Slider

PAPLEPĖKIME: SHEIN NORŲ SĄRAŠIUKAS

11/15/2016

Labas! 😊 Blogeryje pagaliau atsirado smailiukai, kuriuos galima dėti rašant įrašą. Siaubingai džiaugiuos, nes aš mėgstu jais parodyti savo nuotaiką, o ir sakinio esmė gali stipriai pakisti būtent dėl o geltono veiduko gale. Žodžiu, nuo dabar paplepėjimai bus su dar daugiau emocijų. Na, o šiandien - norų sąrašas iš SHEIN.COM parduotuvės. Planuoju, nes darysiu netrukus naują užsakymą.

Pas mane sniegas jau tirpsta. Nors aplinkui tokia nemaloni pliurza, šiandien taip gražiai snyguriavo. Na tikrai. Snaigės šoko ir sukosi aplinkui kaip tie kamuoliukai iš teleloto laidos. Širdy dar stipriau pajutau Kalėdų dvasią. Nesu stipriai tikinti, tačiau Kalėdas švenčiam, laikomės tų tradicijų valgyti tuos lapukus iš bažnyčių ir taip toliau. Per Kalėdas net ir Dievu patiki, žinot. Ir grįžau šiandien namo labai vėlai, jau sutemus. Tingiu ruošti namų darbus, todėl atsisėdau prie kompiuterio ir nutariau, kad noriu ką nors parašyti. Nuotraukų apžvalgoms neturiu, todėl sukuosi iš situacijos ir, kadangi nusprendžiau ką nors užsisakyti iš Shein, darau norų sąrašiuką. 

timpos
Šitas jau seniai esu nusižiūrėjusi. Yra keletą spalvų, tačiau imčiau būtent šios, kuri yra nuotraukoje viršuje. Nežinau, tamsios spalvos vistiek gražiau išryškina figūrą, asmeniškai man. Tik labai blogai, kad atsiliepimas vos vienas ir tas neigiamas. 

Toliau - norėčiau tokios suknelės. Nes visgi žiema artėja, megztukai, palaidinės ir suknelės aukštu kaklu bus pačios mylimiausios. O ši juoda, ilgomis rankovėmis, paprasta ir, tikiuosi, labai minkštutė. Dėl šitos jau tikrai nebeabejoju, įmečiau jau į krepšelį. Ir čia jau atsiliepimai teigiami, kas labai džiugina. 
džinsinis švarkas
Ne visai mano stiliaus drabužėlis, tačiau būtent čia modeliui labai gražiai jis suderintas ir galvoju, kad gal ir man būtų neblogai tokį derinuką susikurti. Čia nėr stiprus noras, nes vis dar abejoju. Labai didelis šuolis būtų iš mano komforto zonos, nes tokių dalykų niekada nesu net pasimatavusi. 

Pamačiau šitą megztuką ir įsimylėjau. Tikiu, kad jis labai gerai derėtų su tomis pirmomis timpomis ir baltais kedukais. Tiesiog labai patinka ta priekinė užtrauktuko detalė. Tikiu, kad jis užsisega daugiau, todėl gali pati kontroliuoti kokia iškirptė bus.

rankinė 
Pastebėjau, kad pas mane nėra jokių rankinių, kuprinukių ar delninukių, kurios ne tik būtų parankios tada, kada neturi kišenių, bet ir tada, kuomet nori pagyvinti derinį. Ir netikėtai mano žvilgsnis užkliuvo už šios rankinės. Elegantiška, moteriška ir turi aukso detalių, dėl kurių dabar esu kaip išprotėjusi. 

Benaršydama parduotuvėje pastebėjau šitą kombinezoną. Ir niu taip jis man primena naktinukus, kad negaliu. Dėl tos blizgios medžiagos ir spalvos. Aš pakankamai išprotėjusi, tačiau nemanau, kad galėčiau su tokiu išeiti į miestą. Nebent pižamų vakarėlin. 😄

ilgas džinsinis švarkas
Štai šis rūbas būtų man daug daug artimesnis nei tas trumpas džinsinis švarkas, kurį minėjau aukščiau. Nežinau, tiesiog labiau moteriškas ir labiau įsivaizduoju save jį nešiojant. 😍

Tai tiek šiandien norų. Ką vis dėl to rytoj nuspręsiu užsisakyti, pamatysite laukiamų siuntinių skyrelyje dešinėje. O dabar tiesiog atsisveikinu ir linkiu gero likusio vakaro bei nuostabaus ateinančio trečiadienio. Įpusėsim savaitę, penktadienis jau netoli! 

7 komentarai:

 1. Man tai Kalėdos vis dar labiau šeimos šventė, negu, kad Jėzaus gimimas, nors ir pažįstu žmonių, kurie Kalėdų visai nelaukia, o laukia vien dėl kaip Jėzaus gimimo (čia mano klasiokas, kurio iki šiol nesuprantu😃)... o tavo sąraše man labiausiai patiko tas ilgas džinsinis švarkas, kuris net labai tiktų ne tik kasdienai, bet ir dienai prie jūros - po juo apsirengi maudymosi kostiumėlį ir viskas!
  PS: aš tai tų smailiukų dar nemačiau, bet kai rašydavau įrašus per telefoną, visada dėdavau juos😁, bet per telefoną labai jau matydavosi tokia atmestina kokybė... :(
  PPS: šiandien man sesė užsakė tuos drabužius iš Romwe ir pamanė, kad jau surinko 50€ vertės prekes, užsakė ir tada tik pamatė, kad už siuntimą vis dėl to reiks mokėt, nes per maža prekių vertė 😒, tai visada siuntimas kainuoja tiek daug? 16€?😵 Mes supratom, kad mum nesiseka su siuntimusi iš internetinių parduotuvių (kiek siuntė sesė, nesuprato tos sistemos, kiek už siuntimą sumoka ir visad sumoka krūūūvą pinigų).... Tai šiandien nuostolinga diena :')
  O tau tikiuosi buvo gera! Tai galui, kad jau taip išsitęsiau, palinkėsiu gero gero gero vakaro ir rytooojaus😁❤️

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ai ir dar labai labai labai patiko tas juodas megztukas su užtrauktuku viršutinėje dalyje👌🏻

   Panaikinti
  2. Jo, ten reikia labai žiūrėti su tuo siuntimu, nes pavojinga. Nu papuolėt, ką padarysi, tikėkitės bent, kad rūbeliai patiks. ;)

   Ačiū tau už geros dienos palinkėjimą!

   Panaikinti
 2. Nu gražūss tie drabužėliai visi, man labiausiai prie širdies pirmos timpos (beje prie kitų spalvų yra daugiau atsiliepimų, taip pat - teigiamų), ir tas džinsinis švarkelis, kuris tau nelabai:D Pats paskutinis ilgas rūbas irgi super, nešiočiau. Ir abejoju, kad galėsi reguliuot iškirptę to juodo megztuko, net jei užsegsi, manau pati atsisegs xd
  Ir gaila, kad per kompą smailųų, nerodo;(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smailiukai tikrai pagyvina tekstą😄 ilgainiui žinoma nusibos ir taps įprasta, tačiau dabar matyti šitas šypsenėles labai kul atrodo😍😍 Man labiausiai patiko tas ilgas džinsinius švarkas. Pati tokio užsimaniau💕 Ir dar ta suknelė aukštu kaklu labai graži. Tik manau, kad ji būtų, tokios nelabai storos medžiagos, nes vienoje iš nuotraukų galima matyti, kad truputuką persišviečia

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015