastoms klientėms - mums. Parduotuvės yra Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Man neteko apsilankyt fizinėj parduotuvėj, tačiau prekių galima įsigyti ir internetu, kas yra super patogu. Bet, apsilankydamos parduotuvėje, jūs turite galimybę išsitirti savo odos ir plaukų būklę diagnostine kamera nemokamai. Su šiuo prietaisu jums bus nemokamai ištirta plaukų būklė ir bus patarta, kokius produktus verta įsigyti, kad ją pagerinti. Skamba neaiškiai? Plačiau apie šį tyrimą galite rasti štai čia. Aš per daug nenoriu sakyti, nes pati to nesu išmėginusi, neturėjau galimybės bet labai norėčiau! 
drėkinantis šampūnas / drėkinantis kondicionierius  / arganų aliejus / šukos
Tačiau man produktai buvo taip pat parinkti atsakingai. Labai trumpai apibūdinau savo plaukų būklę (šviesinti daug kartų, išsausėję kaip Egipto žemė, kas dieną plaunami, besiveliantys ir praradę žvilgesį) ir gavau produktus, kuriuos ir šiandien sėkmingai naudoju išsišiepusi nuo ausies iki ausies. Kodėl? Man labai sunku pačiai pasirinkti, kokias plaukų priežiūros priemones naudoti. Jų tokia gausybė, kad nesinori išleisti pinigų į balą, o gal ir netyčia dar labiau pabloginti visą situaciją naudojant ne tai, ką reikėtų. O kad dabar aš naudoju tai, ko mano laukams labiausiai reikia, tikrai tvirtai žinau. 

Visą mano plaukų priežiūros rutiną šiandien sudaro keturi dalykai: šampūnas, kondicionierius, aliejukas ir plaukų šepetys (pastarąjį taip pat reikia rinktis atsakingai).


Tiek šampūnas, tiek kondicionierius kvepia nerealiai skaniai. Nemoku apibūdinti kvapo, nes jis toks ir nėra apibūdinamas, kasdien tokio mūsų nosys nesutinka. Bet juk ne kvapas svarbiausia, ar ne? Be abejo. Man labai patiko ir pakuotė. Patogi, mėlyna. Na, gerai, gerai. Erzinu. 😁 Šampūnas iš mano anksčiau naudotų išsiskyrė tuo, kad palaiko plaukus švarius ilgesnį laiką, nei kad paprastai. Turiu tokią problemą, kad pripratinau savo šiaudus plauti kasdien ir jie ne tik kad dar labiau sausėja dėl šios priežasties, bet dar ir riebaluojasi kasdien po milisekundę greičiau. Žinoma, savaitgaliais kaip įmanoma dažniau palieku galvą neplautą ir leidžiu odai pamaitinti plaukus, bet darbo dienomis, kada lankau mokyklą tai yra ne-į-ma-no-ma! Vakare atsigulu su dar pakenčiamu vaizdu, o ryte atsikėlus nieku nesinori lįsti iš namų, kada plaukai susiriebalavę ir prilipę prie skalpo kaip lapas prie užpakalio. Rimtai. Todėl duodu didelį pliusą šiam šampūnui, kad galiu išvaikščiot net 2 dienas neplovusi galvos. Ir tai, jis man padėjo ne po pirmo ir ne po antro karto. Vyko procesas, sunkus ir ilgas, kol galop man padidino galvos neplovimo laiko limitą. Bet buteliui einant į pabaigą jaučiu, kad ir prie to įprasiu, ir visas džiaugsmas greit baigsis. Ne veltui yra rekomenduojama šampūnus pakaitaliot, neapsistot pusę amžiaus ties vienu, kad ir kaip jis patinka ir atrodo, yra nepakeičiamas. Jis yra pakeičiamas ir turi toks būti.


