Slider

PAŽINTIS SU W7 COSMETICS BRANDU: BROW PARLOUR

11/09/2016


Labas! Oras kažkoks pasakiškas. Pasakiškas ta prasme, kada orai pasakose subjursta ir būna tiesiog klaiku. Net nesinori kišti nosies lauk, nueiti iki parduotuvės gali atidėlioti iki pat tada, kol galutinai neišvengiama. Ir sutaupai, ir pasikūdini. Bet oras nemaišo man rašyti, todėl šiandien dalinuosi su jumis dar viena ir kol kas paskutine W7 COSMETICS produkto apžvalga. 

Antakiai, antakiai, antakiai. Ko gero jie šiais laikais yra daugiau svarbūs, negu bet kada. Ypač šiais metais matau, kad kiekvienas, absoliučiai kiekvienas brandas leidžia kažkokius naujus, kiti ne naujus, o tik patobulintus produktus, skirtus šiems plaukeliams virš akių. Man tai labai patinka, nes man patinka ir tvarkytis antakius ir tobulėti, nes nieko man nėr gražiau nei tobulai simetriški ir išlenkti, pripildyti antakiukai. 


Šis rinkinukas labai panašus į mano jau turimą LOREAL BROW ARTIST KIT, kadangi BROW PARLOUR taip pat turi vaško, šešėlių, pincetą, šepetėlį ir specialias šukeles. Viskas viename. Tik BROW PARLOUR viduje yra du šešėlių atspalviai ir šviesinančioji pudra antakio apačiai. Deja, nė vienas iš dviejų užpildančių atspalvių man netiko. Abu atspalviai yra raudonai rudi. Ta prasme, savyje turi raudoną pustonį, karšta ruda dar niekada netiko blondinėms, o ir mano natūralūs antakių plaukeliai yra pelenų spalvos, tad jos pjaunasi  tarpusavyje. 


Nors pirmasis iš kairės ir atrodo šaltas, pradėjus aplikuoti tenka nusivilti. Tepasi vistiek raudonai, kas atrodo super juokingai, kai ima kontrastuoti su mano natūraliais antakiais ir dar plaukais ant galvos. Šviesinančioji priemonė visiškai neturi pigmento, kiek tik tepsi, nieko nematysi, nes viskas pakimba ore, jokio įšviesinimo, nieko. Būtent todėl ir naudoju šitą spalvą tiesiog akių vokams numatinti, kad jie nebūtų riebūs. Visvien jokios spalvos nesuteikia. Vaškas puikus. Minkštas, bet ne per daug, todėl lengva aplikuoti, plaukeliai laikosi vietoje visą dieną. Be to, atsiprašau už nebe prekinę šešėlių išvaizdą. Kai tik gavau, neturėjau tinkamo apsišvietimo nufotografuoti neliestą produktą, o noras išbandyti tuojau pat buvo didžiulis, nei principas, kad matysite iškabintus produktus. Su manimi taip gali būti labai dažnai, nes aš neturiu tiek kantrybės, atleiskit man už tai.


Viduje pakuotės yra veidrodėlis ir įrankiai, reikalingi antakių tvarkymui. Veidrodėlis  visada puiku ir nežinai kada gali praversti. Pincetas tikrai nepatogus, mat jam reikia ilgesnių kojų, kad būtų už ko patogiai suimti ir išpešti plaukelius. Su šiuo nieko man doro nepavyko padaryti, tikrai nenaudosiu. kalbant apie šepetėlį, tai vienoje pusėje esančios šukelės atlieka savo pareigą, sušukuoja ir viskas gerai. Tačiau pats šepetėlis yra siaubingas ir primena tokius, kokius deda į vaikiškos kosmetikos rinkinukus. Kažkokios plastmasės gabalas. Labai raižo patį produktą, o kol nuneši iki antakio, viskas nubyra, aplikuojant dulka, skraido debesys šešėlių, o ant antakio nieko taip ir nepatenka. Galbūt ir pastebit kiek daug vaško aš nukabinau su šituo monstrišku šepetėliu. 


