Slider

PAŽINTIS SU W7 COSMETICS BRANDU: ABSOLUTE LASHES BLAKSTIENŲ TUŠAS

11/07/2016

Tęsiu pažintį su W7 kosmetika. Išbandžiau ir likau patenkinta bronzato ir highlighterio palete, na, o šiandien mano rankose ir jūsų dėmesiui - W7 ABSOLUTE LASHES blakstienų tušas, kuris turi ilginti, tankinti ir užriesti. Skamba kaip pasaka? Įsitikinkime, kaip ten yra iš tiesų.


Savo kosmetinėje turiu tušų, kurie kainuoja 18 eurų ir tokių, kurie kaip šis, tekainuoja tris, penkis, šešis eurus. Iš tušo moterys nori daugybės dalykų: ilginimo, tankinimo, rietimo, ilgo išsilaikymo, lengvo ir patogaus naudojimo. Tiesa, tokio tušo, kuris būtų tobulas visomis prasmėmis aš dar nesu mėginusi ir net tas brangiausias mano kosmetinėje esantis tušas toli gražu neišpildo visų mūsų reikalavimų. Visko neišpildo ir šis, tačiau jeigu atsižvelgsite kuriai ko labiau reikia, žinosite, tiks jums jis ar ne. ABSOLUTE LASHES tušas kainuoja šešis eurus, o su akcija topbeauty.lt parduotuvėje - penkis (jį rasite štai čia). Bendras įvertinimas parduotuvėje žvaigždutėmis labai geras, vidutiniškai šis produktas gavo5 ar 4 žvaigždutes iš 25 naudojusių. Prieš pat šio tušo naudojimą, žinoma, domėjausi juo ir tas didelis žvaigždučių kiekis mane suintrigavo. "Nagi, nagi" - pagalvojau - "rodyk, ką gali". 


Atsidariusi pakuotę net aiktelėjau. Šepetėlis labai didelis. Būtent todėl reikės įprasti su juo dirbti ir neišsitepti. Tačiau didelis ir tankus šepetėlis reikalingas blakstienų tankumui padidinti, tad dėl efekto verta pasistengti įvaldyti šį milžinišką šepetėlį. Jo šereliai leidžia pailginti blakstienas, o kadangi jis didelis ir storas, lengva ir užriesti. Ar riečia - pasakyti negaliu, nes, kaip jau, ko gero, visos žinote (nes visada ties tušo apžvalgomis kartoju), mano tiesų blakstienų joks tušas neužries, nes vos įveikia specialus riestuvas. Pastebėjau, kad tušas gan ilgokai džiūva. Nesakau, kad užtrunka amžinybę, tačiau pasidažius jūs dar turite laiko sutvarkyti klaidas ir be streso pašalinti susidariusius gumulėlius, kadangi jis neskuba išdžiūti kartu su sekunde, kuomet atitraukiate šepetėlį nuo blakstienų. Išdžiuvęs jis būna visiškai juodas. Paminiu tai, nes turėjau vieną tušą iš essence firmos, nepamenu tikslaus pavadinimo, tačiau jis išdžiuvęs palikdavo pilkas, kas man nelabai patikdavo. 


Šiam tušui pasibaigus neišmesiu jo šepetėlio, nes man labai patinka tai, ką jis daro su blakstienomis. Papildo jas, tačiau nesulipina ir gražiai atskiria. Dar niekada su jokiu tušu nesu taip gražiai pasidažiusi savo blakstienų. Jos ne tik kad tapo ilgesnės, bet tankesnės ir it dirbtinės. Taip, sunku dirbti su tuo didžiuliu šepetėliu (geriau sakyti šepečiu, nes jis tikrai didelis), o ypač sunku padažyti apatines blakstienas, bet, kaip ir sakiau, verta pasistengti. Geriau apsivalysiu paliktas dėmes ant odos, nes tokių blakstienų noriu kasdien. Jeigu kalbėtume apie išsilaikymą, jis atlieka savo darbą puikiai. Išsilaiko, nebyra, BET. Yra vienas bet. Riebios odos savininkėms bus problema su paakiais, kadangi šis tušas labai gerai plaunasi ir valosi su riebaliniais makiažo valikliais. Taigi riebiaodėms be jokios pudros teptis šio blakstienų tušo nepatariu. Bent jau apie akis, kur gali liestis jūsų blakstienos, numatinkite odą sausa biria bespalve pudra. 

Sudėtis: Aqua, Styrene / Acrylates / Ammonium Methacrylate Copolymer, Cera Alba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cera, Cetyl Alcohol, Polyisobutene, Butylene Glycol, Triethanolamine, PVP, Phenoxyethanol / Ethylhexylglycerin, Paraffin, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Panthenol, Soluble Collagen, Iron Oxide Black.  
Pavojingas, saugus, gali kimšti poras, vidutinio saugumo

8 komentarai:

 1. Labai gražiai atrodo ant blakstienų! Ir tikrai atitinka kainą (net per pigus atrodytų 😁). Aš tai labai retai naudoju tušą, o jei naudoju, tai turiu tik vieną kurio pavadinimo neatsimenu, bet kažkada mačiau, kad ir tu tos firmos turi (pagal mane labai geras 😁) - visas juodas (nuo galūnių į vidurį platėjantis) ir ties užsukimu auksinės spalvos pavadinimas ir paskirtis 😃 - tikiuosi reikiamai apibūdinau.
  Kai pradėsiu daugiau naudot makiažo, būtinai įsigysiu šitą tušą ir pabandysiu rietimą - mano blakstienos anaiptol, riečiasi kaip katinukai.
  PS: matau radai būdą kaip nufotografuoti akis😁💪🏻 Ir dar tikrai geriau matosi tušas!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, joks šviesos nebuvimas man nesutrukdys!!!! :D
   Ačiū tau ;)

   Panaikinti
  2. Va, ką tik perskaičiau tavo skelbimą blogerių pašnekiuose ir prisiminiau :D tas tušas iš l'oreal :D(tikiuosi taip rašosi)

   Panaikinti
 2. Nors turėtumem kalbėt apie blakstienas, negaliu nepagirt akių, jos labai gražios ir išraiškingos😍😍 pačio tušo pakuotė man nelabai prie širdies, tačiau blakstienas padažo labai gražiai! Kaip matau nesulipina jų, o atskiria. Žodžiu jokio voro kojyčių efekto😂😂

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip tik bandau atrast tą savąjį tušą, manau kada ir šitą pabandysiu, suintrigavo!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015