Kondicionierius atrodo lygiai taip pat, kaip šampūnas tiek pakuotės prasme, tiek pačio produkto konsistencija, spalva ir kt. Tik tiek, kad kondicionieriaus etiketė yra juoda. Tai ir padeda atskirt jį nuo šampūno. Tiesa, aš vistiek visada prieš naudodama dar perskaitau ką pasiėmiau, nes ne kartas buvo, kada prisidirbdavau ir galvą su balzamu ar kondicionierium išsiplaudavau.😄 O kondicionierius man labai patinka. Taip, kaip ir visi kiti jis sušvelnina plauką, padaro jį lengvesniu, puresniu. Dar prisideda prie lengvesnio iššūkavimo. Prieš jį naudojant, nenaudojau kondicionieriaus jokio. Tiesiog neturėjau, o tas, kurį turėjau, man labai nepatiko dėl labai didelio cheminio kvapo, kuris priminė plaukų dažų su amoniaku kvapą. Bijojau ir naudot, o realiai, panaudojus kartą, du, nieko man nepagelbėjo. Taigi šūkavimasis būdavo man bausmė. Dienų dienas galėdavau nesišukuot ir vaikščiot susuktu kuodu ant pakaušio. Bet dabar jau ne, dabar visai lengvai aš plaukus šukuoju ir šukuoju daug daugiau, nei kad reikia.

Išplovusi galvą ir gerai nusausinusi plaukus rankšluosčiu, dar drėgnus juos suvilgau arganų aliejumi. Mažas buteliukas, tačiau jo ir reikia nedaug. Monetos dydžio žirniuką įpumpuoju į delną ir pereinu pirmiausia per plaukų galiukus, o vėliau, kuomet ant delnų lieka mažiau produkto, pabaigiau išskirstyti per visą ilgį. Plaukai mano akivaizdoje tampa lankstesni ir malonesni liesti. Dar lengviau išsišukuoja ir visas šukavimo procesas nebesukelia skausmo ir pešimo. Dar dabar galvoju, kaip aš gyvenau be šito aliejuko. Dar ir kokį nuostabų kvapą palieka ant plaukų! Patinka ne tik man, bet ir aplinkiniams, nes gavau tikrai daug komplimentų, skirtų mano plaukų aromatui. Be to, šį aliejuką naudoju ne tik ant drėgnų, ką tik išplautų plaukų. Kadangi plaukus kasdien tiesinu tiesintuvu, labai mėgstu po tiesinimo procedūros dar šiek tiek pavilgyti galiukus šiame aliejuke. Tada jie nebeatrodo tokie išsišakoję, susilygina ir tiesinimas išlieka daug ilgiau, nei paprastai. Be to ir patys plaukai gražiau krenta, per dieną taip nesivelia.

Tęsiant kalbą apie plaukų šukavimą ir mano buvusias bėdas, susijusias su tuo, pakeičiau ir šukas. Dabar mano plaukus glosto DESSATA šukos. Antimazgelinės, nepešančios, neraunančios plaukų. Labai patinka, vienas malonumas su tokiomis šukuotis. Tų šukų spalvos labai ryškios ir ekstravagantiškos, tad šviečia jau iš toli, tokių sunku nepamatyti ir pamesti. 😁 Man patiko forma. Telpančios delne, neturinčios koto, kaip įprastos man šukos. Nežinau, ar tai patogiau, bet kad įdomiau tai tikrai. Be to, smagu labai stebėti vaikinų reakcijas, kai išsitrauki iš kuprinės tokį daiktą. Galima mirt iš juoko pamačius jų reakciją ir bandymą išsiaiškinti, kas tai ir kam naudojama! 😀 Mano šukos šiek tiek atsilankstę jau, kadangi tiesiog įmetu į kuprinę be jokio atsargos jausmo, o kuprinę taip pat mėtau ir dedu kur papuola, todėl... Pasekmės tokios. Be to, sunku jį išvalyt, šereliai ilgi, man pirštai nelenda plaukus ištraukt, tai pasiimu virbalą. 😁

Mano plaukų būklė nebuvo ir dabar nėra super pavyzdinga. Aš jais mažai rūpinausi, dažiau be gailesčio viskuo iš eilės. Tačiau kada jie pradėjo protestuoti ir masiškai kristi man iš galvos, susizgribau kažką daryti. Ir manau, kad pradėjau tikrai teisingai bei pasukau tinkama linkme. Jau po truputį matau, kaip jie atsigauna. Juos vis maloniau liesti, vis maloniau pažiūrėti. Todėl labai rekomenduoju ką nors įsigyti iš INHAIR.LT arba tiesiog, esant galimybei, nuvykti į parduotuvę, dar išsitirt plaukų būklę ir pasirinkti tinkamas priemones. Nes dabar keičiasi šiltasis sezonas į šaltąjį ir plaukams reikia dar ypatingesnės priežiūros!