Galite pastebėti, kokio raudonumo yra šie šešėliai. Nežinau, pats šešėlis nėra blogas, gan gerai dengiasi ir atrodo, tad mėginsiu sunaudoti ant akių vokų, nes kaip šešėliai antakiams man jie netinka dėl spalvos. Peržiūrėjus kitų merginų apžvalgas, nesuprantu kaip jos gauna iš pirmos spalvos tokią smėlinę ir kaip tas įšviesintojas toks ryškus, nes man nesigauna niekas. Giriamas ir šepetėlis, ir viskas, bet na, realiai nėra ko girti apart sudėties, žaismingos ir kokybiškos pakuotės, vaško ir to, kad užpildymo šešėliai ilgai laikosi. Tai dabar galvoju: ar aš negerai kažką darau su šiuo produktu, ar tos kelios apžvalgos internete yra netikros? Kaip ten bebūtų, mano verdiktas yra koks yra. Mano nuomone, šis rinkinys nėra vertas atsidurti jūsų kosmetinėje. Bet jeigu visgi norėtumėte jį pabandyti, užsukite į topbeauty.lt ir jį ten rasite už 8 eurus. Na va, baigėsi mano W7 COSMETICS brando atsargos. Išbandžiau 3 produktus: blakstienų tušą, bronzato ir  highlighterio duetą, o dabar ir priemonę antakiams. Susidariau tokią nuomonę, kad ir kaip pas kiekvienus kosmetikos gamintojus, vieni produktai tikri radiniai, o kiti - ne tokie pasisekę. Kadangi du iš trijų man labai patiko, o trečias tik iš dalies, tikrai manau, kad nebijosiu pažvelgti į šitos linijos kosmetiką ir nebus baisu kažką įsigyti.

KOKS ŠIUO METU JŪSŲ MĖGSTAMIAUSIAS KOSMETIKOS GAMINTOJAS? 

10 komentarų:

 1. Aš pati dėl gamintojo dar nesu susidariusi jokios nuomonės ir dar tik bandau visokiausias priemones ir dar tik bandau spėlioti kuris geresnis😄, o aš pati - kaip ir tu - pamišus dėl antakių, nors dabar turiu tik vienus šešėlius iš essense (kaip tik peleno spalvos ir dėl to man jie per tamsūs, nes aš truputį ryžtelėjus :D), bet dabar planuoju ieškoti kažkokio antakių pieštuko, kuris būtų kuo mažiau pigmentuotas (kad atrodytų kuo natūraliau ir kuo mažiau spalvos užteptų), nes aš nenoriu, kad antakiai būtų labai jau ryškūs, o tiesiog noriu, kad jie matytųsi 😁😃. Gal turi pasiųlymų? :P, tik nenoriu per daug išleisti, tai būtų geriau, kad ir kaina nesikandžiotų😊
  Šitie šešėliai manau man būtų pats tas - ne tamsųs👌🏻, o ir pincetas man dar patogiau trumpas 😃 (Parašiau ir galvoj skamba Trump'as... - šiaip Amerikos žmonėmis nusivyliau😞). Aš žinau, kad aš čia viena tiek atsilikus, bet ką daro vaškas? :DP

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Loreal brow artist būtų tau idealus variantas, nes nėr pigmentacijos didelės ir super lengva pasiryškint antakius, nesigauna pieštinis variantas :)
   Vaškas sutvirtina plaukelius kaip kad kokia antakių želė ar pan. bei šešėlis ilgiau laikosi, nes padengi vašku, jis skiria odą nuo šešėlių ir jie ilgiau laikosi. :)

   Panaikinti
 2. Antakiai atrodo tarsi padažyti raudonais šešėliais😂😂 Pakuotė man irgi patiko. Iš pradžių pagalvojau, kad čia kokių saldainių, ar pastilių pakuotė 😂😂 Pati neturiu mėgstamiausios kosmetikos linijos. Tiesiog perku tai apie ką girdėjau puikias rekomendacijas 😄😁Labiausiai noriu pagirti nuotraukas... Nuuu taip gražu😄😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sakau! Tokie raudoni, kad nežinau kam jie tikti galėtų... :D

   Labai ačiū, Gabriele!!

   Panaikinti
  2. Be to labai gerai ir taktiškai elgiesi pirkdama gerus atsiliepimus surinkusius produktus. Sutaupai ir laiko, ir pinigų. :))

   Panaikinti
 3. Puikus straipsnis! Lengvai susiskaitė :) Na, o mėgstamiausi gamintojaI greičiausiai NYX, Garnier ir Maybelline.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!

   O, įdomu, du iš jų (NYX ir Maybelline) yra ir mano mėgstamiausiuose :)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015