KAIP JŪS PRIŽIŪRITE SAVO PLAUKUS? GALBŪT TURITE KOKIŲ NORS PASLAPTINGŲ PRIEMONIŲ, KURIOMIS BŪTŲ NEGAILA PASIDALINTI SU MUMIS VISOMIS?  BE TO, KOKS JŪSŲ PLAUKŲ ILGIS? AR DAUG TURIM ILGAPLAUKIŲ? 😊

9 komentarai:

 1. Aš šiuo metu naudoju live clean. Nieko įspūdingo, bet ir ne patys blogiausi produktai. :) Naudoju šampūna ir kondicionierių monoi oil linijos, esu turėjusi ir kitą, vadinosi hydra man atrodo. Mano plaukai jau gana ilgoki, bet galai pasišakoję grožio nepriduoda, tad reikia kirpti, o taip nesinori, nes auga itin lėtai... :( šiaip padėdavo paskatinti augimą aliejukas su čili pipiru rusišku pavadinimu. Gelbsti plaukus labiausiai naminės kaukės kiek pastebėjau (kažko prabangaus ir aplamai labai daug investuoti į visokias priemones negaliu, bet ar verta?). Aišku geri aliejai taip pat nėra pigūs, bet primaitinai plaukus kaip reikalas :D o linų sėmenų aliejus išvis ir nuo slinkimo padėjo ir plaukai švelnūs, nesivelia. Tad verta pasiterlioti!:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nenori galams padailint pabandyt to būdo, kada susuki sruogą ir apkarpai viską, kas išsišakoja? :D Asmeniškai mėginau daryt tai, bet man tik vienas kitas plaukas styro, nėr ką nukirpti... Tai sakau, gal tau suveiktų, jei nebaisu :D

   Panaikinti
 2. Aš esu ilgokais plaukais ir iki šiol dar neatradau to savo tikrojo šampūno😁 Vienu metu jau maniau, kad atradau - melissa, bet jis nieko nepadarė - tik plovė, o aš norėjau kažkokio poveikio, tai šitu šampūnu, kondicionieriumi ir šukomis labai labai sudominai!!!! Manau tikrai apsilankysiu ir apsipirksiu! O dar tai, kad aparatas nustato tavo plaukų stovį (na ten viską :D) tai nerealu!!! Aš dabar plaunu galvą kas 2 dienos ir manau šitas šampūnas man tikrai padėtų ją plauti kas 3 dienos! Tai tikrai noriu noriu noriu jo!!!
  PS: nors kaina tikrai nemaža, bet ir kiekis, bei poveikis manau ją atitinka? Taip? 😊
  PPS: viskas! Kai nuvažiuosiu į akropolį, žinau kas bus pirmasis pirkinys :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai patikinu, kad man padeda. Man asmeniškai labai patinka ir naudoju, kitus šampūnus taip ir palikau apytuščius, neišbaigtus. :D

   Panaikinti
  2. Jo, taip jau bûna kai atrandi kokį produktą😄 Tikrai tada bandysiu

   Panaikinti
 3. Mano plaukai siekia krūtinę... keletą metų. Net neįsivaizduoju kaip jie galėtų paaugti... Man šis atnaujinimas labai gražus ir linksmas. Nors pirma buvo šokas pamačius , kad kitoks dizainas... Kas? Kur? Kaip? Naudoju paprastą šampūną, pasirodo jis yra vyriškas, mano reakcija buvo verta komedijos. Ploviau galvą nežinia kiek metų su vyrišku šampūnu? Kas per?
  Aš taip pat dažnai lyginu plaukus, bet problema ta, kad kokioje 7 pamokoje jie vėl banguoti ir taiiiip nervina!!! Dar naudoju Tangle Tiezer šukas, kurios bent jau man puikiai iššukuoja. Na kadangi mano super ploni plaukai, o kitoms iššukuoja tik galiukus.
  Man asmeniškai plaukai atrodo gražiai ir po keturių dienų, kas yra super gerai. Didžiausias minusas- menkas vėjelis ir plaukai pasišiaušia. Būtinai ten apsilankysiu , atrodo labai šauniai !!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nieko, manau, kad priprasim visos prie dizaino. Norėjosi naujovių. Ne tik prieš šventes, bet ir aplamai.

   Nieko, aš dar ne tokių kuriozų mačius ir girdėjus. Mano senelis galvą su indų plovikliu kažkada išsiplovė. Stebiuosi, kaip jis dar turi plaukų ir nenupliko.. :D

   Apsilankyk, aš irgi tai būtinai padarysiu, kai tik turėsiu galimybę!

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015